Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> ALSANCAK 31 Mayıs 2018, Perşembe 07:50
banner

Nurel: "Alsancak, dört yıl içerisinde ülkemizin en iyi hizmet veren ve en çok gelişen beldesi olacak"

Nurel: Alsancak, dört yıl içerisinde ülkemizin en iyi hizmet veren ve en çok gelişen beldesi olacakAlsancak Bağımsız Belediye Başkan adayı Redif Nurel, dün akşam halka açık kokteyl düzenleyerek neden aday olduğunu anlattı; Alsancak’ın önümüzdeki dört yılda ülkenin en iyi hizmet veren ve gelişen beldesi olacağını söyledi.
Paylaş  
14
1
16
0

Basın bürosundan yapılan açıklamaya göre Nurel konuşmasında, Alsancak’ın kaderini beceriksiz bir yönetime bırakmamak için aday olduğunu ifade etti.

“Bana göre Alsancak, en iyi yönetime sahip olmalı. İşte bu nedenle aday oldum” diyen Redif Nurel, vizyon sahibi birinin imkânsızlıkların üzerine yürüyüp imkânsızın olmadığına inanması gerektiğini, Alsancak’ın önümüzdeki dört yıl içinde ülkenin en iyi hizmet veren ve en çok gelişen beldesi olacağını belirtti.

“Yeter ki siz beni bu göreve layık görün, 24 Haziran’dan sonra siz vur deyin ben devireyim, siz yürü deyin ben koşturayım, siz savaş deyin ben Alsancak uğrunda öleyim, çünkü benim gözümde Alsancak için ve sizler için imkânsız diye bir şey yoktur” diyen Nurel, yönetim anlayışında “ben” değil “biz” olduğunu ifade etti.

“Kendisi için başarısızlığın söz konusu olmadığını, bugüne kadar gerek iş hayatında, gerek sivil toplum örgütlerinde, gerekse canı kadar sevdiği spor kulübünde yaptıklarının ortada olduğunu” dile getiren Nurel, “24 Haziran’dan sonrada sizlerin güveni ve desteği ile ‘başarı’ kelimesi gerçek değerini bulacaktır” ifadesini kullandı.

 Nurel, halkın desteğiyle 24 Haziran’dan sonra Alsan Belediyesi’nin yönetiminde, sevgi, kardeşlik ve birlikteliğin hâkim olacağını belirterek daha iyi, daha şeffaf, daha adil, daha büyük projelere imza atacak vizyona sahip bir belediye başkanı tarafından yönetilerek 2020’li yıllara emin adımlarla ilerleyeceklerini söyledi.

Turizm bölgesi olduğu halde yönetim bozuklukları ve beceriksizlikler nedeniyle bunun iyi değerlendirilemediği görüşünü ifade eden Nurel, üretilenlerin tümünün satışı için gerekli anlaşmaları sağlayacak formülü bulduğunu, bunları günü geldiğinde açıklayacağını kaydetti.
Nurel, “Buradan Redif Nurel sözü veriyorum, benim yönetimimde Alsancak potansiyelini en iyi şekilde değerlendirerek kalkınacak ve refah seviyesi en üst seviyelere çıkaracak” diye konuştu.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Alsancak Belediyesi 4. Deniz Festivali yarın başlıyor
image Alsancak Belediyesi 4. Deniz Festivali, yarın akşam saat 20.00'de başlayacak.
28 yaşındaki Demirbaş havuzda yüzerken yaşamını yitirdi
image Alsancak’ta sakin 28 yaşındaki Samet Demirbaş, dün, Alsancak’ta faaliyet gösteren Golden Valley isimli tatil köyünün havuzunda yaşamını yitirdi.
Alsancak'ta hırsızlık teşebbüsü
image Alsancak’ta Nurcan Yeni’ye ait ikametgâha giren 29 yaşındaki İ.A., ev sahibinin kendisini fark etmesi sonucu, eve girdiği pencereden kaçmaya çalışırken 5 metre yükseklikten beton zemine düştü.