Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> ESENTEPE 19 Haziran 2018, Salı 12:39
banner

Denktaş'tan, Esentepe Bağımsız Belediye Başkan Adayı Sinan Güneş'e destek

Denktaş'tan, Esentepe Bağımsız Belediye Başkan Adayı Sinan Güneş'e destekDemokrat Parti (DP) Genel Başkanı ve Maliye Bakanı Serdar Denktaş, Esentepe Bağımsız Belediye Başkan adayı Sinan Güneş’i kabul etti.
Paylaş  
38
12
38
0

Güneş ziyarette Denktaş’a belediyenin mali tablosu hakkında bilgi verirken, seçilmesi halinde hayata geçireceği projelerini aktardı, destek talep etti.

DENKTAŞ

Ziyaret sonunda konuşan DP Genel Başkanı ve Maliye Bakanı Serdar Denktaş, Esentepe bağımsız belediye başkan adayı Sinan Güneş’in, belediyenin mali portresi ile ilgili görüş ve düşüncelerini kendilerine aktardığını söyledi.

Maliye Bakanlığı olarak zaten Esentepe Belediyesi’nin içine düşürüldüğü zor durumu takip ettiklerini dile getiren Denktaş; “Sn. Güneş’e projeler bazında destek verilebileceğini bilgisini aktardım. Anında saydığı 4-5 proje bizim tarafımızdan da desteklenebilir projeler olarak görülüyor.

Esentepe Belediyesi’nin yeniden kendi ayakları üzerinde durabilecek duruma gelmesi bizim vereceğimiz destekle 25 Haziran’dan itibaren belediye başkanı olarak göreceğimizden kuşku duymadığım Sinan Güneş ve ekibinin çalışmaları ile hayata geçirilebilecektir” dedi.

Denktaş konuşmasının devamında Güneş’e başarılar dilerken, seçildiği takdirde belediyenin yeniden ayağa kalkmasının zorlu bir süreç gerektireceğini, bunu da başaracağından kuşku duymadığını dile getirdi.

Serdar Denktaş; “Sayın Güneş için bu yarış zorlu olmayabilir, ancak idaresini ele alacağı Esentepe Belediyesi’nin yeniden ayağa kalkması zorlu bir süreç gerektirir. İlk bir yıl içerisinde Esentepe Belediyesi’nin için düştüğü durumdan kurtaracağına yürekten inanıyorum” diye konuştu. 

GÜNEŞ

Esentepe Bağımsız Belediye Başkan adayı Sinan Güneş’te konuşmasında, desteklerinden ötürü Serdar Denktaş’a teşekkür etti.

“Yarım inşaat halinde bulunan kapalı spor salonunun bitirilmesi ile ilgili tam desteği Sn. Serdar Denktaş’tan almış bulunuyoruz” diyen Güneş, diğer projeleri konusunda destek olunacağının kendilerini umutlandığını dile getirdi.

Esentepe Bağımsız Belediye Başkan adayı Sinan Güneş, ayrıca bölgede ciddi çevre kirliliği oluşturan ve sadece zararını çektikleri Elektrik Santralinden katkı payının bölgeye de yansıması noktasını Denktaş ile istişare ettiklerini söyledi.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Esentepe açıklarında tekneyle ülkeden çıkış yapmak isteyen şahıslar yakalandı...
image Esentepe açıklarında kanunsuz bir şekilde ülkeden çıkış yapmak isteyen şahıslar tespit edildi. Çıkış yapmaları konusunda yardımcı olan 3 şahıs tutuklandı.
Esentepe Plajı'nda ekolojik küllükler...
image Avrupa Komisyonu tarafından hibe edilen ve Esentepe Plajı'nda bulunan ekolojik küllükler plajların korunması anlamında örnek teşkil ediyor.
Esentepe ve Tatlısu'da elektrik kesintisi olacak
image Şebekede yapılacak bakım onarım çalışmaları nedeniyle Esentepe ve Tatlısu'da bugün bazı bölgelere elektrik verilemeyecek.