TEKLİF KABULÜ: Sigorta Eksperliği hizmeti için teklif kabul edilecektir

loading
13 Temmuz, Pazartesi
£

8.68

7.77

$

6.86

TEKLİF KABULÜ: Sigorta Eksperliği hizmeti için teklif kabul edilecektir

TEKLİF KABULÜ: Sigorta Eksperliği hizmeti için teklif kabul edilecektir

Şeker Sigorta (Kıbrıs) Ltd. Direktörler Kurulu’nun almış olduğu karar uyarınca Şirketin faaliyet gösterdiği tüm sigorta branşlarında 2020-2021 döneminde sürekli sigorta eksperliği hizmeti almak amacıyla gerçek veya tüzel kişilerden, teklif kabul edilecektir.

TEKLİF KABULÜ: Sigorta Eksperliği hizmeti için teklif kabul edilecektir
A- A A+

ŞEKER SİGORTA (KIBRIS) LTD.

SİGORTA EKSPERLİĞİ HİZMETLERİ İÇİN

TEKLİF KABULÜ

 

Şirket Direktörler Kurulu’nun almış olduğu karar uyarınca Şirketin faaliyet gösterdiği tüm sigorta branşlarında 2020-2021 döneminde sürekli sigorta eksperliği hizmeti almak amacıyla gerçek veya tüzel kişilerden, teklif kabul edilecektir.

Sigorta eksperinin görev ve sorumlulukları söyle olacaktır:

  • Sigorta konusu risklerin gerçekleşmesi sonucunda ortaya çıkan kayıp ve hasarların miktarını, nedenlerini ve niteliklerini belirleyen kıymet tespiti, ön ekspertiz ve hasar gözetim işlerini mutad meslek olarak yapan tarafsız ve bağımsız görev ifa etmek.

  • Teklif verecek olan gerçek kişilerin KKTC’de sürekli ikamet etmesi, medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olması, müflis olmaması, 60/2010 Sigorta Hizmetleri (Düzenleme ve Denetim) Yasasının 13(2)(A) maddesinde belirtilen niteliklere sahip olması, en az lise mezunu ve Oto ile Oto Dışı sigorta branşlarında en az 5 yıllık mesleki bilgiye, yeterliliğe ve tecrübeye sahip olması, mesleki konuda tam teşekkürlü ve tam zamanlı bir işyeri bulundurması.

 

Teklif verecek olanların sunacakları hizmetlere ilişkin çalışma sistemleri hakkında sunum yapmaları istenebilecektir.

Bu konudaki Şartname ve Katılımcı Bilgi Formu Şirketin Genel Müdürlüğünden temin edilebilir.

Yapılacak teklifler en geç 8 Haziran 2020 tarihinde mesai bitimine kadar tekliflerini Katılmcı Bilgi Formu üzerinde belirterek kapalı zarf usulü ile Şirketin İlhan Savut Sokak No:7 Köşklüçiftlik / Lefkoşa adresindeki Genel Müdürlüğüne verilmesi gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılacak teklifler dikkate alınmayacaktır.

 

Mehmet Betmezoğlu
Genel Müdür

banner

Yorumlar

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Diğer EKONOMİ & FİNANS Haberleri