Denktaş: "Gelin gücümüzü DP Ulusal Güçler çatısı altında birleştirelim"

loading
30 Mayıs, Cumartesi
£

8.42

7.57

$

6.82

Denktaş: "Gelin gücümüzü DP Ulusal Güçler çatısı altında birleştirelim"

Denktaş: "Gelin gücümüzü DP Ulusal Güçler çatısı altında birleştirelim"

Demokrat Parti Ulusal Güçler Genel Başkanı Serdar Denktaş, Lefkoşa Milletvekili adayları ile birlikte Balıkesir köyüzü ziyaret ederek köylülerin sorunlarını dinleyerek, Balıkesir halkına seslenen Denktaş, DP Ulusal Güçler şemsiyesi ile yola çok güçlü ve istikrarla devam ettiklerini belirterek sözlerine başladı.

Denktaş: "Gelin gücümüzü DP Ulusal Güçler çatısı altında birleştirelim"
banner
A- A A+

Denktaş, "Başınıza gelmek için değil, devleti ayağınıza getirmek, sizlere hizmet sunmak için sizlerden yetki talep ediyorum. Atalarımızın mücadelesi sonrası kurulan ve boynumun borcu diye düşündüğüm KKTC Devletinin daha iyi yönetilmesini sağlamak istiyoruz. Sizde Devletimizi yüceltmek ve güçlü kılmak istiyorsanız, 28 Temmuz'da DP Ulusal Güçler meşalesinin altına mühür vurunuz" dedi.

'Karma Oy ve Botkot' çağrılarına itibar edilmemesini de belirten Denktaş: "Boykot' demek her 5 yılda bir elinize gelen gücü kullanmamak, aslında kendi geleceğinizi boykot etmek demektir. Ülke insanının önünün açılması ve gençlerin kendi geleceğini planlayabilmesi için mühür ile yola çıkılması gerekiyor. Bu nedenle mühürler DP Ulusal Güçler'e" dedi.

Ülke geleceği için DP Ulusal Güçler'in tek adres olduğuna dikkat çeken Denktaş, "DP Ulusal Güçler iktidarında, kamuyu etkin ve verimli hale getirmek adına, eğitim, sağlık ve ekonomi alanlarında köklü reformlar olacağını belirtti.

'Benden olan' veya 'olmayan' diye ötekileştirmeye dün olduğu gibi bugünde karşı çıktığını ve böyle bir ötekileştirmenin ülke ve ülke insanına zarar verdiğini her fırsatta dile getirdiğini hatırlatan Denktaş, halka çağrıda bulunarak; "Hepimizin ortak amacı ülkemizin geleceği olduğuna göre, bu amaç etrafında toparlanalım ve gelin gücümüzü DP Ulusal Güçler çatısı altında birleştirelim. DP Ulusal Güçler olarak hedefimiz, ülkeyi iyi yönetmek, doğru düzgün bir hale getirerek görüşme masasındaki gücümüzü arttırmaktır. Güçlü Devlet yapımız sayesinde tüm halkımız refah içerinde, mutlu olacak ve Türkiye dahil tüm dünya ülkeleriyle ilişkilerimiz ve saygınlığımız dahada yükselecektir" dedi.

Balıkesir ziyaretlerinde DP Ulusal Güçler Genel Başkanı Serdar Denktaş'a Lefkoşa Milletvekili adayları; Bengü Şonya, Hasan Taçoy, Dr. Mustafa Arabacıoğlu, Zorlu Töre, Kemal Öztürk, Serhat Kotak, Dr. Mert Taşkın, Dr. Hüseyin Işıksal, Dr. Mustafa Menekay, İrfan Erbay, Dr. Zafer Topukçu, Süreyya Gürses, Esen Ömürlü, Çağan Baysan ve Tigin Kişmir eşlik etti. DP Ulusal Güçler Kadın Örgütü'de ziyaretlerde adaylara eşlik etti.

DP Ulusal Güçler adayları Balıkesir köyünün yanı sıra ülkemizin dört bir yanında ziyaretlerini sürdürüyor.

banner

Yorumlar

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Diğer İÇ HABERLER