×
banner
banner
banner
Ana Sayfa KÜLTÜR-SANAT
banner
Millie Bobby Brown, Netflix için yapımcı koltuğuna oturuyor

Millie Bobby Brown, Netflix için yapımcı koltuğuna oturuyor

Giriş Tarihi: 11/09/2019
19:41
Millie Bobby Brown, Netflix için yapımcı koltuğuna oturuyor
Netflix, Stranger Things'de 'Eleven' karakterine hayat veren Millie Bobby Brown ve kız kardeşi Paige'in orijinal hikayesine dayanan A Time Lost'u geliştiriyor.
Netflix, Stranger Things'de 'Eleven' karakterine hayat veren Millie Bobby Brown ve kız kardeşi Paige'in orijinal hikayesine dayanan A Time Lost'u geliştiriyor. Wannart'ın aktardığına göre henüz bir oyuncu seçilmedi.

Anna Klassen, iki Long Island ailesi arasında uzun süredir devam eden bir kavgayı, genç kızlarından birine kanser teşhisi konduğunda gelişen hikayeyle ele alıp uyarlıyor.

PCMA Productions ile yapımcılığını Milly Bobby Brown'un üstlendiği filmde idari yapımcılar Paige Brown ve Robert Brown.

Millie Bobby Brown ve Paige Brown, "Netflix'e, bize ve yıllarını yazıp geliştirmek için harcadığımız bu güzel hikayeye duydukları güven için minnettarız" dedi ve devam etti:

"Bu arkadaşlık; aile ve dünya seni aşağı çekiyormuş gibi hissettiğinde engellerin üstesinden gelmekle ilgili. Kelimenin tam anlamıyla aşk emeği oldu."

banner
banner
banner
banner
DİĞER KÜLTÜR-SANAT HABERLERİ
banner
Döviz Kurları
USD 5.69
GBP 7.32
EUR 6.29
banner
banner
banner
banner

2001 © 2019 KIBRIS POSTASI | CITYPRESS YAYINCILIK LTD
www.kibrispostasi.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı CITYPRESS YAYINCILIK LTD’ye aittir. İzin alınmadan kullanılamaz... Kıbrıs Postası Gazetesi'nin hem basılı nüshasında hem de internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı CityPress Yayıncılık Ltd.'e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. İzin almak kaydı ile içeriği 3-4 cümlelik basın özeti şeklinde alıntılamanız ve kaynak olarak URL bağlantısı olan kibrispostasi.com'u göstermeniz talep edilmektedir. Kıbrıs Postası`nda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan Kıbrıs Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Kıbrıs Postası harici linklerin sorumluluğunu almaz.