TC Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hijyen paketleri dağıtılıyor

loading
3 Temmuz, Cuma
£

8.57

7.72

$

6.86

TC Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hijyen paketleri dağıtılıyor

TC Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hijyen paketleri dağıtılıyor

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 65 yaş ve üzerindeki kişilere dağıtılmak üzere hediyesi olarak içerisinde maske ve kolonyanın bulunduğu hijyen paketleri Gazimağusa’da da dağıtılacak.

TC Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hijyen paketleri dağıtılıyor
A- A A+

Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçiliği Sosyal Projeler Sorumlusu Ömer Dursun ile Kuzey Kıbrıs Türk Kızılay’ı Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Demirci bugün Başkan İsmail Arter’i ziyaret ederek, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemizdeki 65 yaş ve üzerindeki kişilere dağıtılmak üzere gönderdiği hijyen paketleri konusunda görüştü. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hediyesi olarak içerisinde maske ve kolonyanın bulunduğu hijyen paketleri Gazimağusa’da da dağıtılacak.

Sosyal Projeler Sorumlusu Ömer Dursun konuşmasında, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 65 yaş ve üzerindeki kişilere hijyen paketlerinin dağıtılması için talimat verdiğini, Elçiliğin himayelerinde kaymakamlıklar, muhtarlar, belediyeler ve Kuzey Kıbrıs Türk Kızılay’ı ile birlikte dağıtım gerçekleştireceklerini söyledi. Ömer Dursun, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Türkiye’de ne varsa Kıbrıs’ta da olacak” sözünü hatırlatarak hijyen paketlerine erişimi olmayan vatandaşlara hediye olarak verileceğini söyledi.

Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter ise, 2 ayı aşkın bir süredir pandeminin tüm dünyayı etkilediğini, zor şartlarda çalışma yaptıklarını ifade ederek, Türkiye Cumhuroyeti’nin her zaman bizlerin yanında olduğunu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye’deki 65 yaş ve üzerindeki vatandaşlara gösterdiği hassasiyeti ülkemiz insanına da göstermesinin bu yakınlığı daha da hissettirdiğini belirtti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür etti.

Başkan İsmail Arter, Sosyal Projeler Sorumlusu Ömer Dursun’a, Kızılay’a ve Türkiye Cumhhuriyeti Büyükelçiliği’ne de teşekkür ederek, Elçilik ve Kızılay ile her zaman birlikte çalıştıklarını ancak bu dönemde birlikte çalışmanın sıkıntılarını azalttığını ifade etti. Belediyenin İkinci Bahar Yaşam Kulübü’nün 2 bin 600’ün üzerinde üyesi olduğunu söyleyen Başkan Arter, “Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın maske ve kolonya içeren paketlerini halka ulaştırmak görevimizdir.” dedi.

banner

Yorumlar

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Diğer GAZİMAĞUSA Haberleri