Uluslararası üniversite eğitimi için erken başvuruda yüzde 20 burs ve tercih burs fırsatı!

loading
29 Mayıs, Cuma
£

8.40

7.55

$

6.82

Uluslararası üniversite eğitimi için erken başvuruda yüzde 20 burs ve tercih burs fırsatı!

Uluslararası üniversite eğitimi için erken başvuruda yüzde 20 burs ve tercih burs fırsatı!

Üniversite ve yükselen sektörler arasında küresel düzeyde 50'inci yılına doğru ilerleyen Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ), yüksek öğretimdeki deneyimi ile; çok boyutlu düşünen, nitelikli insangücü yetiştiren ve dünya ile birlikte ön sıralarda etkin bir şekilde yer alan bir üniversite kimliği ile bünyesine, 2018-2019 akademik yılı ile birlikte yeni öğrencileri bekliyor.

Uluslararası üniversite eğitimi için erken başvuruda yüzde 20 burs ve tercih burs fırsatı!
banner
A- A A+
7 farklı ülkede bulunan kampüsleri, 200'e yakın dünya üniversitesi ile akademik iş birliği ve 135 farklı ülkeden 20.000'in üzerinde öğrencisi bulunan Girne Amerikan Üniversitesi, markalaşmış bir diğer ünvanı ile, yeni öğrenci adaylarına, erken başvuru halinde ek olarak %20 burs fırsatı sunuyor.

KESİNTİSİZ "7 YIL" BURS

Girne Amerikan Üniversitesi, "Dünya Ülkeleri"nin tamamında 'akredite diploma' statüsünden yararlanma hedefi taşıyan yüksek öğrenim adaylarına, " Geleceğiniz, GAÜ'de Hazır " çağrısı ile, erken başvuru halinde; Kazanılmış diğer burs ve ayrıcalıklara ilave olarak, %20 oranında ek burs katkısı sağlayacağını duyurdu.

GAÜ' den yapılan açıklamada; yeni kayıt yaptıracak öğrenci adaylarına sunulmuş olan erken başvuruda %20 ek burs imkanının yanında, ilk tercihe %75, ikinci tercihe %50 ve üçüncü tercihe ise; %20 burs imkanının sağlanacağı bilgisi yer aldı. Kazanılan bursların, 7 yıl süreyle 'kesintisiz' olduğu vurgulanan açıklamada, elde edilmiş burs hakkının; ABD, İngiltere, Moldova, Sri Lanka, Hong Kong, Türkiye ve Kıbrıs'ta yer alan GAÜ'nün tüm yerleşkelerinde geçerli olduğu da belirtildi.

DÜNYA'NIN TÜM ÜLKELERİNDE GEÇERLİ "DİPLOMA"

Girne Amerikan Üniversitesi'nden, 2018-2019 Akademik Yılı'nın yüksek öğrenim adaylarına yapılan davet ve yazılı çağrının diğer bölümü şu ifade ile bilgilerden oluştu.

Merkez kampüsü; Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin Girne Kenti'nde oluşturulmuş GAÜ, 2018-2019 Akademik Yılı'nda bünyesinde bulunan; 7 yüksek okul, 10 fakülte, 2 enstitü ve 13 meslek yüksek okuluna bağlı; 66 lisans, 41 yüksek lisans ve 15 doktora programına ek olarak, bu yıl akademik literatüre dahil olan, 14 yeni bölüm ile yeni öğrencilerini heyecan içinde bekliyor.

banner

Yorumlar

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Diğer EĞİTİM Haberleri