Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
 
 
Aniden rahatsızlanarak yaşamını yitiren Mott'a otopsi yapıldı
banner
banner
banner
banner
Orçan: “Zamanında aldığımız tedbirler Tatlısu’da felaketin yaşanmasını önledi”
Orçan: Zamanında aldığımız tedbirler Tatlısu'da felaketin yaşanmasını önledi Ülke genelinde etkili olan yağışlar ve çoğu bölgede yaşanan sel felaketi Tatlısu bölgesini etkilemedi.
Tarım Dairesi’nin eğitim çalışmaları Çarşamba günü Tatlısu’da
Tarım Dairesi'nin eğitim çalışmaları Çarşamba günü Tatlısu'da Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı’na bağlı Tarım Dairesi, üreticileri bilgilendirme çalışmaları çerçevesinde, tarla günü ve gece eğitimini bu hafta Tatlısu köyü ile sürdürüyor.
Şehir Plancıları: "Kaplumbağa yumurtlama alanındaki inşaat durdurulsun"
Şehir Plancıları: Kaplumbağa yumurtlama alanındaki inşaat durdurulsun Şehir Plancıları Odası Başkanı Merter Refikoğlu, Tatlısu’da caretta caretta için en önemli yuvalama alanlarından biri olan Mersinlik plajının dibinde, Öncelikli Çevre Koruma Bölgesi (ÖÇKB) içerisinde başlanan inşaata,...
Tatlısu'da Kekilli konseri
Tatlısu'da Kekilli konseri Tatlısu Belediyesi'nin Final Organizasyon işbirliğiyle düzenlediği 13. Uluslararası Tatlısu Harnup Festivali'nin 3. gecesinde Murat Kekilli konser verdi.
13. Uluslararası Tatlısu Harnup ve Halk Dansları Festivali başladı
13. Uluslararası Tatlısu Harnup ve Halk Dansları Festivali başladı Tatlısu Belediyesi tarafından düzenlenen ve Final organizasyon işbirliğiyle gerçekleştirilen 13. Uluslararası Tatlısu Harnup ve Halk Dansları Festivali, dün akşam törenle açıldı.
Tatlısu Harnup Festivali perşembe akşamı başlıyor
Tatlısu Harnup Festivali perşembe akşamı başlıyor Tatlısu Belediyesi’nin bu yıl 13’üncüsünü düzenlediği Harnup Festivali Perşembe akşamı açılıyor.
Tatlısu’nun bazı bölgelerinde yarın elektrik kesintisi olacak
Tatlısu'nun bazı bölgelerinde yarın elektrik kesintisi olacak Tatlısu’da yarın, sahil, seralar ve gölet bölgelerinde elektrik kesintisi olacak.
Orta gerilimde proje çalışmaları… Yarın Tatlısu bölgesinde kesinti var
Orta gerilimde proje çalışmaları… Yarın Tatlısu bölgesinde kesinti var Orta gerilim elektrik şebekesinde proje çalışmalarını sürdüren Kıb-Tek, yarın bölgede planlı kesinti yapılacağını duyurdu.
Tatlısu ve Küçük Erenköy bölgesinde 8 saatlik elektrik kesintisi olacak
Tatlısu ve Küçük Erenköy bölgesinde 8 saatlik elektrik kesintisi olacak Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu (KIB-TEK),Tatlısu, Yamaçköy ve Küçük Erenköy bölgesine yarın yaklaşık 8 saat elektrik verilemeyeceğini duyurdu.
Montessori çocukları kamp ateşini Tatlısu'da yaktı
Montessori çocukları kamp ateşini Tatlısu'da yaktı Girne Montessori Okulu, “Anneli Çocuklu Bahar Kampı” etkinliğini bu yıl Tatlısu’da faaliyet gösteren Zambak Tatil Köyü’nde yaptı. Kamp etkinliğine, Girne Montessori Okulu öğretmenleri ve okul öğrencisi 30 çocuk annesi...
Tarım Dairesi, Tatlısulu üreticilere eğitim verdi
Tarım Dairesi, Tatlısulu üreticilere eğitim verdi Tarım Dairesi, üreticileri bilgilendirme çalışmaları çerçevesinde Tatlısu köyünde eğitim verdi.
Akıncı: "Doğamıza sahip çıkmak kültürümüze sahip çıkmak demektir"
Akıncı: Doğamıza sahip çıkmak kültürümüze sahip çıkmak demektir Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, doğamızın harika olduğunu söylememize karşın doğamızı ve kültürel mirasımızı tahrip eden bir takım yanlışlarımız olduğunu belirterek, “Doğamıza sahip çıkmak kültürümüze sahip çıkmak demek...
banner
banner
banner
Tatlısu Ot Kültür Festivali bugün başlıyor
Tatlısu Ot Kültür Festivali bugün başlıyor Tatlısu Belediyesi’nin düzenlediği 3. Tatlısu Ot Kültür Festivali, bugün gerçekleştiriliyor.
3. Tatlısu Ot Kültür Festivali Pazar günü
3. Tatlısu Ot Kültür Festivali Pazar günü Tatlısu Belediyesi’nin düzenlediği 3. Tatlısu Ot Kültür Festivali, 4 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek. Köy meydanında yer alacak Festival, saat 10.00’da başlayacak.
"Gençlik Dairesi Köyümüzde" etkinliği Tatlısu'da gerçekleştirildi
Gençlik Dairesi Köyümüzde etkinliği Tatlısu'da gerçekleştirildi Gençlik Dairesi’nin yürüttüğü “Gençlik Dairesi Köyümüzde” projesi çerçevesindeki etkinlikler bugün Tatlısu’da gerçekleştirildi.
Tatlısu Harnup Festivali Buray konseriyle sona erdi
Tatlısu Harnup Festivali Buray konseriyle sona erdi Tatlısu Belediyesi’nin 12’ncisini düzenlediği Tatlısu Harnup Festivali’nin final gecesi yapıldı. Final gecesinde Buray konseri de yer aldı.
12'inci Tatlısu Harnup Festivali Buray konseri ile sona erecek
12'inci Tatlısu Harnup Festivali Buray konseri ile sona erecek Tatlısu Belediyesi tarafından bu yıl 12’incisi düzenlenen Harnup Festivali etkinliklerle devam ediyor.Etkinlikler kapsamında dün gece 11’inci Uluslararası Halk Dansları festivali gerçekleştirildi.
Tatlısu Harnup Festivali yarın Buray konseriyle devam edecek
Tatlısu Harnup Festivali yarın Buray konseriyle devam edecek Tatlısu Belediyesi’nin 12’ncisini düzenlediği Harnup Festivali yarın akşam Buray konseriyle devam edecek.
Denktaş Derneği ve Dr. Fazıl Küçük Hareketi Tatlısu'da sahil temizliği yaptı
Denktaş Derneği ve Dr. Fazıl Küçük Hareketi Tatlısu'da sahil temizliği yaptı Rauf R. Denktaş ve Düşüncelerini Yaşatma Derneği ve Dr. Fazıl Küçük Hareketi, Tatlısu’da sahil temizliği etkinliği düzenledi.
Tarım Dairesi Tatlısu bölgesinde tarla günü ve gece eğitimi düzenledi
Tarım Dairesi Tatlısu bölgesinde tarla günü ve gece eğitimi düzenledi Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı’na bağlı Tarım Dairesi, üreticileri bilgilendirme çalışmaları çerçevesinde tarla günleri ve gece eğitimlerini bu hafta Tatlısu’da sürdürdü.
Tarım Dairesi'nin tarla günleri ve gece eğitimleri Tatlısu’da gerçekleşecek
Tarım Dairesi'nin tarla günleri ve gece eğitimleri Tatlısu’da gerçekleşecek Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı’na bağlı Tarım Dairesi’nin üreticileri bilgilendirme çalışmaları çerçevesinde düzenlemekte olduğu tarla günleri ve gece eğitimleri etkinliği Tatlısu’da gerçekleşecek.
banner
RSS İÇ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Kıbrıs Türk Emekli Subaylar Derneği: Akıncı'ya yapılan düzeysiz ve abartılı eleştirileri tasvip etmiyoruz Kıbrıs Türk Emekli Subaylar Derneği: Akıncı'ya yapılan düzeysiz ve abartılı eleştirileri tasvip etmiyoruz
Kıbrıs Türk Emekli Subaylar Derneği sağduyu çağrısı yaparak, Cumhurbaşkanı Akıncı'ya yapılan düzeysiz ve abartılı eleştiriler ile küfürleri tasvip etmediklerini belirtti.

Kamu - Sen Başkanı Atan: "Cumhurbaşkanlığı birleştirici o...

Denktaş: "Sevgi, hoşgörüyü gündeme alırsak her şey daha g...

Senin'den Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Burcu'ya "tonajı ve ge...

KISBÜ'den Barış Pınarı Harekâtı'na destek

RSS TÜRKİYE
   0    5    10    15    göster
Türkiye, Barış Pınarı Harekâtı ile en az 1974 Kıbrıs Barış Harekâtı kadar hayati bir adım atmıştır "Türkiye, Barış Pınarı Harekâtı ile en az 1974 Kıbrıs Barış Harekâtı kadar hayati bir adım atmıştır"
TC Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dünya Türk İş Konseyi Bakü Buluşması Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, "Türkiye, Barış Pınarı Harekâtıyla en az 1974 Kıbrıs Barış Harekâtı kadar hayati önemde bir adım atmıştır" dedi.

İstanbul açıklarında deprem!

Bahçeli, rahatsızlığının ardından MHP Genel Merkezi'ndeki...

Türkiye'de Büyükşehirler 'WhatsApp' grubundan iletişim ku...

Barış Pınarı Harekatı'nda etkisiz hale getirilen terörist...

RSS İNGİLTERE
   0    5    10    15    göster
Britanya'daki başarılı Kıbrıslı Türkler ikinci kez belirlendi Britanya'daki başarılı Kıbrıslı Türkler ikinci kez belirlendi
İngiltere Kıbrıs Türk Dernekleri Konseyi (CTCA UK), 12 Ekim Cumartesi akşamı düzenlediği 2. Gala ve Ödül Töreni ile, Britanya'daki Kıbrıslı Türklerin başarılarını iki yıl aradan sonra yeniden kutladı.

Erdoğan ile telefonda görüşen İngiltere Başbakanı Johnson...

Üstel: "Özellikle İngiltere pazarında dijital medya ve so...

İngiltere'den Türkiye "güvence verdi" açıklaması

IMF: "Brexit sancılı olacak"

RSS DÜNYA
   0    5    10    15    göster
AB üyesi ülkeler Türkiye'yi kınadı AB üyesi ülkeler Türkiye'yi kınadı
Avrupa Birliği üyesi ülkeler Türkiye'yi oybirliği ile kınadı.

Trump: Türkiye'ye büyük yaptırımlar geliyor!

İspanya'da 9 Katalan siyasetçiye hapis cezası

Yunan Maliye Bakanı Staykuras, Güney Kıbrıs'ta

AB dışişleri bakanlarının gündeminde Doğu Akdeniz'deki so...

RSS ADLİ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Akacan ve korumalarının darp davası sürüyor Akacan ve korumalarının darp davası sürüyor
İş insanı Bulut Akacan ve korumaları Vasıf Kurbanov ile Orçun Özorçun'un yargılandığı darp davasında duruşma sanıkların savunması ve savunmanın diğer tanıklarının dinlenmesiyle devam edecek...

Ülke genelinde asayiş ve trafik denetimleri yapıldı

Küçük kardeşler kayıp

Girne'de fuhuş...

Girne'de bir kişinin üzerinde uyuşturucu bulundu

RSS TOPLUM
   0    5    10    15    göster
Bozkurt Kenan Çoygun ölümünün 14. yılında anıldı "Bozkurt" Kenan Çoygun ölümünün 14. yılında anıldı
Türk Mukavemet Teşkilatı'nın 1962-1967 döneminde görev yapan bayraktarlarından, "Bozkurt" olarak da bilinen Kenan Çoygun, ölümünün 14'üncü yıl dönümünde TMT Mücahitler Derneği Genel Merkezi'nde düzenlenen törenle anıldı.

Afete Dirençlilik Sertifika Eğitimi tamamlandı

Ulubay: "KKTC'de yaklaşık 500 kişilik hizmet gönüllüsü ol...

Girne Özgürada Lıons Kulübü'nden "Sokakta İyilik Var" Fes...

Yokoluş İsyanı: Dünyanın dört bir yanında çevreci protest...

RSS EĞİTİM
   0    5    10    15    göster
LAÜ Akademisyeni Telli'den Dünya Anestezi Günü mesajı LAÜ Akademisyeni Telli'den Dünya Anestezi Günü mesajı
LAÜ Anestezi Bölümü Öğretim Üyesi Telli, Anestezi Günü nedeniyle açıklama yaptı.

DAÜ 2019 - 2020 Akademik Yılı açılış töreni ve ilk ders y...

"Sanata sahip çık, yaşa, yaşat" sloganı ile yola çıkan DA...

Sokağın Nabzı: "Eğitim hedefleri gerçekçi değil"

LAÜ Akademisyenleri çalışmalarında Bulut Bilişimi ele ald...

RSS SAĞLIK
   0    5    10    15    göster
Meme kanserinde farkındalık ayı etkinlikleri Meme kanserinde farkındalık ayı etkinlikleri
Kanser Hastalarına Yardım Derneği, ekim ayının dünyada ve ülkede, Meme Kanserinde Farkındalık Ayı ile Erken Tanının öneminin vurgulandığı bir ay olduğuna işaret etti.

"Bağırsak florasındaki bozukluk nörolojik hastalıkları te...

LAÜ Akademisyeni Şelimen: "Sağlıklı yaşam ellerinizde"

Gardiyanoğlu: "Özelde çalışan kamu hekimi olduğu müddetçe...

Yrd. Doç. Dr. Ayhan Dağ: "Bebek beslenmesinde ve gelişim...

RSS EKONOMİ
   0    5    10    15    göster
Brexit ve ABD - Çin ticaret görüşmeleri ile risk iştahı toparladı "Brexit ve ABD - Çin ticaret görüşmeleri ile risk iştahı toparladı"
KKTC İktisat Bankası, 11 Ekim'e ilişkin günlük piyasa analiz raporunu yayımladı.

Barış Pınarı Harekatı başladı, döviz kurları fırladı

Dolar/TL kuru son 5 haftanın zirvesinde!

"Ayşe tatile çıkmak üzere... Türk Mali piyasalarının nabz...

"Trump'tan tehdit: Türkiye sınırları aşarsa ekonomisini o...

RSS KÜLTÜR-SANAT
   0    5    10    15    göster
17. Uluslararası Kuzey Kıbrıs Müzik Festivali devam ediyor 17. Uluslararası Kuzey Kıbrıs Müzik Festivali devam ediyor
17. Uluslararası Kuzey Kıbrıs Müzik Festivali, Soprano Vassia Alati, Çellist Natania Hoffman ve Piyanist Çağıl Cansu Şanlıdağ konseri ile devam ediyor...

Booker Edebiyat Ödülü'nün sahibi belli oluyor: Elif Şafak...

Meclis eski Başkanı Siber '"Aynı Masada Yarım Asır: Tutan...

Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası, sezon açılış konseri...

KKTC CSO, 17. Uluslararası Kuzey Kıbrıs Müzik Festivali'n...

RSS TURİZM
   0    5    10    15    göster
Thomas Cook'un şubeleri rakibine satılıyor Thomas Cook'un şubeleri rakibine satılıyor
Thomas Cook'un iflas sürecini yöneten kayyum tarafından yapılan açıklamada Thomas Cook'un toplam 555 şubesinin rakibi Hays Travel'a satılması konusunda anlaşmaya varıldığı bildirildi.

Türkiye'de turizmciler "2023'te 75 milyon turist" hedefin...

27 Eylül Dünya Turizm Günü... "Yerel işgücü arttırılmalı"

Turizm Bakanı Üstel: "Thomas Cook'un iflası KKTC turizmin...

Üstel: "Anavatan Türkiye ile etkin tanıtım ve ulaşım poli...

RSS EMLAK
   0    5    10    15    göster
Grand Sapphire emlak piyasasına hayat verdi Grand Sapphire emlak piyasasına hayat verdi
Ülkemizin son dönemlerde yükselen değeri olan Long Beach Bölgesi'nde inşasına başlanan Grand Sapphire projesi, yeni bir yaşam alanına ihtiyaç duyan ve yatırım yapmak isteyen yüzlerce insanın ilgi noktası oldu.

Dörter Construction geleneği bozmadı, Pulya Festivali'nde...

Türk Arap Ülkeleri İşbirliği Derneği Genel Başkanı ve Yön...

Emlakçılar Birliği Başkanı: "Emlakçılar Birliği Yasası'nı...

Alayköy'de satılık bahçeli müstakil ev

RSS SPOR
   0    5    10    15    göster
Minik, yıldız ve genç okçular finale doğru Minik, yıldız ve genç okçular finale doğru
Minik, yıldız ve genç kategorilerinde olmak üzere 62 sporcu yarıştı...

2019 Skeet ikinci Kulüplerarası Kupası Gönyeli A/A Kulübü...

Rusya ve Polonya Avrupa Şampiyonası'nda finalleri garanti...

İbrahim Çolak tarih yazdı: Türkiye'nin Artistik Jimnastik...

KKTF Dr. Fazıl Küçük oyunları milli takım seçmeleri başla...

RSS GÖZDEN KAÇMAYANLAR
   0    5    10    15    göster
Güzelyurtlu teyze UBP ve HP'ye birleşin çağrısı yaptı, salon alkışladı... Güzelyurtlu teyze UBP ve HP'ye "birleşin" çağrısı yaptı, salon alkışladı...
Güzelyurt'taki toplantıda ilginç detay #gözdenkaçmadı

Talat'tan referans şartları için çarpıcı yorum: Tamamen g...

Şahali'den Meclis'te ilginç konuşma talebi: Başbakan ve ş...

CTP'nin durgun kurultayına Ferdi Başkan'dan kendine has m...

Akıncı: "Büyükkonuk halkını seviyorum ama Eko Gün'e katıl...

RSS ADVERTORİAL
   0    5    10    15    göster
Dikmen'de bulunan Remzi Süpermarket takım arkadaşı arıyor Dikmen'de bulunan Remzi Süpermarket takım arkadaşı arıyor
Remzi Süpermarket, işyerinde kasiyer olarak çalışabilecek takım arkadaşı arıyor...

MÜNHAL - Tüp bebek merkezinde çalışmak üzere "Kadın Hasta...

MÜNHAL - Bufavento Jewels Satış Temsilcisi arıyor

MÜNHAL - Tüp bebek merkezinde çalışmak üzere "Kadın Hasta...

MÜNHAL - Tüp bebek merkezinde çalışmak üzere "Kadın Hasta...

RSS MAHKEME İLANLARI
   0    5    10    15    göster
Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 70/2019 Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 70/2019
Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 70/2019

Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 54/2019

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 4181/2016

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 211/16

RSS GÜNEY KIBRIS
   0    5    10    15    göster
Kıbrıslı Türkler ile Rumlardan Skuriotissa maden ocağının kapanması için güç birliği Kıbrıslı Türkler ile Rumlardan Skuriotissa maden ocağının kapanması için güç birliği
Kıbrıslı Türkler ile Rumların, Skuriotissa maden ocağının kapanması için "güç birliği" yaptıkları bildirildi.

Mogherini: "Dışişleri Bakanlar Konseyi Suriye ve MEB konu...

Neofitou: "Türkiye'nin Suriye'ye askeri operasyonunu kını...

Güney Kıbrıs milletvekilleri: Kıbrıs sorununun çözüm anah...

Akıncı'nın açıklamaları Rum basınında: "Akıncı ile Ankara...

RSS MAGAZİN
   0    5    10    15    göster
Acun Ilıcalı ölümden döndü Acun Ilıcalı ölümden döndü
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, kaza geçirdi. Ilıcalı'nın yara almadan kurtulduğu kazada lüks araç kullanılamaz hale geldi.

Kıbrıslı Türk Arda Ayten kazandığı para ile ne yapacağını...

Oyuncu Tarık Ünlüoğlu hayatını kaybetti

Aleyna Tilki'den Ahmet Kaya'nın mezarına not

Rodman: "Madonna onu hamile bırakmam için 20 milyon dolar...

RSS KİŞİSEL BAKIM
   0    5    10    15    göster
Geri çekilme yöntemi ne kadar güvenilir? Geri çekilme yöntemi ne kadar güvenilir?
Geri çekilme yöntemi, cinsel ilişki sırasında doğal korunma yöntemlerinden biri olarak biliniyor. ‘Dışarı boşalma’ olarak da adlandırılan geri çekilme yöntemi güvenilir mi? Geri çekilme yöntemi ile hamilelik önlenebilir mi?

İşte bel bölgesindeki yağlardan kurtulma yollarına kısa i...

Sinir hasarı cinsel hayatı nasıl etkiliyor?

Meditasyon, cinsel hayatınıza nasıl etki eder?

Erkekleri hayata bağlayan şeylerden biri: "Göğüs dikizlem...

RSS YAŞAM
   0    5    10    15    göster
Brezilya'daki petrol sızıntısı kuzeydoğuda 150'den fazla plajı kirletti Brezilya'daki petrol sızıntısı kuzeydoğuda 150'den fazla plajı kirletti
Brezilya'nın kuzeydoğu kıyılarında eylül ayının başından beri devam eden ve kaynağı tespit edilemeyen petrol sızıntısı, Bahia eyaletinin başkenti Salvador'da 150'den fazla plajda kirlenmeye yol açtı.

2 ayrı silahla 5 kez vurulan papağan kurtulmayı başardı

Ege Denizi'nde 4,3 büyüklüğünde deprem

İklim değişikliği en çok Akdeniz'i etkileyecek

Dişi çubuklu balinalar yavrularına "fısıldıyor"

RSS DOĞA VE ÇEVRE
   0    5    10    15    göster
Salamis ormanlarına kuş yuvası yerleştirme hafta sonu devam edecek Salamis ormanlarına kuş yuvası yerleştirme hafta sonu devam edecek
Herdaimdostlar, Salamis ormanlarına kuş yuvası yerleştirme çalışmalarına bu hafta sonu da devam ediyor.

"Antarktika'da kopan buzulun iklim değişikliyle ilgisi yo...

Çevre Koruma Vakfı'ndan Çevre Çalıştayı

UBP Milletvekili Yasemin Öztürk: "Lütfen dünyayı çirkinle...

Brezilya Devlet Başkanı Bolsonaro: "Amazonlar'a 'dünyanın...

RSS BİLİM & TEKNOLOJİ
   0    5    10    15    göster
Huawei'den 5G'de 'hız rekoru' Huawei'den 5G'de 'hız rekoru'
Huawei, İsviçreli telekom firması Sunrise ile birlikte çalışarak 5G indirme hızında yeni bir rekora ulaştığını duyurdu. İki firma, 3.67 Gbps indirme hızıyla daha önceki 2Gbps hızını neredeyse ikiye katladı.

Bilim insanları: "Ay'daki buz milyarlarca yıllık olabilir...

Uzayda 3 boyutlu yazıcıyla biftek üretildi

Liseli bilim insanlarından yeni buluş: "Akıllı spor ayakk...

Avrupa Adalet Divanı, 'çerez'lere ek 'onay' kararı aldı

RSS GURME
   0    5    10    15    göster
Şarabın tadında toprağın etkisi var mı? Şarabın tadında toprağın etkisi var mı?
Şarabın tadını, üzüm bağının bulunduğu toprağın etkilediğine dair anlayış giderek yaygınlaşıyor. Peki bunu destekleyen bilimsel veriler var mı?

Ustasından yılbaşında 3 farklı lezzet, 3 farklı tarif

Yolculuk sırasında tüketmemeniz gereken gıdalar

Balkonunuzda meyve sebze yetiştirmenin püf noktaları

IKEA yemek işine de el attı: Cook This Page

Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 5.91 5.92
GBP 7.41 7.45
EUR 6.52 6.53
banner
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları