Kuzey Kıbrıs Turkcell staj dönemi başladı

loading
28 Eylül, Pazartesi
£

10.01

9.10

$

7.80

Kuzey Kıbrıs Turkcell staj dönemi başladı

Kuzey Kıbrıs Turkcell staj dönemi başladı

Turkcell Yaz Staj Programı, profesyonel yaşam, teknoloji alanındaki iş grupları, sektörel iş alanları ve pozisyonlar hakkında öğrencileri bilgilendirmeyi, ilgi alanları konusundaki farkındalık seviyelerini arttırmayı ve iş yaşamına dair bir bakış açısı kazandırmayı hedefliyor.

A- A A+

Üniversiteden mezun olduktan sonra öğrencilerin profesyonel hayata bir adım önde ve doğru bir rehberlikle başlamasını amaçlayan Kuzey Kıbrıs Turkcell Yaz Staj Programı 1 Temmuz 2013 tarihinde başladı.

30 Ağustos tarihine kadar devam edecek olan Turkcell Yaz Staj Programı, profesyonel yaşam, teknoloji alanındaki iş grupları, sektörel iş alanları ve pozisyonlar hakkında öğrencileri bilgilendirmeyi, ilgi alanları konusundaki farkındalık seviyelerini arttırmayı ve iş yaşamına dair bakış açısı kazandırmayı hedefliyor.

Staj Programında başarılı olan öğrencilere Profesyonelliğe Adım Formasyonu (PAF) altında Kuzey Kıbrıs Turkcell'dePart-Time olarak üniversiteden mezun olana kadar çalışma imkanı sunuluyor.

Kuzey Kıbrıs Turkcell İşe Alım Uzmanı Havva Başkan, "Şirketimiz, öğrencilerin iş hayatını tanımaları ve deneyim kazanmaları için her yaz staj olanakları sunmaktadır. Kuzey Kıbrıs Turkcell staj programı ile öğrencilerinTurkcell'i daha yakından tanımalarını, mesleki konular hakkında pratik bilgi sahibi olmalarını ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamayı hedefliyor. Öğrencilerin kariyerlerinin ilerleyen dönemlerinde keyifle anlatabilecekleri verimli bir staj dönemi geçirmelerini diliyoruz" dedi.
Staja katılanlar neler söyledi?

SERPİL FAZLIOĞLU

"Kuzey Kıbrıs Turkcell'de staj yapmak çok heyecan verici. Teknolojik gelişmeler ve sosyal sorumluluğa verdiği önem ile Kuzey Kıbrıs Turkcell çok farklı bir yere sahip. Staj döneminde, maksimum şekilde yeni şeyler öğrenerek hem kendime, hem de olabildiğince Turkcell'e katkı ve fayda sağlamak isterim."

ATİK BAYRAKTAR

"Kuzey Kıbrıs Turkcell'de uyum dönemimiz çok iyi geçti, şirket hakkında bilgilendik. Stajımı iyi ve kurumsal bir firmada yapmak istedim, bu nedenle Kuzey Kıbrıs Turkcell'i seçtim. Yeni bilgi ve deneyimlerle, stajı başarılı bir şekilde tamamlamak istiyorum"

BERDAN BİRCAN

"Kariyerimi hizmet sektöründe şekillendirmek istediğimden, gerek kurumsal bir firmadaki işleyişi görebilmek gerekse tek alanda çalışırken bile birçok departman hakkında bilgi sahibi olup kendimi geliştirebilme adına Turkcell'i tercih ettim."

SEDA BALLI

"Staj için Kuzey Kıbrıs Turkcell'i tercih etmemin en önemli sebebi prestijli ve güvenilir bir firma olmasıdır. Önümüzdeki staj süresince beklentim, karşılıklı bilgi alışverişinde bulunabilmek, ileride bana faydası olacağından emin olduğum bilgiler öğrenmek ve Turkcell'e katkıda bulunmaktır."

EMRE SONUÇ

"Kuzey Kıbrıs Turkcell'isadece 2 aylık bir program olarak düşünmüyorum. Bu staj süresinin benim için bir başlangıç olmasını arzuluyor, ileride Turkcell ailesinin bir parçası olmak istiyorum. Stajdan beklentim en üst seviyede bilgi edinerek tecrübe kazanmak

ÖNDER KIVANÇ

"Turkcell'in geçmişten günümüze kadar olan gelişim sürecinin gösterildiği ve ileride kullanılacak olan teknolojilerin tanıtıldığı güzel bir oryantasyon yaşadık. Kendimi geliştirebileceğim, kurumsal bir şirket olması nedeniyle Kuzey Kıbrıs Turkcell'i seçtim."


AKİL EVLAT

"Stresli ve panik şeklinde geldiğim ilk günde dakikalar geçtikçe ve sıcak ortama ısındıkça çok doğru tercih yaptığımı gördüm. Hedefim, ileriki yaşamımda şimdiden fark yaratmaya başlamaktı… Böyle olunca da aklıma ilk Turkcell geldi. Burada staja başladığım için çok mutluyum"

ÖMER CUMHUR BULDUK

"Staj için Turkcell'i tercih etmemin nedeni uluslararası platformda en üst seviyede hizmet veren ve birçok teknolojik gelişmeleri, yenilikleri, tarifeleri, müşterilerine sunan bir yapıyı tanımak…"

BUSE GÖKALP

"Staj için Turkcell'i tercih etmemin esas sebebi burada bir şeyler öğreneceğime inanmam oldu. Beklentim ise buradan bölümüm ile alakalı konularda, daha çok bilgi ve tecrübe sahibi olmaktır."

EZGİ ARZU MENEKŞELİ

"Kendini geliştirmek, geleceğe dönük bir insan olmak, kalite ve teknoloji ile içiçe olmak isteyen bir insan için Turkcell bence en iyi yerlerden birisi, hatta belkide en iyisi. Turkcell gibi kurumsal ve lider bir şirketten kısa bir zamanda da olsa destek almak istedim."

DİLARA ALLAHMANLI

Oryantasyonumuz şirketi tanımamız adına çok verimli geçti. Turkcell'in kurumsal bir firma olmasının yanı sıra alanının en iyisi olmasından dolayı staj için tercih ettim. Mezun olduğumda da bu alanı seçmek istediğim için, stajda teorik bilgilerimin üzerine yenilerini ekleyip, pratikte de kendimi geliştirmek istiyorum.

DİRENÇ ÖZKAN

"Kuzey Kıbrıs Turkcell kendi alanımda, bir şirketin işleyiş ve organizasyon yapısını inceleyebileceğim, okulda edindiğim teorik bilgilerimi pratiğe dökebileceğim ve tecrübe kazanabileceğim bir kurum. Yanılmadığımı ilk gün yapılan oryantasyonda anladım."

SEZAİ MERT DİNER

"Kuzey Kıbrıs Turkcell'i tercih etmemin en başta sebebi stajyerlere verdikleri değerdir. Daha üçüncü günümde işe yaradığımı hissediyor ve yepyeni bilgiler öğreniyorum. Beni en çok heyecanlandıran etken ise burada tanıştığım birçok kişi, benim gibi stajyer olarak başlamış ve halen Kuzey Kıbrıs Turkcell ailesinin bir üyesi olarak devam etmektedir."

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

banner

Yorumlar

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Diğer İÇ HABERLER