×
banner
banner
banner
banner
Büyük okçular yarıştı

Büyük okçular yarıştı

Giriş Tarihi: 24/06/2019
09:30
Büyük okçular yarıştı
Okçuluk büyükler sıralama yarışmaları dün Okçuluk Açık Alanı'nda gerçekleştirildi.
Okçuluk Federasyonu tarafından organize edilen 2019 yılı Açık alan Büyükler 2. Resmi sırama yarışmaları 23 Haziran Pazar günü yapıldı.

11 takım ve 45 sporcunun mücadele ettiği müsabakada yarışmaya katılan sporcuların elde ettiği puanlar sonucunda ikinci sıralama puanlarını topladılar. Sporcular arasında dereceye girenlere ödülleri madalya töreninde Federasyon yetkilileri tarafından takdim edildi.

Dereceye girenler şu şekilde:

Olimpik Yay Erkek:

1.Selçuk Kral DOĞAN (Güzelyurt Okçuluk Derneği)

Olimpik Yay Kadın:

1.Pembe ULUÇ (Güzelyurt Okçuluk Derneği)

Makaralı Yay Erkek:

1.Osman TEZ (Girne Amerikan Üniversitesi Okçuluk Takımı)

Makaralı Yay Kadın:

1.Ayşen TEZ (Girne Amerikan Üniversitesi Okçuluk Takımı)

banner
banner
banner
banner
DİĞER SPOR HABERLERİ
banner
Döviz Kurları
USD
5.80
GBP
7.52
EUR
6.51
banner
banner
banner
banner

2001 © 2019 KIBRIS POSTASI | CITYPRESS YAYINCILIK LTD
www.kibrispostasi.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı CITYPRESS YAYINCILIK LTD’ye aittir. İzin alınmadan kullanılamaz... Kıbrıs Postası Gazetesi'nin hem basılı nüshasında hem de internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı CityPress Yayıncılık Ltd.'e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. İzin almak kaydı ile içeriği 3-4 cümlelik basın özeti şeklinde alıntılamanız ve kaynak olarak URL bağlantısı olan kibrispostasi.com'u göstermeniz talep edilmektedir. Kıbrıs Postası`nda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan Kıbrıs Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Kıbrıs Postası harici linklerin sorumluluğunu almaz.