BKP-TVG Ziyamet köyünü ziyaret etti

loading
12 Ağustos, Çarşamba
£

9.43

8.49

$

7.23

BKP-TVG Ziyamet köyünü ziyaret etti

BKP-TVG Ziyamet köyünü ziyaret etti

Birleşik Kıbrıs Partisi, Mağusa ve İskele adayları Ziyamet köyünü ziyaret etti. Ziyamet köy kahvesinde halkla bir araya gelen adaylar köylülerin sorunlarını dinledi ve sohbet etti. Ziyamet halkının büyük sevgi ve ilgisi ile karşılaşan BKP Toplumsal Varoluş Güçleri Milletvekili adayları ilgi ve desteklerinden dolayı halka teşekkür etti.

BKP-TVG Ziyamet köyünü ziyaret etti
A- A A+

BKP Genel Başkanı izzet İzcan köy kahvesinde yaptığı konuşmada, bugün parlamentoda bulunan 4 siyasi partinin koalisyon ya da tek başına hükümetlerde yer aldığını belirterek, "Seçimlerden sonra kuracakları hükümetlerde de bugüne kadar yaptıklarının aynısını yapmaya devam edeceklerdir" dedi.

Parlamentodaki 4 siyasi partinin de ekonomik paketi kabul ettiğini Ulusal Birlik Partisi'nin bu paket benim ekonomik manifestomdur, aynen uygulayacağım dediğini, CTP, DP ve TDP'nin paketi revize etmek için çalışacaklarını söylediğpini ifade eden İzcan, " Kıbrıslıtürkler için tam bir yıkım paketi olan ve bizi yokoluşa sürükleyecek bu paketi redden tek parti BKP toplumsal Varoluş Güçleridir. Toplumsal Varoluş Güçleri'ni oluşturmamızın nedeni ülkemizde var olmak istememizdir. Bizim çocuklarımızın işsizlik ve ekonomik sıkıntılar yüzünden ülkesini terk etmesini isteniyoruz. Yani ülkemizde yok olmak istemiyoruz.

Bizim kavgamız bizi kendi ülkemizde yok oluşa sürükleyen bu rejimledir. Rejimle olan kavga yükseltilmedikçe bu rejim bizi yok edecektir. Parlamentoda bulunan bu 4 siyasi partinin de uygulamayı taahüt ettiği bu paket bizim için yok oluştur. BKP Toplumsal Varoluş Güçleri'nin 28 Temmuz'da parlamentoda güçlü bir şekilde yer alması bu süreci berhava edecek, bizi yok oluşa sürüklemeye çalışan AKP hükümeti ve buradaki işbirlikçilerinin oyununu bozacaktır. Yok oluş sürecine dur demek, başı dik onurlu bir gelecek ve kendi evimizin efendisi olmak için sizlerden BKP Toplumsal Varoluş Güçleri'ne destek olmanızı, rejime karşı verdiğimiz bu kavgada hep beraber yer almamızı istiyorum.

Bugüne kadar bu düzen partilerine verilen her oy geleceğimizin, kimliğimizin ve varlığımızın yok oluşa sürüklenmesine neden oldu. Bugünden sonra da BKP Toplumsal Varoluş Güçlerine verilen her oy, evimizin efendisi olmamıza, kimliğimizi, kültürümüzü korumamıza,barışa ve demokrasiye ulaşmamıza yardımcı olacaktır" dedi.

Ziyamet köylülerinin gösterdiği yoğun ilgi ve desteğe teşekkür eden BKP Genel Başkanı İzcan, " Ülkesini seven herkese çağrımız 28 Temmuz günü sandığa giderek 3. Sırada bulunan BKP'ye mühür vurması, Ankara'daki AKP hükümeti ve tüm dünyaya Kıbrıslıtürklerin kendi evinin efendisi olmak ve bu topraklara kök salmak istediğini güçlü bir şekilde göstermesidir" dedi.

banner

Yorumlar

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Diğer İÇ HABERLER