×
banner
banner
banner
Ana Sayfa ALAYKÖY
banner
Alayköy sapığını köylü yakaladı

Alayköy sapığını köylü yakaladı

Giriş Tarihi: 18/06/2019
07:30
Alayköy sapığını köylü yakaladı
Alayköy'de bir süreden beridir yalnız yaşayan kadınların evlerine giderek pencereden kadınları gözetleyen Mustafa Kasap isimli şahıs Cumartesi akşamı bir grup köylü tarafından yakalanarak dövüldü, ardından polise teslim edildi.
Kıbrıs Postası

Alayköy'de uzun bir süreden beridir yalnız yaşayan kadınlara musallat olan Mustafa Kasap isimli şahıs bu kez duvara tosladı.

Yalnız yaşadığını bildiği kadınların evine gizlice girerek kimi zaman evlerin pencerelerinden kimi zaman ise evin kapısından içine giren şahıs bir süredir kadınların kabusu haline geldi.

Cumartesi akşamı ise gittiği bir evin panjurunu açmaya çalıştığı sırada evin oğluna yakalanarak kaçan röntgenci, uslanmayarak aynı gece bir başka yalnız yaşayan kadının evini gözetlemek isterken mahalleliye yakalandı. İsminin Mustafa Kasap olduğu ve Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı bünyesinde sivil işçi olarak çalıştığı öğrenilen şahsın mahalleliye yakalanması ile kimliği açığa çıktı.Aslen Girne Boğazköylü olup sonradan Alayköy'e yerleşen,evli ve çocuk sahibi Mustafa Kasap, önce mahalle sakinleri tarafından dövüldü, ardından polise teslim edildi. Tutuklanıp 1 gece nezarethanede kalan Kasap, hakkında "Röntgencilik" ve "Mülke tecavüz" davaları okunarak serbest bırakıldı.

PANJURDAN RÖNTGENCİLİK YAPMAK İSTERKEN YAKALANDI

Alayköy'de yaklaşık 1 yıldan beri devam eden bu olay köyde tedirginliğe neden oluyordu. Olayın fark edilmesi ile şikayetler artarken, Cumartesi sabahı 02:00- 03:00 saatlerinde söz konusu şahıs, yine yalnız yaşadığını bildiği bir kadının bahçesine girerek yatak odasının panjurunu aralamak isterken kadının oğluna yakalandı. Kıbrıs Postası'na konuşan kadın, odasında film izleyen oğlunun önce camdan yoğun miktarda parfüm kokusu aldığını ardından oğlunun panjurun açılmaya çalışıldığını fark ettiğini kaydetti. Oğlunun panjuru açması ile şahsın kaçtığını gördüğünü söyleyen kadın, Alayköy Karakolu'nu arayarak şikayette bulunduklarını kaydetti.

MAHALLELİ POLİSE TESLİM ETTİ, POLİS SALIVERDİ

Edinilen bilgiye göre, söz konusu şahıs fark edilmesinin ardından kaçarak bu kez bir başka yalnız yaşayan kadının evine girip röntgencilik yapmaya çalışırken komşulara yakalandı. Mahallelinin elinden kaçamayan şahsın eslen Girne Boğazköylü olup sonradan Alayköy'e yerleşen ve uzun yıllardır Alayköy'de yaşayan Mustafa Kasap isimli şahıs olduğu görülürken, Kasap'ın mahalleliye yakalanmasının ardından ise "çişimi yapıyordum" dediği öğrenildi. Öfkelenen mahallelinin hışmından kurtulamayan Kasap'ın ciddi şekilde darp edildiği ve akabinde polise teslim edildiği öğrenildi. Alayköy Polis Karakolu'na teslim edilen Mustafa Kasap hakkında 5 kişinin şikayetçi olduğu öğrenilirken, 1 gece polis hücrelerinde kalan Kasap hakkında "Röntgencilik" ve "Mülke tecavüz" davaları getirilerek serbest bırakıldı. Polisin Kasap'ı döven şahıslar hakkında da "Ciddi darp" davası okuduğu edinilen bilgiler arasında.

banner
banner
banner
banner
DİĞER ALAYKÖY HABERLERİ
banner
Döviz Kurları
USD 5.68
GBP 7.34
EUR 6.30
banner
banner
banner
banner

2001 © 2019 KIBRIS POSTASI | CITYPRESS YAYINCILIK LTD
www.kibrispostasi.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı CITYPRESS YAYINCILIK LTD’ye aittir. İzin alınmadan kullanılamaz... Kıbrıs Postası Gazetesi'nin hem basılı nüshasında hem de internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı CityPress Yayıncılık Ltd.'e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. İzin almak kaydı ile içeriği 3-4 cümlelik basın özeti şeklinde alıntılamanız ve kaynak olarak URL bağlantısı olan kibrispostasi.com'u göstermeniz talep edilmektedir. Kıbrıs Postası`nda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan Kıbrıs Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Kıbrıs Postası harici linklerin sorumluluğunu almaz.