Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
banner
 
 
UKÜ'lü akademisyenlerin tasarladığı Dört Mevsim Defilesi izleyenleri büyüledi

SON DAKİKA
Meclis Genel kurulu yarın toplanacaK "Lefkoşa Türkcell'le Koşuyor" Maratonu sonuçları açıklandı Cumhurbaşkanı Akıncı'nın Kıbrıs sorunuyla ilgili basın konferansı yarın... Sol Hareket: "Müzakereler bir an önce Guterres çerçevesi temelinde başlamalı" Atakan: "Amacımız kaçak taşımacılığa son vermek" Lefkoşa Turkcell'le koşuyor maratonu halk koşusu yapıldı "2019'da Türkiye KKTC'ye 750 milyon TL destek sağlayacak" Trafik kavgasından 6 kişi tutuklandı İskele'de "huzur operasyonu" Terzioğlu yarın anılacak Derinya ve Aplıç kapıları yarın geçişlere açılıyor Sertoğlu: "Kurumun ileriye taşınması için kararlı adımlar atacağız" "Lefkoşa Turkcell'le Koşuyor Maratonu'na start verildi KKTC'ye Türkiye'den sonra en çok turist Almanya, İngiltere ve Çekya'dan geliyor Livia Tekin: "Kendi paramla aldığım evden sokağa atılıyorum" Polisten Girne Dağyolu'nu kullananan sürücülere uyarı
banner
banner
banner
banner
Taçoy, Partililere teşekkür etti
Taçoy, Partililere teşekkür etti Ulusal Birlik Partisi Genel Sekreteri Hasan Taçoy, UBP’de örnek teşkil edecek düzeyde seçim yaşandığını belirterek, partililere teşekkür etti.
Lefkoşa Bandabuliya Sahnesi'nden "The Beatles" şarkıları yükseldi
Lefkoşa Bandabuliya Sahnesi'nden The Beatles şarkıları yükseldi 16. Uluslararası Kuzey Kıbrıs Müzik Festivali çerçevesinde Lefkoşa Belediye Orkestrası tarafından Bellapais Manastırı’nda gerçekleştirilen ve çok beğenilen “The Beatles” konseri bu kez de Lefkoşa’da tekrarlandı.
Girne’de bakım sebebiyle yarın elektrik kesintisi olacak
Girne'de bakım sebebiyle yarın elektrik kesintisi olacak Çatalköy trafo merkezindeki bakım sebebiyle yarın Girne’de elektrik kesintisi olacak.
Yarın İskele’de elektrik kesintisi olacak
Yarın İskele'de elektrik kesintisi olacak Orta gerilim elektrik şebekesine yapılacak ilave bağlantı proje çalışması nedeniyle  yarın İskele’de Caesar Resort Sitesi, Sun Rise Sitesi ve Sarcon Sitesi’nde elektrik enerjisi kesintisi yapılacak.
Deniz İşçioğlu yazdı: "Ey Cumhuriyet çocukları…"
Deniz İşçioğlu yazdı: Ey Cumhuriyet çocukları… Deniz İşçioğlu yazdı: "Ey Cumhuriyet çocukları…"
Mavideniz 5’inci kez dükkan açıp hırsızlık yaptığı için tutuklandı
Mavideniz 5'inci kez dükkan açıp hırsızlık yaptığı için tutuklandı Cezaevinden çıkalı çok kısa bir süre olmasına rağmen yeniden suça karışan Mehmet Mavideniz tutuklanarak yeniden cezaevine gönderildi.
Akpınar: "Onur ve gurur ile kutluyoruz"
Akpınar: Onur ve gurur ile kutluyoruz GAÜ Kurucu Rektörü Serhat Akpınar, Cumhuriyet Bayramı mesajı yayınladı.
Oktay: "Ümidimiz adil ve kalıcı bir çözüm"
Oktay: Ümidimiz adil ve kalıcı bir çözüm Türkiye Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, KKTC’nin kuruluşunun 35. yıldönümü vesilesiyle KKTC’ye geldi.
Bugün mutlaka okumanız gereken köşe yazılarını sizler için hazırladık
Bugün mutlaka okumanız gereken köşe yazılarını sizler için hazırladık 15/11/2018 tarihli mutlaka okumanız gereken köşe yazılarını sizler için hazırladık.
KKTC Karadeniz Kültür Derneği’nden 15 Kasım mesajı
KKTC Karadeniz Kültür Derneği'nden 15 Kasım mesajı KKTC Karadeniz Kültür Derneği 15 Kasım dolayısıyla mesaj yayınladı.
“İhmal mi yoksa talihsizlik mi?”
İhmal mi yoksa talihsizlik mi? Gönyeli kavşağında “tehlikeli” bir durum yaşandı.
Kaliforniya'daki yangında ölenlerin sayısı artıyor
Kaliforniya'daki yangında ölenlerin sayısı artıyor ABD'nin Kaliforniya eyaletinde devam eden yangında hayatını kaybedenlerin sayısı 56'ya yükseldi, 130 kişiden ise haber alınamıyor.
banner
banner
banner
Milli Piyango'nun yılbaşı ikramiyesi 70 milyon lira!
Milli Piyango'nun yılbaşı ikramiyesi 70 milyon lira! Milli Piyango'nun yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiye 70 milyon lira oldu. Tam bilet 70, yarım bilet 35, çeyrek bilet 17.5 liradan satılacak.
Ali Koç: "Hoş olmayan ithamlar söz konusu, ülke olarak çok dikkatli olmalıyız!"
Ali Koç: Hoş olmayan ithamlar söz konusu, ülke olarak çok dikkatli olmalıyız! Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, sarı-lacivertli takımın taraftarı olduğu iddia edilen kişilerin sosyal medyadaki milli ve manevi değerlere hakaret içeren videosuna sert tepki gösterdi. Koç, "Birileri bir şeyler kaş...
Gökhan Altıner yazdı: "Geleceğe borçlanmak"
Gökhan Altıner yazdı: Geleceğe borçlanmak Gökhan Altıner yazdı: "Geleceğe borçlanmak"
Selanik Film Festivali'nde, 4 Kıbrıs Rum filmi ödül aldı
Selanik Film Festivali'nde, 4 Kıbrıs Rum filmi ödül aldı 4 Kıbrıs Rum filmi, 1 Kasım'dan 11 Kasım'a kadar gerçekleştirilen 59. Selanik Film Festivali'nde yarıştı. Bunlardan 3'ü Yunan ve bir tanesi de uluslararası programda yer aldı.
Levent Özadam yazdı: "Çeler bir ilki gerçekleştirecek!"
Levent Özadam yazdı: Çeler bir ilki gerçekleştirecek! Levent Özadam yazdı: "Çeler bir ilki gerçekleştirecek!"
Karbon salınımına karşı Trodos Dağı'na 2.500 fidan dikildi
Karbon salınımına karşı Trodos Dağı'na 2.500 fidan dikildi Avrupa Birliği, Kültürel Miras Teknik Komitesi ve BM Gelişim Programı (UNDP), yürüttükleri koruma projelerinde meydana gelen karbon salınımının azaltılması amacıyla dün Trodos dağında 2500 fidan dikti.
Meclis Komitesi, Bulaşıcı Hastalıklar Yasa Tasarısı'nı görüştü
Meclis Komitesi, Bulaşıcı Hastalıklar Yasa Tasarısı'nı görüştü Cumhuriyet Meclisi, İdari, Kamu ve Sağlık İşleri Komitesi, gündeminde bulunan, "Bulaşıcı Hastalıklar Yasa Tasarısı"nı madde madde görüştü.
Önlemler yetmedi, tel örgü çekildi
Önlemler yetmedi, tel örgü çekildi Bir aracın yayaya çarpması sonrası, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından Haspolat Çemberi çevresinde alınan önlemler boyut değiştirdi.
Kati Piri Türkiye’nin katılım müzakerelerinin resmen askıya alınmasını istedi
Kati Piri Türkiye'nin katılım müzakerelerinin resmen askıya alınmasını istedi Avrupa Parlamentosu Raportörü Kati Piri, dün Avrupa Parlamentosu'na, Türkiye'nin katılım süreciyle ilgili taslak raporunu sundu.
RSS İÇ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Oktay: Hidrokarbon kaynakları konusunda KKTC'yi kimsenin insafına bırakacak değiliz Oktay: "Hidrokarbon kaynakları konusunda KKTC'yi kimsenin insafına bırakacak değiliz"
Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Kıbrıs konusunda; Rum tarafının Kıbrıs'ta tek hakimin kendileri olmadığı ve Kıbrıslı Türklerin en az kendileri kadar eşit ve hak sahibi olduğunu içine sindirmesi halinde çıkış yolu bulunabileceğini vurguladı...

Oktay: "Kıbrıslı Türklerin çıkarına olmayan hiçbir şeyde ...

KTTO heyeti Ankara'da temaslarda bulunuyor

"Dağı da götürseydiniz!"

Kuzey Kıbrıs Turkcell, gazetemizin yıl dönümünde bizi yal...

RSS TÜRKİYE
   0    5    10    15    göster
Erdoğan: Kıbrıs'ta çözüme ulaşılması tüm Doğu Akdeniz için son derece kıymetli Erdoğan: "Kıbrıs'ta çözüme ulaşılması tüm Doğu Akdeniz için son derece kıymetli"
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'ya KKTC'nin kuruluşunun 35. yılı münasebetiyle kutlama mesajı gönderdi.

Egemen Bağış: "Türkiye ve Yunanistan Kıbrıs'ta çözüm için...

Türkiye'de bedellik askerlik celp takvimi açıklandı

Milli Piyango'nun yılbaşı ikramiyesi 70 milyon lira!

Çavuşoğlu: "Kıbrıs'ın denizdeki çıkarlarını korumak için ...

RSS İNGİLTERE
   0    5    10    15    göster
AB Konsey Başkanı: Brexit'i tamamlamak için 25 kasımda liderler zirvesi yapılacak AB Konsey Başkanı: "Brexit'i tamamlamak için 25 kasımda liderler zirvesi yapılacak"
Avrupa Birliği Konseyi Başkanı Donald Tusk, "Brexit anlaşmasını tamamlamak ve resmi hale getirmek için 25 Kasım'da AB Liderler Zirvesi yapılacak" dedi. AB ile varılan Brexit anlaşmasının ardından üç bakan istifa etti.

İngiltere Bakanlar Kurulu, Brexit anlaşmasını onayladı

Çocuklarına 'Adolf' ismini veren İngiliz çift terör örgüt...

Kıbrıs Türk Gençlik Birliği İngiltere: "Gençliğin sesi ol...

İngiltere Dışişleri Bakanı Hunt, bugün Suudi Arabistan'a ...

RSS DÜNYA
   0    5    10    15    göster
ABD vatandaşları Kanada'ya kaçmak istiyor ABD vatandaşları Kanada'ya kaçmak istiyor
Kanada'ya iltica etmek için başvuruda bulunan ABD vatandaşlarının oranında rekor sayıda artış yaşanıyor.

ABD Başkan Yardımcısı: "Çin yayılmacı ve saldırgan, biz i...

Çin, ABD ile üst düzey ticaret görüşmelerine başladıkları...

Meksika'da son 12 yılda 250 bin kişi cinayet kurbanı

Kaliforniya'daki yangında ölenlerin sayısı artıyor

RSS ADLİ HABERLER
   0    5    10    15    göster
ELAM eylem yaptı, Lokmacı ve Ledra kapılarında geçiş geçici olarak durdu ELAM eylem yaptı, Lokmacı ve Ledra kapılarında geçiş geçici olarak durdu
ELAM ve Rum öğrencilerden oluşan bir grubun Lokmacı ve Ledra Palas sınır kapılarındaki eylemi nedeniyle öğle saatlerinde güvenlik gerekçesiyle karşılıklı olarak kısa süreliğine durdurulan geçişler, normale döndü.

Gönyeli'de iş kazası: İnşaat işçisi Demir, 5'inci kattan ...

Kullanılmayan işçi evine yıldırım düştü!

Açık unutulan ütü evi yaktı!

15 bin dolar ve 8 bin TL ile yurtdışına çıkmaya çalışan ş...

RSS TOPLUM
   0    5    10    15    göster
Engelsiz Işıklar Ritim grubu, Uluslararası Engelsiz Sanat Festivalinde KKTC'yi temsil etti Engelsiz Işıklar Ritim grubu, "Uluslararası Engelsiz Sanat Festivali"nde KKTC'yi temsil etti
Sosyal Hizmetler Dairesi’ne bağlı Güneşköy 18 Yaş Üstü Rehabilitasyon Engelli Merkezi’ne devam eden özel gereksinimli gençler, Mersin’de düzenlenen Uluslararası Engelsiz Sanat Festivali’ne katıldı.

Tacize uğrayan okul çağındaki kız çocukları ne yapmalı?

"Triple P" programıyla ailelere eğitimler verilecek

"8 Ekim Dünya Lions Hizmet Günü" dolayısıyla yarın etkinl...

Dünya Yalnız Bizim Değil Hareketi: "Hayvan Refahı Yasası ...

RSS EĞİTİM
   0    5    10    15    göster
UKÜ'lü akademisyenlerin tasarladığı Dört Mevsim Defilesi izleyenleri büyüledi UKÜ'lü akademisyenlerin tasarladığı "Dört Mevsim Defilesi" izleyenleri büyüledi
UKÜ'lü akademisyenlerin tasarladığı "Dört Mevsim Defilesi", KKTC Başbakanlık Gençlik Dairesi 9. Cumhuriyet Şöleni'nde geceye damga vurdu.

GAÜSEM'den, uygulamalı müzik sertifika programları

Akpınar: "Onur ve gurur ile kutluyoruz"

UKÜ Öğretim Üyesi Kayhan'dan KKTC'nin 35. yıldönümü için ...

DAÜ ATAUM'dan, 15 Kasım Cumhuriyet Bayramı bildirisi

RSS SAĞLIK
   0    5    10    15    göster
Üroloji uzmanı: Mutlu bir cinsel yaşam için dumansız yatak odası  Üroloji uzmanı: Mutlu bir cinsel yaşam için "dumansız yatak odası" 
Üroloji ve Androloji Uzmanı Op. Dr. Evren Işık, çok sigara içen erkeklerde sertleşme probleminin görülme riskinin arttığını açıkladı. Dr. Işık, çiftlerin cinsel mutluluğu için ’Dumansız Yatak Odası’nın önemini vurguladı.

Demir eksikliği olanlar nasıl beslenmeli?

Gürkut: "Diyabetin tedavisi, kontrol ve takibi hastalar a...

"Vegan beslenme fazla kiloya neden olabilir"

Soğuk havalarda cildinize nasıl bakım uygulamalısınız?

RSS EKONOMİ
   0    5    10    15    göster
Dolar/TL, yönünü aşağı çevirdi Dolar/TL, yönünü aşağı çevirdi
Dün 5.44 ile 5.52 TL arasında dalgalanan, Hazine ihalesi sonrası yönünü aşağıya çeviren Dolar/TL yeni güne 5.46 TL seviyesinden başladı.

İş Kadınları Derneği: "Krizi fırsata çevirmesini bilelim"

"2019'da Türkiye KKTC'ye 750 milyon TL destek sağlayacak"

Sertoğlu: "Kurumun ileriye taşınması için kararlı adımlar...

Novogratz: "Bitcoin 2019'da en yüksek değerine ulaşacak"

RSS KÜLTÜR-SANAT
   0    5    10    15    göster
Sonbahar Tango Günleri yarın başlıyor "Sonbahar Tango Günleri" yarın başlıyor
Tango Kıbrıs Kültür Sanat Derneği, 16. yılında ‘Sexteto Maestros’ Tango Orkestrasını, ‘İstanbul Tango Akademi’ Dansçılarını ve Amerikalı dansçı Julian İngram’ı Kıbrıslı sanatseverlerle buluşturuyor.

İpek Deniz Karagöz'ün "Sekiz/Eight" adlı sergisi 19 Kasım...

Lefkoşa Bandabuliya Sahnesi'nden "The Beatles" şarkıları ...

Kıbrıs şiirleri ve şarkıları İstanbul'da yankılandı

TUFAD Ailece mangal keyfi yaptı

RSS TURİZM
   0    5    10    15    göster
KKTC'ye Türkiye'den sonra en çok turist Almanya, İngiltere ve Çekya'dan geliyor KKTC'ye Türkiye'den sonra en çok turist Almanya, İngiltere ve Çekya'dan geliyor
Turistik konaklama tesislerindeki doluluk oranlarına bakıldığında, ülkenin turizm sezonu Mart ile Ekim aylarını kapsıyor. Geride bıraktığımız turizm sezonunda, Türkiyeli turistlerden sonra ülkeyi en çok Almanya, İngiltere ve Çekyalı turi...

Turizm ve Çevre Bakanı Ataoğlu, fuarda sektör temsilciler...

KITOB Başkanı Özboğaç: "Akdeniz turizminde Kuzey Kıbrıs h...

Savaşan, Turizm Zirvesi'nde KKTC'yi temsil etti

Tatlısu'da 3 bin yıllık antik mezar bulundu...

RSS EMLAK
   0    5    10    15    göster
OMAĞ Intense, Creditwest Bank'ın yatırım finansman garantörlüğü ile gerçekleşiyor OMAĞ Intense, Creditwest Bank'ın yatırım finansman garantörlüğü ile gerçekleşiyor
Creditwest Bank ve OMAĞ Development arasında yatırım finansman garantörlük anlaşması imzalandı.

Kıbrıs Developments'ten, "TÜRK LİRASI ÖDE, DÖVİZ KAZAN" k...

Magic Plus görkemli bir törenle açıldı

Güney Kıbrıs'ta ev ve daire fiyatlarında artış...

Milos Park Homes'un başarı hikayesi DAÜ'de anlatıldı

RSS SPOR
   0    5    10    15    göster
Comolli: Koeman ile devam etme planımız var Comolli: "Koeman ile devam etme planımız var"
Fenerbahçe Spor Kulübü Sportif Direktörü Damien Comolli, kulüp televizyonunda katıldığı programda Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörünün kim olacağı yönündeki soruya, "Bizim devam etmek istediğimiz isim Koeman. Onunla konuştuk ve yaklaş...

Okçular Cumhuriyet için attı

Ralli ekibimiz Kocaeli Ralli'sinde yarışacak

Ali Koç: "Hoş olmayan ithamlar söz konusu, ülke olarak ço...

Galatasaray Başkanı: "Suskunluğumuz korkaklık olarak algı...

RSS GÖZDEN KAÇMAYANLAR
   0    5    10    15    göster
Özel Haber... Anastasiadis: Önce Kıbrıslı Türkler, Türkiye ile göbek bağını kesecek.. Özel Haber... Anastasiadis: Önce Kıbrıslı Türkler, Türkiye ile göbek bağını kesecek..
Anastasiadis'in kafasındaki yol haritası #gözdenkaçmadı

UBP'den Toros'a tepki

Özdemir Tokel'den ilginç iddia: UBP'li hükümet çok yakın

Özersay'ın mesajı Akıncı'ya mı?

Ekmekci'den çarpıcı yorum: Anastasiadis'in avukatlığını y...

RSS ADVERTORİAL
   0    5    10    15    göster
Colamerim Hakkında Kapsamlı Bilgi Farmareyon'dan! Colamerim Hakkında Kapsamlı Bilgi Farmareyon'dan!
Günlük yaşantıyı doğrudan etkileyen bel ağrısışikayetigiderek çekilmez bir hal alabiliyor.

Sitenize Fevreka ile Birlikte Yol Haritası Çizin

Holiganbet Yeni Giriş Adresi

Kıbrıs Araba Alım ve Satımı İçin En İdeal Site

Grandbetting Yeni Giriş Adresi

RSS MAHKEME İLANLARI
   0    5    10    15    göster
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016 Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 4181/2016

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 211/16

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 350/15

Lefkoşa Kaza Mahkemesi - Tereke - Tereke No: 14/2016

RSS GÜNEY KIBRIS
   0    5    10    15    göster
Rum Dışişleri Bakanı: Ulusal Güvenlik Stratejisi hazırlanıyor  Rum Dışişleri Bakanı: "Ulusal Güvenlik Stratejisi hazırlanıyor" 
Rum Dışişleri Bakanı Nikos Hristodoulidis, Ulusal Güvenlik Stratejisi’nin hazırlanmasında son aşamaya gelindiğini belirtti.

AKEL-BKP görüşmesi Rum basınında da yer buldu

Güney'de Hindistanlı genci bıçaklayan şahıs tutuklandı

Fileleftheros: "Ankara kendi çalıp kendi oynuyor"

Hristodulidis: "Lute'un dönüşü belirleyici olacak"

RSS MAGAZİN
   0    5    10    15    göster
Günay Mimar, O Ses Türkiye'de Günay Mimar, O Ses Türkiye'de
Lütfiye Özipek'in büyük başarı gösterdiği O Ses Türkiye programında bu sezon da ülkemizden Günay Mimar o ses olmak için aday.

Kıbrıslı sanatçı Ziynet Sali isyan etti: "Yalan, iftira!"

Moğollar'ın kurucusu hayatını kaybetti

iPhone X ile ilk müzik videosu Kıbrıs'ta çekildi

Serdar Ortaç Lefkoşa'da 200 bin dolara villa aldı

RSS KİŞİSEL BAKIM
   0    5    10    15    göster
Uzmanlar öneriyor: Hamile kalmak için gecede iki kez sevişin! Uzmanlar öneriyor: "Hamile kalmak için gecede iki kez sevişin!"
Gecede sadece bir kez mi ilişkiye giriyorsunuz? Doğal yollardan çocuk sahibi olamamanızın sebebi bu olabilir. Yeni bilimsel bulgulara göre, gecede üç saat içinde ikinci kez ilişkiye girmek gebelik şansını artırıyor.

Egzamadan korunmak için 12 önlem

Yaşlılıkta seks kadına iyi geliyor fakat erkeğe yaramıyor...

Kadınlar ve erkeklerin cinsel ilişkiye yaklaşımlarının fa...

Arkanıza bakmadan kaçmanız gereken 5 erkek modeli

RSS YAŞAM
   0    5    10    15    göster
Tom Cruise tekrar Jack Reacher olamayacak Tom Cruise tekrar "Jack Reacher" olamayacak
Aksiyon filmi Jack Reacher'ın televizyon dizisinde Tom Cruise başrolde olmayacak. Nedeni ise "boyunun kısa olması."

Paket serviste ketçabı az buldu, McDonald's müdürüne sald...

Papa: "Dedikodu yapanlar teröristtir!"

"Empati yapabilmede kadınlar, sistemleştirmede ise erkekl...

İlk uzay ülkesi "Asgardia"nın yıllık vatandaşlık ücreti "...

RSS DOĞA VE ÇEVRE
   0    5    10    15    göster
Son yarım asırda doğal yaşamın 'Yüzde 60'ı yok oldu' Son yarım asırda doğal yaşamın 'Yüzde 60'ı yok oldu'
Doğal Yaşamı Koruma Vakfı (WWF) 1970'lerden bu yana hava ve deniz kirliliği, küresel ısınma, plansız avlanma gibi nedenlerden dolayı Dünya'daki doğal yaşam nüfusunun yüzde 60 oranında azaldığını açıkladı.

Son yarım asırda doğal yaşamın 'yüzde 60'ı yok oldu'

Hayvanat bahçesindeki dişi aslan üç yavrusunun babasını ö...

Doğa İzcilik Derneği 1. Macera Kampı gerçekleştirdi

Dünya Yalnız Bizim Değil Hareketi, Alagadi sahilini temiz...

RSS BİLİM & TEKNOLOJİ
   0    5    10    15    göster
İşte ayın karanlık yüzü İşte ayın karanlık yüzü
Çin'in uzaya gönderdiği 'Longciang-2' adlı uydu, Ay'ın karanlık tarafındaki krater ve çeşitli yer şekillerini görüntüledi.

Türkiye'de Ipad Pro'nun satışları başladı

Bilim insanları yeni bir "cüce galaksi" keşfetti

Çin'de, "dünyanın İngilizce konuşan ilk yapay zeka sunucu...

Gökbilimciler yeni bir yıldız keşfetti

RSS GURME
   0    5    10    15    göster
Şarabın tadında toprağın etkisi var mı? Şarabın tadında toprağın etkisi var mı?
Şarabın tadını, üzüm bağının bulunduğu toprağın etkilediğine dair anlayış giderek yaygınlaşıyor. Peki bunu destekleyen bilimsel veriler var mı?

Ustasından yılbaşında 3 farklı lezzet, 3 farklı tarif

Yolculuk sırasında tüketmemeniz gereken gıdalar

Balkonunuzda meyve sebze yetiştirmenin püf noktaları

IKEA yemek işine de el attı: Cook This Page

En Çok Okunan Haberler
Bugün
Haftalık
Aylık
En Çok Yorumlanan Haberler
Bugün
Haftalık
Aylık
En Çok kim gündem oldu
Haftalık
Aylık
Tümü
Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 5.3105 5.3985
GBP 6.7930 6.9000
EUR 6.0315 6.1110
banner
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları