GAZİMAĞUSA
okuma süresi: 4 dak.

YDP'li Bertan Zaroğlu, Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter’i ziyaret etti

YDP'li Bertan Zaroğlu, Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter’i ziyaret etti

YDP Genel Sekreteri Bertan Zaroğlu, YDP Gazimağusa İlçe Başkanı Servet Karabacak ile birlikte Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter’i ziyaret etti.

Yayın Tarihi: 24/12/20 15:42
Güncelleme Tarihi: 24/12/20 16:02
okuma süresi: 4 dak.
YDP'li Bertan Zaroğlu, Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter’i ziyaret etti
A- A A+

Yeniden Doğuş Partisi (YDP) Genel Sekreteri Bertan Zaroğlu, YDP Gazimağusa İlçe Başkanı Servet Karabacak ile birlikte Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter’i ziyaret etti, gündem pandemi sürecinin yanında Maraş oldu.

 Ziyaret sırasında Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter, YDP’ye yerel yönetimlerdeki sıkıntıları her fırsatta aktardıklarını ifade ederken hem ülke gündeminde olan konular hem bölgeyle ilgili konuları devamlı mütalaa ettiklerini ifade ederek, Maraş konusunun Gazimağusa için önemli bir konu olduğunu, açılımla ilgili son durumu ve Gazimağusa’nın diğer bölgelerindeki çalışmaları Milletvekili Bertan Zaroğlu’na aktararak onun da görüşlerini alacaklarını, merkezi idarede olan ekiplerden de yardım beklediklerini söyledi.

Gazimağusa Belediyesi’nin YDP’nin takdir ettiği belediyeler arasında olduğunu söyleyen YDP Milletvekili ve Genel Sekreteri Bertan Zaroğlu, Gazimağusa Belediyesi’ni hem görüş alışverişinde bulunmak ve hem de önemli konulardan olan Maraş konusuyla ilgili bilgi alarak sürece nasıl katkıda bulunabilecekleri konuşmak için bir araya geldiklerini kaydetti.

Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter konuşmasında, YDP Milletvekili ve Genel Sekreter Bertan Zaroğlu ve Gazimağusa İlçe Başkanı Servet Karabacak’ın ziyaretinden dolayı memnun olduğunu belirterek, merkezi yönetimlerin yerel yönetimlerle sürekli istişare içinde çalışmasının çok önemli olduğunu söyledi. YDP’ye yerel yönetimlerdeki sıkıntıları her fırsatta aktardıklarını, hem ülke gündeminde olan konular hem bölgeyle ilgili konuları devamlı mütalaa ettiklerini ifade eden Başkan Arter, ülkemizde son bir haftada tekrar gündeme gelen pandemi konusuyla ilgili hassasiyetle alınacak tedbirleri İlçe Emniyet Kurulu ve Bulaşıcı Hastalıklar Üst Kurulu kararlarını takip ederek almaya devam ettiklerini söyledi.

Başkan Arter, bölgesel olarak alınması gereken tedbirlerin arasında olan maske, mesafe ve hijyen konularını insanları sürekli uyararak gündemde tutmak gerektiğini, bu zor günlerin bir an önce geçmesi gerektiğini ifade etti. Maraş konusunun Gazimağusa için önemli bir konu olduğunu, açılımla ilgili son durumu ve Gazimağusa’nın diğer bölgelerindeki çalışmaları Milletvekili Bertan Zaroğlu’na aktararak onun da görüşlerini alacaklarını, merkezi idarede olan ekiplerden de yardım beklediklerini söyledi.

YDP Milletvekili ve Genel Sekreteri Bertan Zaroğlu ise, Başkan İsmail Arter’e kendilerini kabul etmesinden dolayı teşekkür ederek, Gazimağusa Belediyesinin YDP’nin takdir ettiği belediyeler arasında olduğunu ifade etti. Yakın tarihte ilçe kongrelerini gerçekleştiren YDP’nin yeni yönetimlerle belediye ziyaretleri yaptığını, KKTC’de yakından takip ettikleri ve takdir ettikleri, pandemi döneminde en disiplinli çalışan belediyeler arasında olan Gazimağusa Belediyesini ziyaret ederek hem görüş alışverişinde bulunmak ve hem de önemli konulardan olan Maraş konusuyla ilgili bilgi alarak sürece nasıl katkıda bulunabilecekleri konuşmak istediklerini söyledi. Zaroğlu, Başkan İsmail Arter’e belediye hizmetlerinde başarılarının devamını diledi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için

Yorumlar

Dikkat!
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.