×
banner
banner
banner
Ana Sayfa EKONOMİ
banner
Oşan Group, 43. KKTC Uluslararası Fuarı'nda boy gösterdi

Oşan Group, 43. KKTC Uluslararası Fuarı'nda boy gösterdi

Giriş Tarihi: 20/06/2019
08:40
Oşan Group, 43. KKTC Uluslararası Fuarı'nda boy gösterdi
Son yıllardaki fuarlara nazaran oldukça kalabalık geçen 43. KKTC Uluslararası Fuarı 23 Haziran'a kadar sürecek. Fuarda, ülkenin pek çok güzide markası gibi Oşan Group da standında yerini aldı.
Kıbrıs Postası

Kıbrıs Postası; KKTC'den 115, Türkiye'dense 36 firmanın katıldığı '43. KKTC Uluslararası Fuarı'nı ziyaret etti.

23 Haziran Pazar gününe kadar sürecek olan fuarın oldukça kalabalık gerçekleştiği gözlemlendi.

Kıbrıs Postası'na konuşan fuardaki firma yetkilileri, etkinlikten ve katılımdan memnun olduklarını dile getirdiler.

Oşan Group Direktörlerinden Ömer Şan da fuardaki standında yerini aldı.

Ecopaint şirketinin ürünlerini halkın teveccühüne sunduklarını belirten Şan, "Ürünlerimizin sergilenmesine adına halkımızla buluştuk. Grubumuz Oşan group, bünyesinde; Map Free Sigorta, Ecopaint, yapı kimyasalları, boya, oto boyaları ve izolasyon gibi işleri barındırıyor. Gözünüzle gördüğünüz her şeyi boyayabiliyoruz" dedi.

Gelen ziyaretçi sayısından memnun olduklarını dile getiren Şan, "Kendimize fuar konusunda öz eleştiride bulunuyoruz. Ama Sanayi Dairesi ve belediyenin de üzerine düşenler var. Biz kendimizi tartışacağız. Dolayısıyla illaki yetkililerin de yapması gereken şeyler var. Örneğin yurtdışındaki fuarlar da gezilip görülerek, insanların fuara nasıl daha fazla çekilebileceği düşünülebilir" şeklinde konuştu.

banner
banner
banner
banner
DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
banner
Döviz Kurları
USD
5.80
GBP
7.52
EUR
6.51
banner
banner
banner
banner

2001 © 2019 KIBRIS POSTASI | CITYPRESS YAYINCILIK LTD
www.kibrispostasi.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı CITYPRESS YAYINCILIK LTD’ye aittir. İzin alınmadan kullanılamaz... Kıbrıs Postası Gazetesi'nin hem basılı nüshasında hem de internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı CityPress Yayıncılık Ltd.'e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. İzin almak kaydı ile içeriği 3-4 cümlelik basın özeti şeklinde alıntılamanız ve kaynak olarak URL bağlantısı olan kibrispostasi.com'u göstermeniz talep edilmektedir. Kıbrıs Postası`nda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan Kıbrıs Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Kıbrıs Postası harici linklerin sorumluluğunu almaz.