Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
banner
 
 
Kış Kupası Sprint Şampiyonası birinci yarışı tamamlandı
banner
banner
banner
banner
Sol Hareket, Dışişleri Bakanı Özersay'ı eleştirdi
Sol Hareket, Dışişleri Bakanı Özersay'ı eleştirdi Sol Hareket, Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay’ı eleştirerek, “Özersay’ın üzerinde anlaşılmış federal çözüm zeminini ve Kıbrıslı Türklerin çözüm yanlısı iradesini yok sayarak ayrılıkçı ve statükoc...
Karadeniz Kültür Derneği'nin 11. Hamsi Festivali bugün yapılıyor
Karadeniz Kültür Derneği'nin 11. Hamsi Festivali bugün yapılıyor KKTC Karadeniz Kültür Derneği’nin 11’incisini düzenlediği Hamsi Festivali bugün yapılıyor.
Rumlarca ekilip biçilen Kıbrıs Türk arazileri konusu
Rumlarca ekilip biçilen Kıbrıs Türk arazileri konusu Rum Tarım Ödemeleri Komiseri Timis Efthimiyu, bugün Rum basınında yer alan demecinde, Rum Tarım Ödemeleri Kurumu tarafından, Rum tarafında ekilip biçilen Kıbrıs Türk arazileriyle ilgili sübvansiyon ödemeleri konusunda...
İran Meclis Başkanı Ali Laricani: "ABD insan haklarına aykırı davranıyor"
İran Meclis Başkanı Ali Laricani: ABD insan haklarına aykırı davranıyor İran Meclis Başkanı Ali Laricani, kadın gazeteci Merziye Haşimi'nin gözaltına alınmasına ilişkin ABD'yi insan haklarına uymamakla suçladı.
Tatar: "Kızılyürek'in adaylığı hakların gasp edildiği gerçeğini değiştirmez"
Tatar: Kızılyürek'in adaylığı hakların gasp edildiği gerçeğini değiştirmez Ulusal Birlik Partisi Genel Başkanı Ersin Tatar, Rum Komünist AKEL partisinin Niyazi Kızılyürek’i Avrupa Parlamentosu seçimleri için aday göstermesinin Rum tarafının Kıbrıs Türk Halkı’nın Avrupa Parlamentosu’ndaki iki...
En fazla yağış Kozanköy'de kaydedildi
En fazla yağış Kozanköy'de kaydedildi KKTC’de dün sabah 08.00 ile bu sabah 08.00 saatleri arasında en fazla yağmur metrekareye 10 kg ile Kozanköy’de kaydedildi.
Finlandiya Büyükelçisi Tımo Heıno müzakerelerin başlamasını temenni etti
Finlandiya Büyükelçisi Tımo Heıno müzakerelerin başlamasını temenni etti Finlandiya’nın Güney Kıbrıs Büyükelçisi Timo Heino, Kıbrıs sorunundaki müzakerelerin en kısa zamanda başlayacağına dair temennisini dile getirdi.
Rum polisinin sınır kapılarındaki uygulaması eziyete dönüştü
Rum polisinin sınır kapılarındaki uygulaması eziyete dönüştü Rum polisinin son birkaç gündür sınır kapılarında geçişte Kıbrıslı Rumlardan da kimlik kartı kontrolü istemesinin geçişler sırasında eziyete yol açtığı bildirildi.
Meclis yarın toplanıyor
Meclis yarın toplanıyor Cumhuriyet Meclisi Genel Kurulu yarın toplanıyor.
Dönmez: "Mart içerisinde ilk sondajımızın neticelerini alacağız"
Dönmez: Mart içerisinde ilk sondajımızın neticelerini alacağız TC Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Antalya açıklarında süren sondaj çalışmalarına ilişkin, "Hedef derinliğimiz deniz seviyesinden itibaren 5 bin 500-6 bin metreler. İş programına da uygun olarak ilerliy...
GAÜ Siyasal Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Ersoy Önder: "2011'de 'dünya düzeni' değişti"
GAÜ Siyasal Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Ersoy Önder: 2011'de 'dünya düzeni' değişti Girne Amerikan Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Ersoy Önder, kendisiyle yapılan röportajda; Uluslararası gündeme dair görüşlerini, GAÜ Medya aracılığıyla kamuoyu ile paylaştı.
Fransa'da "Sarı Yelekliler" yeniden sokaklarda
Fransa'da Sarı Yelekliler yeniden sokaklarda Fransa'da hükümet karşıtı gösteriler düzenleyen "sarı yelekliler", ülke genelinde yeniden sokağa çıktı. Paris'teki eylemde 20 kişi gözaltına alındı.
banner
banner
banner
"90 yaşındaki Arzu nene, Belediye tarafından evinin tamiratı yapılırken hakkın rahmetine kavuştu"
90 yaşındaki Arzu nene, Belediye tarafından evinin tamiratı yapılırken hakkın rahmetine kavuştu Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Yeni Erenköy bölgesindeki yoğun yağışların ardından bölgede bulunan Sosyal Hizmetler Dairesi'nin memurlarının, hem belediyeyi hem de muhtarları arayıp dairenin yapabileceği, yardı...
YDP önümüzdeki yıl yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde kendi adayı ile yarışacak
YDP önümüzdeki yıl yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde kendi adayı ile yarışacak Önceki akşam toplanan YDP Parti Meclisi önümüzdeki yıl yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde partinin kendi adayı ile yarışması yönünde ilke kararı aldı.
Hasanov'un ölüm sebebi solunum yolları tıkanması
Hasanov'un ölüm sebebi solunum yolları tıkanması Gazimağusa’da dün yaşamını yitiren Rustam Hasanov’un (E-46) ölüm sebebi, yapılan otopsi sonucunda "mide içeriğinin solunum yollarını tıkaması neticesi havasızlık" olarak belirlendi.
AKEL ile Rum hükümeti arasında yine anlaşmazlık
AKEL ile Rum hükümeti arasında yine anlaşmazlık Rum kesiminde AKEL partisi ile hükümet arasında Kıbrıs sorunu konusunda ciddi anlaşmazlıklar olduğu ve karşılıklı eleştirilerin sürdüğü belirtildi.
"TC Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan tehdit" iddiası
TC Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan tehdit iddiası AB Dış İlişkiler ve Güvenlik Komiseri Federica Mogherini’nin, Avrupalı bir yetkiliye gönderdiği mektupta, TC Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile gerçekleştirdiği görüşmenin içeriğine yer verdiği belirtildi.
Araplar, Türk dizileri için Türkçe öğreniyor
Araplar, Türk dizileri için Türkçe öğreniyor Arap dünyasının en büyük medya grubu MBC’nin geçen martta Türk dizilerine getirdiği yasak geri tepti. Çoğu Arap Türk televizyon kanallarının internet sitelerine giderek dizileri Türkçe takip ediyor, hatta bunun için T...
Komorlar liderinden Kaşıkçı cinayeti 'yorumu': "Elçilikte bir Suudi'nin infaz edilmesinde yanlış olan ne?"
Komorlar liderinden Kaşıkçı cinayeti 'yorumu': Elçilikte bir Suudi'nin infaz edilmesinde yanlış olan ne? Komorlar Devlet Başkanı Azali Assoumani'nin Cemal Kaşıkçı cinayeti hakkındaki sözleri ülkesinde tepki topladı.
FETÖ hükümlüsü Sami Boydak, 3.6 kilo altınla umreye giderken yakalandı
FETÖ hükümlüsü Sami Boydak, 3.6 kilo altınla umreye giderken yakalandı Kayseri'de, FETÖ hükümlüsü Sami Boydak, yaklaşık 3 kilo 600 gram altınla umreye gitmek isterken havalimanında gözaltına alındı.
Meksika'da 66 kişinin yanarak öldüğü patlamada sabotaj açıklaması: "Sondajı yapanlar sorumlu"
Meksika'da 66 kişinin yanarak öldüğü patlamada sabotaj açıklaması: Sondajı yapanlar sorumlu Meksika'da Cumhuriyeti Başsavcısı Alejandro Gertz Manero, petrol boru hattında yaşanan sızıntı sonucu meydana gelen patlamanın sabotaj olduğunu açıkladı.
RSS İÇ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Dizdarlı: Avrupa Parlementosu'nda 6 sandalyeden 2'si bize ait. Ama yıllardır kullanmadık Dizdarlı: "Avrupa Parlementosu'nda 6 sandalyeden 2'si bize ait. Ama yıllardır kullanmadık"
Lefkoşa Dr Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Başhekimi Dr Bülent Dizdarlı, "Avrupa Parlementosu seçimleri Niyazi Kızılyürek’in AKEL adayı olmasıyla gündemimize girmese hiç umurumuz olmayacak. Oysa bu Parlemento’da ki 6 sandalyeden 2’si...

Reşat Kansoy, GÜKAD başkanlığından ayrıldı

Kızılyürek: "Federal Kıbrıs ve Federal Avrupa için çalışa...

Bugünün en çok okunan 10 haberi sizler için hazırladık

Tarif yarışmasında dereceye giren Doğukan Furkan Abacı UK...

RSS TÜRKİYE
   0    5    10    15    göster
Akdeniz'de 4.9 büyüklüğünde deprem Akdeniz'de 4.9 büyüklüğünde deprem
Kandilli Rasathanesi'nden alınan bilgiye göre Fethiye açıklarında deprem meydana geldi.

Mersin'de karaya oturan geminin etrafına bariyer çekildi

Dönmez: "Akdeniz'de bayrağımızı dalgalandırarak milletimi...

Erdoğan: "Mesele Doğu Akdeniz veya Ege değil, 'Türkiye' m...

Prof. Dr. Ortaylı, Rauf Denktaş'ı kaleme aldı: "Direnişin...

RSS İNGİLTERE
   0    5    10    15    göster
May ile Juncker, Brexit oylamasını 'mesajlaşarak' değerlendirdi May ile Juncker, Brexit oylamasını 'mesajlaşarak' değerlendirdi
İngiltere Başbakanı Theresa May ile AB Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker, İngiliz Parlamentosundaki Brexit oylamasını "mesajlaşarak" değerlendirdi.

İngiltere, yedek askerleri 1 yıllığına göreve çağırdı

İngiltere Başbakanı May'den muhalefete "Brexit" için daya...

Brexit anlaşmasını reddeden İngiltere Parlamentosu'ndan h...

İngiltere'de enflasyondaki hız duruldu

RSS DÜNYA
   0    5    10    15    göster
Rusya: İsrail uçakları Akdeniz'den Şam'a saldırdı, 7 füze imha edildi Rusya: "İsrail uçakları Akdeniz'den Şam'a saldırdı, 7 füze imha edildi"
Rusya Ulusal Savunma Yönetimi Merkezi, bugün 13.32'de İsrail Hava Kuvvetleri'ne ait 4 adet F-16 uçağının Akdeniz hava sahasından başkent Şam'ın güneydoğusundaki Duwali Uluslararası Havalimanı'nı hedef alan güdümlü füzelerle saldırdığını ...

Akdeniz'de 170 göçmen "ölü ya da kayıp"

Arap Birliği'nin 'temsil düzeyi düşük' zirvesi Lübnan'da ...

İran Meclis Başkanı Ali Laricani: "ABD insan haklarına ay...

Suriye'de hava saldırısı: 2 ölü, 9 yaralı

RSS ADLİ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Hasanov'un ölüm sebebi solunum yolları tıkanması Hasanov'un ölüm sebebi solunum yolları tıkanması
Gazimağusa’da dün yaşamını yitiren Rustam Hasanov’un (E-46) ölüm sebebi, yapılan otopsi sonucunda "mide içeriğinin solunum yollarını tıkaması neticesi havasızlık" olarak belirlendi.

Teknesi batan Haşim Yılmaz kurtarıldı

Akacan ve korumalarının duruşması sürüyor

Akacan "kalp krizi geçirme riski" sebebiyle mahkemeye gel...

Lefkoşa- Girne anayolunda trafik kazası...

RSS TOPLUM
   0    5    10    15    göster
Çocuk İstismarı Sempozyumu yarın yapılacak "Çocuk İstismarı" Sempozyumu yarın yapılacak
Çocuk İstismarını ve İhmalini Önleme Derneği ile Kıbrıs Türk Pediatri Kurumu ve Kıbrıs Türk Tabipleri Odası iş birliğinde “çocuk istismarı” sempozyumu düzenleniyor.

Engelsiz Işıklar Ritim grubu, "Uluslararası Engelsiz Sana...

Tacize uğrayan okul çağındaki kız çocukları ne yapmalı?

"Triple P" programıyla ailelere eğitimler verilecek

"8 Ekim Dünya Lions Hizmet Günü" dolayısıyla yarın etkinl...

RSS EĞİTİM
   0    5    10    15    göster
Yükseköğrenim kabuk değiştiriyor, kampüs dışı öğrenme şekli gelişecek "Yükseköğrenim kabuk değiştiriyor, kampüs dışı öğrenme şekli gelişecek"
Girne Amerikan Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı olan Prof.Dr.Pınar Eraslan Yayınoğlu, iletişim eğitimiyle ilgili deneyimleri hakkında açıklamalarda bulundu.

KISBÜ'deki girişimcilik yarışmasının kazananlarına ödülle...

YÖDAK Başkanı Büke: "Engelsiz kampüs olanakları değerlend...

GAÜ Kültür Mirası Yönetimi yayını olan "Kıbrıs Türk Eğiti...

DAÜ sanat koleksiyonundaki eser sayısı 423'e yükseldi

RSS SAĞLIK
   0    5    10    15    göster
Tıp-İş ve Kamu-Sen Gazimağusa Devlet Hastanesi'nde Pazartesi günü yapacağı grev askıya aldı Tıp-İş ve Kamu-Sen Gazimağusa Devlet Hastanesi'nde Pazartesi günü yapacağı grev askıya aldı
Tıp-İş ve Kamu-Sen, Gazimağusa Devlet Hastanesi’nde Pazartesi gününden itibaren yapacağını duyurduğu eylemleri askıya aldığını açıkladı.

Dizdarlı, "acil servisler gripli hastaların çözüm yeri de...

Tabipler Birliği'nden grip uyarısı

Yolculuk esnasında kitap okurken neden mide bulantısı yaş...

Besin-ilaç etkileşimine dikkat! Hangi ilacı kullandığınız...

RSS EKONOMİ
   0    5    10    15    göster
Çeler: Asgari ücret yeterli değil... Eksiklerimizi ek maaş sistemiyle tamamlamaya çalışacağız Çeler: "Asgari ücret yeterli değil... Eksiklerimizi ek maaş sistemiyle tamamlamaya çalışacağız"
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çeler, mevcut asgari ücretin yeterli olmadığını her yerde açıkladığını belirterek, Perşembe günü Asgari Ücret Tespit Komisyonu’nun yeniden toplanacağına işaret etti, “Bazı yapamadıklarımızı ek maaş siste...

Döviz kurları tedirgin ediyor!

Çangar Motors 20 yaşında

Uçtu uçtu döviz uçtu!

Tyler Winklevoss: "Bitcoin piyasa hacmi 7 trilyon doları ...

RSS KÜLTÜR-SANAT
   0    5    10    15    göster
Hasan Çakmak'ın kitapları British Library'ye kabul edildi Hasan Çakmak'ın kitapları British Library'ye kabul edildi
Kültür otoriteleri tarafından dünyanın en önemli ve prestijli kütüphanesi olarak kabul edilen “British Library London”  yazar Hasan Çakmak’ın kitaplarını koleksiyonuna dahil etti.

Mesarya Kadınları İnsiyatifi "Cinnet Mevsimi" belgeseline...

"Kuvayi Milliye Destanı" Girne'de sahnelendi

5. Mesarya Tiyatro Şöleni başlıyor

Lefkoşa Belediye Tiyatrosu'ndan "Şubat Tatilinde Çocuklar...

RSS TURİZM
   0    5    10    15    göster
Ataoğlu: Engelli bireylerin plajlara, denizlere, müze ve ören yerlerine girişleri kolaylaştırılacak Ataoğlu: "Engelli bireylerin plajlara, denizlere, müze ve ören yerlerine girişleri kolaylaştırılacak"
Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Başbakanlığa bağlı Engelli Hizmetleri Koordinasyon Kurulu temsilcileri ile görüştü.

"Hollandalı turistler KKTC'yi güvenli bir destinasyon ola...

Turizm ve Çevre Bakanlığı "Turist Rehberi Yetiştirme Kurs...

KKTC'nin en iyi otelleri QM Awards 2018'de sahiplerini bu...

Kıbrıs Türk Otelciler Birliği'ne üye otellerin Ocak-Kasım...

RSS EMLAK
   0    5    10    15    göster
OMAĞ Intense, Creditwest Bank'ın yatırım finansman garantörlüğü ile gerçekleşiyor OMAĞ Intense, Creditwest Bank'ın yatırım finansman garantörlüğü ile gerçekleşiyor
Creditwest Bank ve OMAĞ Development arasında yatırım finansman garantörlük anlaşması imzalandı.

Kıbrıs Developments'ten, "TÜRK LİRASI ÖDE, DÖVİZ KAZAN" k...

Magic Plus görkemli bir törenle açıldı

Güney Kıbrıs'ta ev ve daire fiyatlarında artış...

Milos Park Homes'un başarı hikayesi DAÜ'de anlatıldı

RSS SPOR
   0    5    10    15    göster
Kış Kupası Sprint Şampiyonası birinci yarışı tamamlandı Kış Kupası Sprint Şampiyonası birinci yarışı tamamlandı
Kuzey Kıbrıs Turing ve Otomobil Kurumu’nun POLARİS ana sponsorluğunda düzenlemiş olduğu 2018-2019 Kış Kupası Sprint Şampiyonası birinci yarışı; POLARİS Lefkoşa Ralli Sprint, 18 aracın katılımı ve 16 aracın finiş görmesiyle tamamlandı.

Mete Adanır Pazartesi günü kabri başında anılacak

Hentbol KTSYD kupaları UKÜ ve GG'nin

2019 Kış Kupası Pazar günü başlıyor

Türkiye Kupası son 16 turu maçları tamamlandı: Dün oynana...

RSS GÖZDEN KAÇMAYANLAR
   0    5    10    15    göster
Akıncı'dan bayrak açıklaması: Bu durum yeni değil... Akıncı'dan bayrak açıklaması: Bu durum yeni değil...
Cumhurbaşkanı'nın açıklaması #gözdenkaçmadı

Cumhurbaşkanlığı'nda dikkat çeken uygulama: Rum Heyetin z...

Özersay: Cumhurbaşkanı ile aynı düşünmüyoruz

Denktaş: Bu hükümette olmaktan keyif alıyorum...

Akıncı ile Akel Lideri'nden sürpriz buluşma

RSS ADVERTORİAL
   0    5    10    15    göster
Kayseri Kombi Servisi Kayseri Kombi Servisi
Kombi son yıllarda ısınma ve sıcak ihtiyacı alanında en çok kullanılan ürün olarak dikkatleri çekmektedir. Bu kadar yoğun kullanılan kombilerin montaj aşamasından bakım ve tamir aşamasına kadar tüm kullanım alanlarında Kayseri kombi serv...

Kayseri Beyaz Eşya Servisi

"Diş tedavileri turizmi"

Colamerim Hakkında Kapsamlı Bilgi Farmareyon'dan!

Sitenize Fevreka ile Birlikte Yol Haritası Çizin

RSS MAHKEME İLANLARI
   0    5    10    15    göster
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016 Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 4181/2016

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 211/16

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 350/15

Lefkoşa Kaza Mahkemesi - Tereke - Tereke No: 14/2016

RSS GÜNEY KIBRIS
   0    5    10    15    göster
İngiltere'nin Kıbrıs sorununa ilişkin görüşleri İngiltere'nin Kıbrıs sorununa ilişkin görüşleri
İngiltere Dışişleri Bakanlığı, Kıbrıs sorununa ilişkin konuların en etkili çözüm şeklinin, uluslararası kabul edilebilir bir model olan iki toplumlu, iki kesimli federasyona dayalı adil ve kalıcı bir çözüm olduğuna inanmaya devam ettiğin...

Hristodulidis: "ABD silah ambargosunu kaldırmaya hazırlan...

BM ve Dünya Bankası hesabına iki toplumda yapılan Kıbrıs ...

Lute Şubat'ta referans şartları taslağı getirecek iddiası

Rumlarca ekilip biçilen Kıbrıs Türk arazileri konusu

RSS MAGAZİN
   0    5    10    15    göster
Araplar, Türk dizileri için Türkçe öğreniyor Araplar, Türk dizileri için Türkçe öğreniyor
Arap dünyasının en büyük medya grubu MBC’nin geçen martta Türk dizilerine getirdiği yasak geri tepti. Çoğu Arap Türk televizyon kanallarının internet sitelerine giderek dizileri Türkçe takip ediyor, hatta bunun için Türkçe öğrenmeye başl...

Amazon'un kurucusu Jeff Bezos boşanıyor

Ajda Pekkan yılbaşında Kıbrıs'ta sahne aldı, 300 bin lira...

O Ses Türkiye'ye katılan Yenierenköy'lü Günay Mimar ikinc...

Haluk Levent: "Tina Turner'ı zorla öptüm"

RSS KİŞİSEL BAKIM
   0    5    10    15    göster
Uzmanlar öneriyor: Hamile kalmak için gecede iki kez sevişin! Uzmanlar öneriyor: "Hamile kalmak için gecede iki kez sevişin!"
Gecede sadece bir kez mi ilişkiye giriyorsunuz? Doğal yollardan çocuk sahibi olamamanızın sebebi bu olabilir. Yeni bilimsel bulgulara göre, gecede üç saat içinde ikinci kez ilişkiye girmek gebelik şansını artırıyor.

Egzamadan korunmak için 12 önlem

Yaşlılıkta seks kadına iyi geliyor fakat erkeğe yaramıyor...

Kadınlar ve erkeklerin cinsel ilişkiye yaklaşımlarının fa...

Arkanıza bakmadan kaçmanız gereken 5 erkek modeli

RSS YAŞAM
   0    5    10    15    göster
Çok sayıda insan, 'çocuklarım için bu evliliğe katlanıyorum' diyor, bu olmamalı "Çok sayıda insan, 'çocuklarım için bu evliliğe katlanıyorum' diyor, bu olmamalı"
Psikiyatri Profesörü Mehmet Sungur çiftlerin her şeyden önce iyi iletişim kurmayı, birlikte problem çözmeyi öğrenmesi gerektiğini vurguluyor.

"#10yearschallange ne kadar masum bir eğlence?"

Çivi çiviyi söktü: Alkolden zehirlenen adamın hayatını 4,...

Muhammed Ali'nin ismi havalimanına verilecek

Netflix'e zam geliyor

RSS DOĞA VE ÇEVRE
   0    5    10    15    göster
Bilim insanları: Küresel ısınma, kuşları acımasız katillere dönüştürüyor Bilim insanları: "Küresel ısınma, kuşları acımasız katillere dönüştürüyor"
Gezegenimizde ısının giderek artmasının kuşlar arasındaki rekabeti şiddetlendireceğine dikkat çeken bilim insanları, bu yüzden kuşların yuva ve yiyecek kaynakları mücadelesinde türdeşlerini öldürmeye meyilli son derece acımasız canlılara...

Son yarım asırda doğal yaşamın 'Yüzde 60'ı yok oldu'

Hayvanat bahçesindeki dişi aslan üç yavrusunun babasını ö...

Doğa İzcilik Derneği 1. Macera Kampı gerçekleştirdi

Dünya Yalnız Bizim Değil Hareketi, Alagadi sahilini temiz...

RSS BİLİM & TEKNOLOJİ
   0    5    10    15    göster
Tesla, yaklaşık 3 bin çalışanını işten çıkaracak Tesla, yaklaşık 3 bin çalışanını işten çıkaracak
ABD'li elektrikli motor ve araç üreticisi Tesla, yaklaşık 3 bin çalışanının işine son verecek.

Ay'da yeşeren pamuk filizleri karanlık çökünce soldu

Çin'in Ay'da ektiği pamuk tohumları filizlendi

Yörüngeye uydu yerleştirmeyi amaçlayan İran başarılı olam...

Twitter paylaşımları renkleniyor

RSS GURME
   0    5    10    15    göster
Şarabın tadında toprağın etkisi var mı? Şarabın tadında toprağın etkisi var mı?
Şarabın tadını, üzüm bağının bulunduğu toprağın etkilediğine dair anlayış giderek yaygınlaşıyor. Peki bunu destekleyen bilimsel veriler var mı?

Ustasından yılbaşında 3 farklı lezzet, 3 farklı tarif

Yolculuk sırasında tüketmemeniz gereken gıdalar

Balkonunuzda meyve sebze yetiştirmenin püf noktaları

IKEA yemek işine de el attı: Cook This Page

En Çok Okunan Haberler
Bugün
Haftalık
Aylık
En Çok Yorumlanan Haberler
Bugün
Haftalık
Aylık
En Çok kim gündem oldu
Haftalık
Aylık
Tümü
Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD
GBP
EUR
banner
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları