Hyong/Pumse/Kata Müsabakaları ve Kırış yarışmaları yapıldı

loading
8 Temmuz, Çarşamba
£

8.61

7.73

$

6.86

Hyong/Pumse/Kata Müsabakaları ve Kırış yarışmaları yapıldı

Hyong/Pumse/Kata Müsabakaları ve Kırış yarışmaları yapıldı

19 Mayıs Gençlik Spor Bayramı kutlamaları çiftler karışık Hyong/Pumse/Kata Müsabakaları ve Kırış Yarışmaları 15 Mayıs 201 Cuma günü Girne Avrasya Taekwondo Merkezinde yapıldı.

Hyong/Pumse/Kata Müsabakaları ve Kırış yarışmaları yapıldı
A- A A+

Yarışmanın ödüllerini Federasyon Başkanı Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen, federasyon ,Bölge ve kulüp temsilcileri verirken , Müsabakaları uluslararası kokartlı hakemlerimiz Öykü Ergin ,Ali Uslu, Mehmet Terzioglu başkanlığında, Federasyon,Bölge ve Namzet hakemleri yönettiler.

Girne Taekwondo İhtisas Kulübü, ,Doğan Tük Birliği,Türk Ocağı Limaso l, Girne Halkevi, Lefkoşa Taekwondo İhtisas Kulübü, ve 2 bölge takımlarından Lisansları 2015 yılı vizeli bay ve bayan siyah ve renkli kuşak sporcuların katıldığı müsabakalar büyük heyecan ve çekişme içersinde geçti .

ÇİFTLER KARIŞIK HYONG/PUMSE/KATA MÜSABAKALARI SONUÇLARI

1.Kategori: 1.Şerife Patlar/Rayan Golabgir

2.Katerina Dergaus/Atakan Ergin

3.Ayşe Dişçeken/Roham Golabgir

2.Kategori: 1.Melisa Ertürk/Danila Bratenev

2.Elena Pakhomova/Ümit Uzun

3.Ekaterina Brateneva/Nikita Gordeev

3.Kategori: 1.Huriye Kaya/Kuday Kaya

2.Emirhan Demir/Mehmet Turkuk

3.Karina Turlubayeva/Arslan Samenov

3.İgor Dergaus/Ramiz Özel Ramiz

4.Kategori: 1.İrina Dergaus/Ahmet Dişçeken

2.Derya Helvacıoğlu/Arsem Turlubayev

3.Yunus Emre Tomak/Hasan Hazar

BAYANLAR EL KIRIŞI MÜSABAKALARI SONUÇLARI

1.Kategori: 1.Melisa Ertürk 2.Katerina Dergaus 3.Ayşe Dişçeken

2.Kategori: 1.Özlem Tomak 2.Pınar Akarpınar 3.Tuba Şener

ERKEKLER EL KIRIŞI MÜSABAKALARI SONUÇLARI

1.Kategori: 1.Ümit Uzun 2.Roham Golabgir 3.İgor Dergaus

BAYANLAR AYAK KIRIŞI

1.Kategori: 1.Katerina Dergaus 2.Ayşe Dişçeken 3.Melisa Ertürk

2.Kategori: 1.Pınar Akarpınar 2.Özlem Tomak 3.Tuba Şener

ERKEKLER AYAK KIRIŞI MÜSABAKALARI SONUÇLARI

1.Kategori: 1.İgor Dergaus 2.Ümit Uzun 3.Roham Golabgir

banner

Yorumlar

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Diğer SPOR Haberleri