Levent ÖZADAM'dan #mesajınızvar

Sayın Ceyhun KIROK,
23/02/2024 05:00

Bölgenizdeki sözde havaalanı bölgesinin telli bölüm içinde kalması buraya büyük yatırım yapan işletmelerin önünde en büyük engel olarak duruyor. İlgili makamlarla görüşüp sorunun giderilmesi için sorumluluk almanız öneriliyor...

Sayın Turgay AVCI,
23/02/2024 05:00

Üniversite diplomanızın sahte olmadığına dair belgeler gelince şimdi bazılarından intikam almak için artık gün saydığınız listede önemli isimlerin bulunduğu konuşulmaya başlandı. Bu arada hangi seçimler bilemeyiz ama adaylık için bir çalışma da başlattığınızı duyduk hayırlara vesile olsun...

Sayın Remzi GARDİYANOĞLU,
23/02/2024 05:00

Önümüzdeki hafta için Ankara'dan önemli bir kurumdan davet aldığınız ve bunun büyük ihtimalle sahte reçete olayıyla ilgili tahminlerde bulunulmaya başlandı. Bu arada Ankara dönüşü kamuoyuna önemli açıklamalar yapacak olmanız merak ve heyecanla bekleniyor.

Sayın Özdemir BEROVA,
23/02/2024 05:00

Ülkenin neredeyse tüm kurumları Sivil Savunma'ya üvey evlat muamelesi yaparken bakanlığınızın yeni araç alımında destek çıkması camiada memnuniyetle karşılandı. Aynı duyarlılığın istihdam da gösterilmesi en büyük beklentidir, umarız verilen sözler gecikmeden yerine getirilir.

Sayın Zeki ÇELER,
23/02/2024 05:00

Dünkü ilk basın toplantısında yaptığınız açıklamalar göz doldurdu ve başarılı bulundu. Bu arada bazı medya mensubu arkadaşlar ileriki buluşmada topluca renkli çorap giyme önerisinde bulunuyorlar, hepsine birer çorap hediye ederseniz niye olmasın ki?

Sayın Ünal ÜSTEL,
23/02/2024 05:00

Sahte diploma skandalı konusunda özel bir ekip kurarak olaya duyarlılık göstermeniz konusunda yoğun mesajlarınız gelmeye başladı. Hele suçlananlardan birisi sizin vekiliniz olursa çok daha büyük bir hassasiyet göstermeniz gerekiyor değil mi?

Sayın Tacan REYNAR,
23/02/2024 05:00

Yayın hayatına kazandırdığınız internet gazetesine gösterilen ilginin her geçen gün daha da rağbet görmeye başladığını biliyor muydunuz. Özellikle yazar kadronuzu geniş tutmanız bunda büyük etken olduğu yönünde yorumlar yapılmaya başlandı hadi bakalım gazanız mübarek olsun...

Sayın Niyazi SANAL,
23/02/2024 05:00

Kanat T'nin isim ve frekans haklarını satın aldıktan sonra şimdi de binayı satın almak için pazarlık masasında olduğunuz ancak karşı tarafın buna pek sıcak bakmadığı iddia edilmeye başlandı. Kim bilir belki de rakamı biraz yükseltirseniz bina sorununu da çözebilirsiniz. Bilirsiniz paranın yüzü sıcaktır!

Sayın Ahmet LATİF,
23/02/2024 05:00

Bugün Lefkoşa medyasıyla buluşma gününüz olduğu için uzun bir zamandır bu toplantıya çalıştığınız hatta hiç bilinmeyenleri de kamuoyuna deşifre edeceğinizi duyduk, bakalım eski defterlerin içinden neler çıkacak, merakla bekliyoruz...

Sayın Mehmet AKTUNÇ,
23/02/2024 05:00

UBP içinde aranan adaylar arasında üst sıralarda yer alınca bundan böyle aktif siyaset çalışmalarına daha fazla eğilim göstereceğiniz söylenmeye başladı. Eğer partili yeni yüzler ve genç isimler istiyorsa bu fırsatı kaçırmamak gerek değil mi?