×
banner
banner
banner
Ana Sayfa GÖZDEN KAÇMAYANLAR
banner
HP'lilerden peşi sıra sert açıklamalar geliyor...

HP'lilerden peşi sıra sert açıklamalar geliyor...

Giriş Tarihi: 07/05/2019
10:18
HP'lilerden peşi sıra sert açıklamalar geliyor...
Hükümetle ilgili yorumlar #gözdenkaçmadı
Hükümetin HP Kanadı'ndan sabahın ilk saatlerinden itibaren ilginç sosyal medya paylaşımları dikkat çekiyor...

Genel Sekreter Yenal Senin, isim vermeden DP'yi sert ifadelerle eleştirdi...

Senin, "Bu ekonomik kriz ortamında herşeye rağmen canla başla bir şeyler yapmaya gayret gösterirken, memleketin derdini kendimize dert edinmişken, Bakan yakınlarına devlet arazisi verilmesiyle uğraşmak hem bizim hem de kanaatimce toplumun ağrına gidiyor. Bu partiye gönül verenlerin bunu sineye çekmesini kimse beklemesin" ifadelerini kullandı.

HP'li Vekil Manavoğlu Gülşah Sanver Manavoğlu ise, Haber Kıbrıs'a yaptığı açıklamada Denktaş'ın konuşmasından tatmin olmadığını söyledi...

Manavoğlu, "Bakan kendi oğluna devletin arazisini veriyorsa biz Halkın Partisi olarak bunu anlamayız, anlayamayız ve kabul edemeyiz" diye konuştu.

HP Koordinatörleri'nden Savaş Toksöz de ilginç bir paylaşıma imza attı...

Hükümetin diğer ortaklarının arazi konusunda sessiz kalmakla suçlayan Toksöz, "Seçimden önce en temiz sizsiniz sanki demişlerdi. Oysa biz temiz bir partiyiz demiştik ki ben gerçekten en temiz parti olduğumuza da inanıyorum... Arazi olayı patlak verdi. Hoca posta koydu. Halkın malını halkın seçtiklerine sormadan kullanaman dedi. Ne iyi etti. İnsanı ayakta tutanın iskeleti olmadığını görmek ne güzel.. Fakat diğer ortaklardan bir sözcük duymadım. Olmaz be refik, nedir yaptığın, yapılan yanlıştır, kabul etmiyoruz... Koskoca bir hiçlik, bir ölüm sessizliği" diye yazdı.

Levent Kutay ile #gözdenkaçmadı

banner
banner
banner
banner
DİĞER GÖZDEN KAÇMAYANLAR HABERLERİ
banner
Döviz Kurları
USD
5.80
GBP
7.52
EUR
6.51
banner
banner
banner
banner

2001 © 2019 KIBRIS POSTASI | CITYPRESS YAYINCILIK LTD
www.kibrispostasi.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı CITYPRESS YAYINCILIK LTD’ye aittir. İzin alınmadan kullanılamaz... Kıbrıs Postası Gazetesi'nin hem basılı nüshasında hem de internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı CityPress Yayıncılık Ltd.'e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. İzin almak kaydı ile içeriği 3-4 cümlelik basın özeti şeklinde alıntılamanız ve kaynak olarak URL bağlantısı olan kibrispostasi.com'u göstermeniz talep edilmektedir. Kıbrıs Postası`nda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan Kıbrıs Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Kıbrıs Postası harici linklerin sorumluluğunu almaz.