×
banner
banner
banner
banner
KTFF Mobil Uygulaması yayında

KTFF Mobil Uygulaması yayında

Giriş Tarihi: 04/09/2019
07:45
KTFF Mobil Uygulaması yayında
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) mobil uygulama aracılığıyla federasyonun resmi sitesinde bulunan her şeyi akıllı cihazlara taşıdı.
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) yeni bir uygulama ile futbolseverlere önemli bir hizmet sundu. KTFF Mobil Uygulaması ile www.ktff.org üzerindeki bilgiler artık akıllı cihazlarda da bulunacak. KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu, Başbakanlık ve K-Pet ile yapılan imza töreninde uygulamanın hayata geçtiğini ve futbolseverlere bu hizmeti sunmaktan büyük mutluluk duyduklarını kaydetti.

SERTOĞLU: "BU HİZMETİ SUNDUĞUMUZ İÇİN MUTLUYUZ"

Sertoğlu, KTFF mobil uygulamasını Kıbrıslı Türk yazılımcı Batıkan Muthan'a yaptırdıklarını ve uygulamanın beklentilerini ciddi ölçüde karşıladığını söyledi. Mobil uygulamanın önemli bir adım olduğuna vurgu yapan Sertoğlu, "Uygulama sayesinde artık herkes bilgilere daha hızlı ve kolay ulaşacak. İçeriğinde birçok yenilik ve kolaylık var. Bu hizmeti sunmaktan dolayı çok mutluyuz" diye konuştu.

"CANLI SKOR ÖZELLİĞİ DE OLACAK"

Hasan Sertoğlu, mobil uygulamanın ardından bu uygulamaya ilave edilecek 'Canlı Skor' uygulamasının da çok yakında hizmete sunulacağı ve artık K-Pet Süper Lig ile K-Pet 1.Lig maçlarında futbolseverlerin skorlardan anlık bilgi alacağını belirtti. KTFF olarak ciddi çalışmalar yaptıklarını ve bu çalışmaların Kıbrıs Türk futbolunun yararına olduğuna vurgu yapan Sertoğlu, "Mobil uygulama ve canlı skor da bu yeniliklerin başında geliyor. Görsel ve kullanım olarak dünyada birçok federasyonda olmayan bir şekilde yapılmıştır. Canlı skor, fikstürler, puan durumları, talimatlar, statüler, kararlar ve bunun gibi birçok bilgi artık herkesin cebinde olacak. Ulaşım da çok daha kolay olacak."dedi.

"STADYUMLARA YOL TARİFİ ÖZELLİĞİ OLACAK"

KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu, uygulama içerisinde tüm statların kayıtlı olacağını ve maçların oynanacağı statlara harita vasıtasıyla yol tarifi özelliğinin de eklendiğini kaydederken, taraftarların deplasman maçlarında yerlerini bilmedikleri statlar olduğu zaman bu hizmetten faydalanmalarının imkanını sağladıklarını aktardı.

"APP STORE VE PLAY STORE'DA ŞU AN AKTİF"

KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu uygulamaya ulaşmak isteyenlerin Apple Store veya Google Play Store'a "KTFF" yazmaları gerektiğini ve çıkacak olan uygulamayı da mobil cihazlarına indirmelerinin yeterli olduğunu söyledi.

banner
banner
banner
banner
DİĞER SPOR HABERLERİ
banner
Döviz Kurları
USD
5.80
GBP
7.52
EUR
6.51
banner
banner
banner
banner

2001 © 2019 KIBRIS POSTASI | CITYPRESS YAYINCILIK LTD
www.kibrispostasi.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı CITYPRESS YAYINCILIK LTD’ye aittir. İzin alınmadan kullanılamaz... Kıbrıs Postası Gazetesi'nin hem basılı nüshasında hem de internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı CityPress Yayıncılık Ltd.'e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. İzin almak kaydı ile içeriği 3-4 cümlelik basın özeti şeklinde alıntılamanız ve kaynak olarak URL bağlantısı olan kibrispostasi.com'u göstermeniz talep edilmektedir. Kıbrıs Postası`nda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan Kıbrıs Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Kıbrıs Postası harici linklerin sorumluluğunu almaz.