BKP Toplumsal Varoluş Güçleri köy ziyaretlerine devam ediyor

loading
4 Haziran, Perşembe
£

8.51

7.66

$

6.75

BKP Toplumsal Varoluş Güçleri köy ziyaretlerine devam ediyor

BKP Toplumsal Varoluş Güçleri köy ziyaretlerine devam ediyor

Birleşik Kıbrıs Partisi Toplumsal Varoluş Güçleri köy ziyaretlerine devam ediyor. Bu çerçevede Mutluyaka köyü ziyaret edildi.

BKP Toplumsal Varoluş Güçleri köy ziyaretlerine devam ediyor
banner
A- A A+

BKP Genel Başkanı İzzet İzcan Mutluyaka Köy Kahvesi'nde yaptığı konuşmada, Kıbrıs türk toplumunun çok önemli bir süreçten geçtiğini yok oluş ve var oluş ikilemi arasında olduğunu belirterek, " Kıbrıslıtürkler hiç kimseden talimat almadan kendi kendini yönetmek, kendi evinin efendisi olmak, barış, demokrasi ve uluslararsı hukukun hakim olduğu bir düzen yaratmak için bize beslemeler diyerek küçümseyen, irademizi elimizden alan, kendi ülkemizde azınlığa düşmemize neden olan bu rejime hayır diyecektir. Bu rejimin devamını sağlamak için Ankara'ya boyun eğenlere karşı verilen mücadeleyi yükseltecektir. BKP Toplumsal Varoluş güçlerine verilecek her oy bu rejime karşı gücümüzü artıracaktır. Bu nedenle halkımız BKP Toplumsal Varoluş Güçlerine mühür vurarak mücadlemize destek vermelidir. Biz gücümüzü Ankara'dan değil Kıbrıslıtürkler'den alıyoruz. Halkımıza güvenerek yola çıktık. Çünkü Kıbrıslıtürkler'in onurlu başı dik bir halk olduğunu biliyoruz" dedi.

Mutluyaka ve bölge halkının tarımla uğraştığını, tarımın ekonomideki payının giderek düştüğünü, uygulamada olan ekonomik paketle kooperatifçiliğin, tarım ve hayvancılığın bitirileceğini vurgulayan BKP Genel Başkanı İzzet İzcan, parlamentoda bulunan dört siyasi partinin Ekonomik İşbirliği Protokolüne ve AKP hükümetiyle atılan imzalara sadık kalacağını açıkladığını belirterek, üreticinin ölüm fermanı bu pakete destek veren parti ve politikalara karşı çıkılmasını istadi. "Geçmişte yaptıkları gelecekte yapacaklarının aynasıdır "diyen İzzet İzcan, "parlamentoyu çalıştırmayan, birbirlerini mahkemelere veren, para karşılığı alınıp satılan bu parti ve milletvekilleri hangi yüzle gelip sizden oy istiyor. Halktan özür dilemeden, suçlu ve sorumlular hesap vermeden toplumu daha fazla kandırmalarına izin vermeyin" dedi.

"BKP – Toplumsal Varoluş Güçleri daima sizlerle beraber olacaktır "diyen İzzet İzcan sıcak karşılanmaya teşekkür etti.

banner

Yorumlar

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Diğer İÇ HABERLER