×
banner
banner
banner
Ana Sayfa EĞİTİM
banner
LBO'dan "Ebeveyn Katılımlı İnteraktif Müzik Atölyesi"

LBO'dan "Ebeveyn Katılımlı İnteraktif Müzik Atölyesi"

Giriş Tarihi: 04/09/2019
16:38
LBO'dan "Ebeveyn Katılımlı İnteraktif Müzik Atölyesi"
Lefkoşa Türk Belediyesi'ne (LTB) bağlı Lefkoşa Belediye Orkestrası "Ebeveyn Katılımlı İnteraktif Müzik Atölyesi" ile ebeveyn ve çocukları aynı etkinlik altında buluşturmaya hazırlanıyor.
LTB'den yapılan açıklamaya göre 3-5 yaş aralığındaki çocuklarının yaratıcılığını, iletişim ile müzikal becerilerini geliştirmesi hedefiyle oluşturulan atölye grup çalışmaları oyun, dans, ritim, şarkı söyleme ve enstrüman tanıtım atölyelerini kapsıyor.

Eğitmen Hare Yakula tarafından sürdürülecek ve her Salı 17:30-18:10 saatleri arasında Bandabuliya Sahne'sinde yer alacak "Ebeveyn Katılımlı İnteraktif Müzik Atölyesi"nde ilk buluşmanın 10 Eylül Salı günü gerçekleştirilmesi bekleniyor.

Açıklamaya göre atölyeyle ilgili bilgi edinmek için 223 9825 / 6085280 numaralı telefonlar aranabilir; kayıtlar www.lefkosabelediyeorkestrasi.net adresi üzerinden yapılabilir.

banner
banner
banner
banner
DİĞER EĞİTİM HABERLERİ
banner
Döviz Kurları
USD
5.80
GBP
7.52
EUR
6.51
banner
banner
banner
banner

2001 © 2019 KIBRIS POSTASI | CITYPRESS YAYINCILIK LTD
www.kibrispostasi.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı CITYPRESS YAYINCILIK LTD’ye aittir. İzin alınmadan kullanılamaz... Kıbrıs Postası Gazetesi'nin hem basılı nüshasında hem de internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı CityPress Yayıncılık Ltd.'e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. İzin almak kaydı ile içeriği 3-4 cümlelik basın özeti şeklinde alıntılamanız ve kaynak olarak URL bağlantısı olan kibrispostasi.com'u göstermeniz talep edilmektedir. Kıbrıs Postası`nda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan Kıbrıs Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Kıbrıs Postası harici linklerin sorumluluğunu almaz.