×
banner
banner
banner
Ana Sayfa ADLİ HABERLER
banner
Lefkoşa'daki kavgaya karışan zanlılar teminatla serbest

Lefkoşa'daki kavgaya karışan zanlılar teminatla serbest

Giriş Tarihi: 21/08/2019
13:38
Lefkoşa'daki kavgaya karışan zanlılar teminatla serbest
Lefkoşa'da 16 Ağustos Cuma gecesi gerçekleşen kavgada 2 kişiyi ciddi şekilde darp eden zanlılar teminatla serbest bırakıldı.
Kıbrıs Postası

Lefkoşa Dereboyu'nda meydana gelen ve Hamit Saçar ile Tahir Dalgıç'ın ciddi şekilde darp edilmesiyle sonlanan olayla ilgili tutuklanan zanlılar teminatla serbest bırakıldı.

Lefkoşa Kaza Mahkemesi'nde görüşülen davada, Vahim Zarar suçundan poliste 3 gündür tutuklu bulunan Yusuf Uçar ile Hasan Mamalı 50 bin TL, Erinç Salih Kuraner ise iki kefille 50 bin TL teminat ödemek kaydıyla serbest bırakıldı.

Zanlılar haftada 1 gün en yakın polis karakoluna giderek ispat-i vucud işlemini gerçekleştirecek.

banner
banner
İLGİLİ HABERLER
banner
banner
DİĞER ADLİ HABERLER HABERLERİ
banner
Döviz Kurları
USD
5.80
GBP
7.52
EUR
6.51
banner
banner
banner
banner

2001 © 2019 KIBRIS POSTASI | CITYPRESS YAYINCILIK LTD
www.kibrispostasi.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı CITYPRESS YAYINCILIK LTD’ye aittir. İzin alınmadan kullanılamaz... Kıbrıs Postası Gazetesi'nin hem basılı nüshasında hem de internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı CityPress Yayıncılık Ltd.'e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. İzin almak kaydı ile içeriği 3-4 cümlelik basın özeti şeklinde alıntılamanız ve kaynak olarak URL bağlantısı olan kibrispostasi.com'u göstermeniz talep edilmektedir. Kıbrıs Postası`nda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan Kıbrıs Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Kıbrıs Postası harici linklerin sorumluluğunu almaz.