×
banner
banner
banner
Ana Sayfa İÇ HABERLER
banner
Kıbrıs'ın sevilen siması 'Cimi' doktor ihmali sonucu sakat kalıyordu

Kıbrıs'ın sevilen siması 'Cimi' doktor ihmali sonucu sakat kalıyordu

Giriş Tarihi: 11/06/2019
13:08
Kıbrıs'ın sevilen siması 'Cimi' doktor ihmali sonucu sakat kalıyordu
Kıbrıs'ın sevilen ve tanınan insanlarından, 'Cimi' olarak da bilinen Hasan Cemoğlu, Nalbantoğlu'ndaki doktorların umursamazlığı nedeni ile az daha ömür boyu sakat kalabileceğinin altını çizdi.
Kıbrıs Postası – Rahmican Çalışkan

Kıbrıs'ın sevilen insanlarından, 'Cimi' olarak da bilinen Hasan Cemoğlu, 12 Mayıs'ta talihsiz bir trafik kazası geçirdi. Kıbrıs Postası'na konuşan Cemoğlu, Nalbantoğlu'ndaki doktorların umursamazlığı dolayısı nedeni ile az daha ömür boyu sakat kalabileceğini anlattı.

"NALBANTOĞLU'NDAKİ DOKTORLAR TABURCU ETTİ, AMA AĞRILARIM DEVAM ETTİ"

Kazanın hemen ardından kaldırıldığı Dr. Burhan Nalbantoğlu devlet hastanesinin acil servisinde yapılan müdahalede 8 saatin sonunda, hiçbir şeyin yok denilerek taburcu edildiğini dile getiren Hasan Cemoğlu, ağrılarının devam etmesi üzerine kendi imkanlarıyla Ankara'daki Anadolu Ortopedi Hastanesi'ne gittiğini söyledi.

"KIRIK TESPİT EDİLDİ, OMZUMDAN AMELİYAT OLDUM"

Ankara'da Profesör Dr. Tansel Ünsaldı'ya muayene olduğunu kaydeden Cemoğlu, muayenede sol omuz kemiğinin kırık ve kaburga kemiğinde de kırık olduğu tespit edildiğini vurguladı ve bunun üzerine omuz ameliyatı geçirdiğini aktardı.

"ANKARA'DAKİ DOKTOR ŞAŞIRDI, ÖMÜR BOYU SAKAT KALABİLİRDİN DEDİ"

Nalbantoğlu Hastanesi'nde röntgen ve tomografi çekildiğini, buna rağmen doktorların göremediğini savunan Hasan Cemoğlu, "Ankara'daki doktor kırıklarımın çok belirgin olduğunu söyledi, Lefkoşa'daki doktorların nasıl göremediğine şaşırdı, ömür boyu sakat kalabilirdin dedi" şeklinde konuştu.


banner
banner
banner
banner
DİĞER İÇ HABERLER HABERLERİ
banner
Döviz Kurları
USD
5.80
GBP
7.52
EUR
6.51
banner
banner
banner
banner

2001 © 2019 KIBRIS POSTASI | CITYPRESS YAYINCILIK LTD
www.kibrispostasi.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı CITYPRESS YAYINCILIK LTD’ye aittir. İzin alınmadan kullanılamaz... Kıbrıs Postası Gazetesi'nin hem basılı nüshasında hem de internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı CityPress Yayıncılık Ltd.'e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. İzin almak kaydı ile içeriği 3-4 cümlelik basın özeti şeklinde alıntılamanız ve kaynak olarak URL bağlantısı olan kibrispostasi.com'u göstermeniz talep edilmektedir. Kıbrıs Postası`nda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan Kıbrıs Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Kıbrıs Postası harici linklerin sorumluluğunu almaz.