×
banner
banner
banner
Ana Sayfa EĞİTİM
banner
Osman Örek Meslek Lisesi "farkındayız" dedi

Osman Örek Meslek Lisesi "farkındayız" dedi

Giriş Tarihi: 15/10/2019
11:33
Osman Örek Meslek Lisesi "farkındayız" dedi
Osman Örek Meslek Lisesi'nde meme kanseri farkındalık ayı kapsamında etkinlik gerçekleştirildi.
Osman Örek Meslek Lisesi "Meme Kanseri Farkındalık Ayı" kapsamında etkinlik düzenledi.

Kanser Hastalarına Yardım Derneği Başkanı Raziye Kocaismail etkinliğe katılarak öğrencilere kanser hakkında bilgi verdi. Erken tanının önemine değinen Kocaismail, gençlere ve etkinliğe katkıda bulunan öğretmenlere bu konudaki duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti. Okul müdürü Erdoğan Keskindağ da günü önemi üzerinde durdu.

Öğrencilerin ve öğretmenlerin de pembe giyerek destek verdiği etkinlik okulun önünde pankart tutarak devam etti. Öğrencilerin bu duyarlılığı karşısında yoldan geçen araçlar da korna çalarak etkinliğe destek verdi.

banner
banner
banner
banner
DİĞER EĞİTİM HABERLERİ
banner
Döviz Kurları
USD 5.68
GBP 7.34
EUR 6.30
banner
banner
banner
banner

2001 © 2019 KIBRIS POSTASI | CITYPRESS YAYINCILIK LTD
www.kibrispostasi.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı CITYPRESS YAYINCILIK LTD’ye aittir. İzin alınmadan kullanılamaz... Kıbrıs Postası Gazetesi'nin hem basılı nüshasında hem de internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı CityPress Yayıncılık Ltd.'e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. İzin almak kaydı ile içeriği 3-4 cümlelik basın özeti şeklinde alıntılamanız ve kaynak olarak URL bağlantısı olan kibrispostasi.com'u göstermeniz talep edilmektedir. Kıbrıs Postası`nda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan Kıbrıs Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Kıbrıs Postası harici linklerin sorumluluğunu almaz.