Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi Dünya Basını'nda

loading
13 Ağustos, Perşembe
£

9.57

8.65

$

7.33

Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi Dünya Basını'nda

Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi Dünya Basını'nda

Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi Frankfurt 2013 Uluslararası Altın Kalite ödülü Avrupa ve Amerika'nın önde gelen dergilerinden Gperson'da geniş yer aldı.

Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi Dünya Basını'nda
A- A A+

Yakın doğu Üniversitesi Hastanesi Frankfurt 2013 Uluslararası Altın Kalite ödülü Avrupa ve Amerika'nın önde gelen dergilerinden Gperson'da geniş yer aldı.

Gperson dergisi'nin kapağında ve orta sayfasından geniş yer verilen haberde ,Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesinin Frankfurt 2013 Uluslararası Altın Kalite ödülü'nü alarak BID Topluluğunun üyesi haline geldiği, böylece QC100 modeli kalite ödülüne de layık görüldüğü yazılıyor.

BID topluluğunun büyüme ve sürdürülebilirlik gibi sürekli kalite kültürünü zenginleştirmek ve yaymak olduğu da belirtilen haberde, Yakın Doğu Üniversitesi hastanesi'nin teknik altyapı ve uluslararsı ziyaretçilerine en kaliteli sağlık hizmetini nasıl verdiğide anlatılmaktadır.

Yakın Doğu Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Yrd.Doç.Dr. İrfan S.Günsel'in Ödül seranomisinde yaptığı konuşmayada yer verilen haberde, Sadece uluslararası bir onur Ödülü değil , aynı zamanda akademik kurumların kalitesinin de aynı yüksek standartlarda hizmet götürmeleri için teşvik edici olduğunu vurgulayarak, KKTC Lefkosa merkezli sağlık turizmi için bir seyahat destinasyonuna dönüşmeye başladığınıve Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi'nin Radyoterapi ve Nükleer tıbbi hizmetler alanında da en çok aranan ve çok beğenilen birimlerin başında geldiğini vurguladı.

Günsel Seramoni'de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin, dünya üzerinde alanı ve nüfusu bakımından küçük bir devlet olmasına rağmen, tarihi, kültürü, turistik zenginlikleri yanısıra insanlarının azmi, çalışkanlığı sayesinde yaratılanYakın Doğu Üniversitesi ve Hastanesi gibi eserleriyle, bugün dünyada kabul edilen standartların daha ileriye götürülmesi için uğraş veren, bilim, sağlık alanlarındaki başarılı uygulamaları ve sahip olduğu yüksek teknolojisiyle dünyada örnek gösterilen bir konuma geldiğini anlattı.

banner

Yorumlar

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Diğer İÇ HABERLER