×
banner
banner
banner
Ana Sayfa KÜLTÜR-SANAT
banner
"Mültecilerin Serüveni" Sergisi Perşembe günü açılıyor

"Mültecilerin Serüveni" Sergisi Perşembe günü açılıyor

Giriş Tarihi: 18/06/2019
13:09
"Mültecilerin Serüveni" Sergisi Perşembe günü açılıyor
"Mültecilerin Serüveni" isimli sergi 20 Haziran Perşembe günü Bedesten'de ziyarete açılacak.
Lefkoşa Yunus Emre Enstitüsü, Kıbrıs Türk Kızılayı ve Anadolu Ajansı iş birliğiyle Dünya Mülteciler Haftası kapsamında, "Mültecilerin Serüveni" isimli fotoğraf sergisi düzenleniyor.

Serginin açılışı 20 Haziran Perşembe günü saat 11.00'de Selimiye Camii yanındaki Bedesten'de yer alacak.

16-22 Haziran Dünya Mülteciler Haftası etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilecek sergi, mültecilerin karşılaştığı sorunlara dikkat çekerek farkındalık oluşturmayı amaçlıyor.

Anadolu Ajansı objektiflerine takılan fotoğrafların yer alacağı sergi 20-22 Haziran tarihlerinde 10.00-18.00 saatleri arasında gezilebilecek.

banner
banner
banner
banner
DİĞER KÜLTÜR-SANAT HABERLERİ
banner
Döviz Kurları
USD
5.80
GBP
7.52
EUR
6.51
banner
banner
banner
banner

2001 © 2019 KIBRIS POSTASI | CITYPRESS YAYINCILIK LTD
www.kibrispostasi.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı CITYPRESS YAYINCILIK LTD’ye aittir. İzin alınmadan kullanılamaz... Kıbrıs Postası Gazetesi'nin hem basılı nüshasında hem de internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı CityPress Yayıncılık Ltd.'e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. İzin almak kaydı ile içeriği 3-4 cümlelik basın özeti şeklinde alıntılamanız ve kaynak olarak URL bağlantısı olan kibrispostasi.com'u göstermeniz talep edilmektedir. Kıbrıs Postası`nda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan Kıbrıs Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Kıbrıs Postası harici linklerin sorumluluğunu almaz.