Mercedes Benz'in en yeni modelleri Serhan Kombos Otomotiv'de

loading
4 Ağustos, Salı
£

9.12

8.21

$

6.98

Mercedes'in en yeni modelleri tüm dünya ile eş zamanlı olarak Serhan Kombos Otomotiv'de

Mercedes Benz'in en yeni modelleri Serhan Kombos Otomotiv'de

Otomotiv sektörünün güçlü ismi "Serhan Kombos Otomotiv Ltd. - Mercedes Benz Kuzey Kıbrıs" Mercedes marka arabaları tüm dünya ile eş zamanlı olarak Kuzey Kıbrıs`ta son kullanıcı ile buluşturuyor.

Mercedes Benz'in en yeni modelleri Serhan Kombos Otomotiv'de
A- A A+
MERCEDES BENZ`İN EN YENİ MODELLERİ KUZEY KIBRIS`TA

Serhan Kombos Otomotiv - Mercedes Benz Kuzey Kıbrıs


Otomotiv sektörünün güçlü ismi "Serhan Kombos Otomotiv Ltd. - Mercedes Benz Kıbrıs" Mercedes marka arabaları tüm dünya ile eş zamanlı olarak Kuzey Kıbrıs`ta son kullanıcı ile buluşturuyor.

Kombos Otomotiv, dünyanın önde gelen araba markalarından olan Mercedes`in en yeni modellerini çeşitli kampanyalarla birçok finans kolaylıkları sağlayarak Kuzey Kıbrıs halkına sunuyor.

1997 yılında 2'inci el Mercedes Benz satışı ile piyasada adını duyuran Kombos Otomotiv, 2003 yılından itibaren sıfır kilometre araç satışı ve satış sonrası teknik servis hizmeti ile hizmetlerine devam etmektedir.

Girne ve Lefkoşa'daki satış ve servis noktaları ile Mercedes marka araçların en yeni modellerini sunan Kombos Otomotiv, her kesimden ve her yaştan kullanıcıya hitap eden ürün ve aksesuar çeşitlerini Mercedes-Benz meraklıları ile buluşturuyor.

MERCEDES`İN YENİ MODELLERİ KKTC YOLLARINDA

SERHAN KOMBOS OTOMOTİV İLE HER AN TESLİM ALABİLECEĞİNİZ TÜM MODELLERE ULAŞMANIZ MÜMKÜN

2012 Model C Serisi

Nisan 2011 de çıkan Mercedes 2012 C Serisi, yepyeni görünümü ve estetik duruşu ile dünya pazarı ile aynı anda KKTC'de de görücüye çıktı.

2011 yılında olmamıza rağmen Mercedes Benz'in 2012 serisi otomobili Mercedes C serisi 3 tip motor seçeneği ile huzurlarımızda.

Yeni C serisinin karşılıksız bıraktığı pek fazla arzu yoktur. Akıllı teknolojiler, son yenilikler ve sıradışı konfor, sürücüyü ve yolcuları her metrede gözetir ve birinci sınıf hizmette olması gerektiği gibi arka planda çalışır.

180 CGI, 200 CGI ve 250 CGI benzin ile çalışan motor tiplerinin yanısıra dizel motor seçenekleri de mevcut.

100 kilometrede ortalama 6.5 litrelik yakıt tüketimi ola yeni motor, makyaj öncesi seriye göre çok daha ekonomik ve 156, 184, 204 beygir gücü ile sahiplerini bekliyor.

100 kilometrede ortalama 6.5 litrelik yakıt tüketimi olan yeni motor tipi, makyaj öncesi seriye göre çok daha ekonomik bir veri sunuyor. Makyajlı C Serisi 156, 184, 204 beygir gücü ile sahiplerini bekliyor.

CGI sistemi ile benzin tüketimi azaltılan C serisi, bunun yanında 4 silindirli motorda ilk kez kullandığı 7G – tronic şanzıman sistemi ile vites geçişlerini çok daha hassaslaştırırken bunun yanında yakıt tüketimini de azaltarak çok daha ekonomik ve rahat bir sürüş sağlıyor.
Mercedes C 2012 serisinin özellikleri
 • Mercedes C'nin 2012 serisinde ön farlar tamamen değişerek hem arabaya hem de size daha havalı bir görünüm kazandırdı

 • Direksiyon simidi Nappa deri uygulamasına geçerek, arabaya çok farklı ve kaliteli bir görünüm kazandırdı.


 • Yeni jant seçenekleri ile sportif görünüm yelpazesini genişletti.


 • "Attention assist" özelliği sürücüsünün yorgunluk derecesini algılayarak sizi uyarır...

 • 12 renk seçeneği ile kendi zevkinize göre arabanızı seçin.


 • Ön ve arka park sensörlerine ilaveten "park assist" özelliği ile direksiyon açısını yönlendirmenize yardımcı olur

 • Şerit takip sistemi ile şeritten çıkmanız halinde direksiyona titreşim göndererek sürücüyü uyarır

 • "Kör nokta asistanı" sayesinde trafikte önünüzdeki aracı geçerken sizin göremediğiniz açıları görerek size çok daha güvenli bir geçiş sağlar.

 • Ne Kadar?

  Serhan Kombos Otomotiv C serisi Mercedes'lerini çok özel bir kampanya ile 33.500 Euro'dan başlayan fiyatlarla görücüye çıkardı.

  2012 Mercedes - Benz C Coupé


  HEM SPOR HEM DE EKONOMİK

  Bu genç ve sportif tek kapılı otomobil, ilk kez 2011 Cenevre Motor Fuarında dünya basınına tanıtıldı..

  Yeni C Coupé Serisi, kısa bir süre önce satışa sunulan yeni Mercedes-Benz C-Serisi'nin teknolojik özelliklerinin ve güvenliğinin yanısıra bir coupé aracın sürüş zevkine ve konforuna sahip.

  C 180 CGI ve C 250 CGI türleri ile görücüye çıkan bu şık otomobil, 1796 CC motor gücüne sahip.

  100 kilometrede 6.5 lt yakıt tüketimi sağlayarak ekonomi sağlayan bu şık otomobil, 0 – 100 KM sürate ortalama 7.5 saniyede ulaşıyor.

  2012 Mercedes C Coupé serisinin özellikleri

  • Mercedes C Coupé'nin 2012 serisinde ön farlar tamamen değişerek hem arabaya hem de size daha havalı bir görünüm kazandıracak

  • Direksiyon simidinde kullanılan Nappa deri uygulaması, arabaya çok sportif ve kaliteli bir görünüm sunar

  • Yeni jant seçenekleri ile kendi tarzınızı kendiniz yaratın...

  • "Attention assist" özelliği ile sürücüsünün yoğunluk derecesini algılayarak sizi uyarır...

  • 12 renk seçeneği ile kendi zevkinize göre arabanızı seçin.

  • Ön ve arka park sensörlerine ilaveten "park assist" özelliği ile direksiyon açısını yönlendirmenize yardımcı olur

  • Şerit takip sistemi ile şeritten çıkmanız halinde direksiyona titreşim göndererek sürücüyü uyarır

 • "Kör nokta asistanı" sayesinde trafikte önünüzdeki aracı geçerken sizin göremediğiniz açıları görerek size çok daha güvenli bir geçiş sağlar.

 • Kendi zevkine göre kendi C Coupe'ni yarat

  Direksiyonda kapı kollarda ve dashboardlarda porselen trim, Full deri döşeme, ve bir çok renk çeşitleri ile C Coupé'nizi kendi tarzınızı yansıtarak farklı bir otomobil yaratabilirsiniz.

  Ne Kadar?

  Serhan Kombos tarafından yapılan bu çok özel kampanya ile 35.000 Euro'dan başlayan fiyatlarda bu otomobile sahip olabilirsiniz.

  Yeni CLS - Serisi


  DUYGU VE MANTIK BİRBİRİNE HİÇ BU KADAR YAKIN OLMAMIŞTI

  Duyguların kontrol edilmesi zordur. Özellikle yeni CLS'ye bakarken. Onun şık çizgileri sadece bir hedefe, kalbinize doğru yönelir. Ama, istendiğinde LED teknoloji olarak alınabilen dışavurumcu farlara da karşı konulması zordur. Daha önce böylesine güzel gözlere sahip bir otomobil gördünüz mü?

  Adrenalini artırır, CO2 emisyonunu düşürür

  Heyecan verici gövdesinin altında güçlü bir kalbi bulunan CLS serisi daha da geliştirilmiş motorlar yakıtın her damlasından daha da fazla zevk çıkarıyor. CO2 emisyonunun selefinden belirgin şekilde daha az olduğunu ise hissettirmiyor...

  Ortalama 310 torque a kadar performans sağlayan yeni model CLS serisi ATTENTION ASSIST'ten, DISTRONIC PLUS'a kadar birçok güvenlisürüş sistemini opsiyonel olarak kullanıcısına sunuyor. Yeni CLS'de güvenli ve konforlu sürüş destek sistemleri en son teknolojilerle donatılan radar, kamera ve sensör teknolojilerine dayanıyor.Bu sistemler yakın sürüş, yorgunluk, karanlık gibi kazaya sebep olan öğeleri hedef alıyor.

  Yeni CLS halefine göre dizel motorlarda 350 CDI seçeneğinin yanı sıra CLS serisinde ilk kez kullanılan 4 silindirli 250 CDI dizel motoruda kullanıcılarına alternatif olarak sunuyor. 13 renk seçeneği ile görücüye çıkan bu otomobil, 0 – 100 Km'ye ortalama sadece 7 saniyede ulaşıyor.

  350 CDI ve 250 CDI olarak 2 motor tipi ile piyasaya çıkan bu sıradışı araç, 250 CDI ile tarihinde ilk 4 silindirli piyasaya sunuldu. 13 renk seçeneği ile görücüye çıkan bu otomobil, 0 – 100 Km'ye ortalama 7 saniyede ulaşıyor.

  Mercedes CLS serisinin özellikleri

  • LED teknoloji ile donatılmış ışık sistemi ile ilgi çekin

  • Düşük emisyon oranları ile çevreye saygı duyun

  • İç mekanında 3 farklı renk seçenekleri ile ambiyans aydınlatması yapın

  • 7G – tronic vitesi ile benzin tüketimini azaltın, vites değişimlerini daha az hissedin

  • Opsiyonel olarak "Airmatic" sistemi ile süspansiyon sisteminiz yolun koşuluna göre kendi otomatik olarak alçalıp yükselsin

  • "Parktronic" sistemi ile araç kendi kendini park etsin

  • "Aktif kör nokta asistanı" ile göremeyeceğiniz yerlere ulaşssın

  • Kızılötesi destekli gece görüşü sistemi mevcuttur

  • Dümendeki "direct select" vites tuşu ile vitesinizi dümenden değişin

  Tam Güvenlik Sistemi

  Kazayı önceden algılayabilen Pre-Safe, güvenlik sistemi ile kaza anında açık olan camları ve elektrikli sunroof u kapatır, yolcu koltuğunu dik konuna getirir.

  "Distronic Plus" ile önündeki aracı takip etme özelliğine sahip olan Mercedes CLS kaçınılmaz olan kazalarda kazaya 0,6 saniye kala %100 fren basıncı uygulayarak kaza şiddetini en aza indirger.

  KONFORUNUZA DÜŞKÜN OLUN

  İsteğe bağlı olarak alınabilen aktif masaj sistemi, vücudunuzun şeklini alan ergonomik koltuklar ve iç tasarımı fark yaratan bir konfor ve ferahlık sunar.

  Termatronik 3 bölge klima sistemi ile kendi havanızı kendiniz yaratın.

  Tüm coupélerden farklı olarak geniş bagaj hacmine sahiptir. Arka bölümde konforlu tekli koltuk da mevcuttur.

  İlk kez tamamen LED sistemi ile döşenen CLS, dinamik ışık sistemine sahip.

  SLK 200 – 250 Roadster


  SLK ROADSTER TAM BİR ZEVK ARABASI


  SLK Roadster saf bir kültürdür. Yeni SLK'da öncüsü gibi bir Mercedes – Benz Roadster'den beklenen herşey var. Yepyeni 2011 kasası ile Haziran ayından itibaren dünya pazarı ile aynı anda Kuzey Kıbrıs'ta da görücüye çıkan SLK 2011 serisi CGI motor teknolojisine sahip ve 7 ileri şanzıman (7G – tronic) sistemine de sahip. CGI motor teknolojisi ile %30'a varan yakıt ekonomisi sağlayan Roadster, çift turbo destekli makineye sahip...

  SLK Roadster 200 ve 250 araba serileri ortalama 6.8 saniyede 0 - 100 KM sürate çıkma kapasitesine sahip olmasıyla birlikte, 100 kilometrede 6.5 lt benzin tüketimi ile çok da ekonomik...

  SLK Roadster serisinin özellikleri

  • Direksiyon hareketine göre yön değiştiren akıllı ışık sistemi ile tam güvenlik sağlayın

  • "Led Gündüz Seyir "ışık sistemi ile arabaya ayrı bir şıklık katın

  • "Airscarf" sistemi ile boyun bölgesi ısıtma başlığına sahip olup soğuk havalarda bile arabanın üstünü açma şansına sahip olun

  • "Air Guide System" ile rüzgarın sizi nasıl etkileyeceğine karar verin

  • İsteğe göre Panoramik vario tavan ekleyerek, saatlerce gökyüzünü seyrederek geçirebilirsiniz

  • 19.2 saniyede tamamen arabanın üstünü açın veya kapayın

  • "Ambiyans aydınlatma seçeneği" ile arabanın içine ayrı bir hava katın

  Ne Kadar?

  Tüm özellikleri ile bu "zevk arabası" na sahip olmak ortalama 45.000 ile 70.000 Euro arası.

  Serhan Kombos Otomotiv Ltd - Mercedes Benz Kuzey Kıbrıs İletişim Bilgileri


  İjan Dinçer (Satış Müdürü)

  M: 0533 866 13 10
  E: ijan@kombosotomotiv.com

  Adres:
  Serhan Kombos Otomotiv Ltd.
  Daimler AG Kuzey Kıbrıs Direkt Bayii
  Dr. Fazıl Küüçk Bulvarı 3. Cadde
  Organize Sanayi Bölgesi,
  Lefkoşa, Kuzey Kıbrıs

  T: 0392 444 00 88

  banner

  Yorumlar

  Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

  Diğer EKONOMİ & FİNANS Haberleri