×
banner
banner
banner
Ana Sayfa GÜNEY KIBRIS
banner
Anastasiadis, Tsipras ile telefonda görüştü

Anastasiadis, Tsipras ile telefonda görüştü

Giriş Tarihi: 10/09/2019
16:12
Anastasiadis, Tsipras ile telefonda görüştü
Rum Lider Anastasiadis, Tsipras ile telefonda görüşerek Kıbrıs sorunundaki gelişmeler hakkında bilgi verdi.
Rum Lider Nikos Anastasiadis, Yunanistan ana muhalefet partisi, SYRIZA Başkanı Aleksis Tsipras ile telefonda görüştü ve Kıbrıs sorunundaki gelişmeler hakkında Çipras'ı bilgilendirdi.

Rum Hükümet Sözcüsü Prodromos Prodromou, kendi Twitter hesabına "Anastasiades ve Tsipras telefon görüşmesi sırasında görüş teatisinde bulundular" diye yazdı.

banner
banner
banner
banner
DİĞER GÜNEY KIBRIS HABERLERİ
banner
Döviz Kurları
USD 5.69
GBP 7.32
EUR 6.29
banner
banner
banner
banner

2001 © 2019 KIBRIS POSTASI | CITYPRESS YAYINCILIK LTD
www.kibrispostasi.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı CITYPRESS YAYINCILIK LTD’ye aittir. İzin alınmadan kullanılamaz... Kıbrıs Postası Gazetesi'nin hem basılı nüshasında hem de internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı CityPress Yayıncılık Ltd.'e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. İzin almak kaydı ile içeriği 3-4 cümlelik basın özeti şeklinde alıntılamanız ve kaynak olarak URL bağlantısı olan kibrispostasi.com'u göstermeniz talep edilmektedir. Kıbrıs Postası`nda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan Kıbrıs Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Kıbrıs Postası harici linklerin sorumluluğunu almaz.