SPOR
okuma süresi: 3 dak.

Salih Miroğlu Anı Turnuvası dün gerçekleştirildi

Salih Miroğlu Anı Turnuvası dün gerçekleştirildi

Taekwondo Karate Aikido Federasyonu tarafından düzenlenen Salih Miroğlu Anı Turnuvası dün gerçekleştirildi.

Yayın Tarihi: 20/11/21 20:11
Güncelleme Tarihi: 20/11/21 20:36
okuma süresi: 3 dak.
Salih Miroğlu Anı Turnuvası dün gerçekleştirildi
A- A A+

Dr. Salih Miroğlu geleneksel Taekwondo Karate Budo Martıalarts (Kurash-Wushu ) Müsabakaları  Girne'de Avrasya Taekwondo Merkezi’nde dün yapıldı.

Müsabakaları Master Öykü Ergin, Master Ali Uslu, Pınar Akarpınar, Ana Tüysüz oluşan hakem heyeti yönetti.

Yapılan müsabakalarda dereceye girenlere ödüllerini Federasyon Başkanı Senior Grand Master Gökbilen ve kulüp temsilcileri verdi.

BAYANLAR KMUSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori:         1.Elif Elizavet Çelik            2.Milana Kishikova                        3.Derya Celaleddinoğlu

2.Kategori:         1.Karmen Küçük               2.Aleksandr Khomyshin                3.Viktoriya Alpsaran

3.Kategori:         1.Elif Baştaş                      2.Polina Vereshayina                     3.Didem Yener

4.Kategori:         1.Kadriye Diana Çelik       2.İlayda Saygınel                           3.Taba Şenel

5.Kategori:         1.Nurana Jorayeva                        

6.Kategori:         1.Rabia Tarım

7.Kategori:         1.Ana Tüysüz                    

 

ERKEKLER MUSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori:         1.Emrullah Baştaş                            2.Sam Norozi                                 3.Ömer Faruk Türer

2.Kategori:         1.Ali Liman                                      2.Konstantin Fedosuk                    3.Maxim Sopiluk

3.Kategori:         1.Timur Şimşek                               2.Barış Sofuoğlu                             3.Deniz Güneş Dinçer

4.Kategori:         1.Yaroslav Vereshagin                     2.Yakup Kaan Dağ                          3.Berk Fidan

5.Kategori:         1.Gleb Yurchenko                           2.Malik Kishikov                             3.Muhammed Sefa

6.Kategori:         1.Çetin Çiftsüren                            2.Oleksii Didukh                             3.Abdullah Baştaş

7.Kategori:         1.Artom Ivanov                              2.Aleksandr Molodtsov                 3.Oleksandr Didukh

8.Kategori:         1.Davut Jorayev                             2.Mikhail Khymshin                        3.Kandımbek Yusupov

9.Kategori:         1.Arda Aslan Öztürk                      2. Kerim Karpuz                              3.Arda Özalemdar

10.Kategori:       1.Şakir Yağızsoy

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için

Yorumlar

Dikkat!
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Haberi Facebook'ta gör