Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> SERDARLI 12 Haziran 2014, Perşembe 17:42
banner

Pınardan: "Beldemize özel projelerle hizmet ayağınıza gelecek"

Pınardan: Beldemize özel projelerle hizmet ayağınıza gelecekDemokrat Parti Ulusal Güçler Serdarlı Belediye Başkan adayı Özel Pınardan ile Belediye Meclis Üyesi adayları, Serdarlı, Serdarlı İlkokulu, Görneç, Gönendere ve Tirmen köylerini ziyaret etti.
Paylaş  
78
90
70
0

banner

DP Ulusal Güçler Serdarlı Belediye Başkan adayı Pınardan ve Meclis Üyesi adaylarına, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Ahmet Kaşif ile DP Ulusal Güçler Gazimağusa İlçe Başkanı ve Milletvekili Fikri Ataoğlu eşlik etti.

Serdarlı ve Serdarlı’ya yı ayağa kaldıracak ve beldeye nefes aldıracak projelerini halka anlatan Pınardan, halkın huzuru için atılan her adımın çok değerli olduğunu belirtti.

Serdarlı ve bölge köylerinin, çok derin kültüre sahip ve özellikle 1974 Mutlu Barış Harekâtı’na kadar bölgede düşmana karşı direnen, KKTC’nin en gözde yerleşim yerlerinden biri olduğuna dikkat çeken Özel Pınardan, buna rağmen tarihsel ve kültürel açıdan, son dönemlere kadar gerekli ilgi ve değerin verilmemesinin kendilerini üzdüğünü ifade etti.

DP Ulusal Güçler Serdarlı Belediye Başkan adayı, seçimi kazanması halinde; “geleceğin kentlerini birlikte kuracağız. Beldemize ‘Özel’ projelerle hizmet ayağınıza gelecek” dedi.

Belediyecilik yönetiminin yalnızca çöp toplayıp, temizlik yapmak ile sınırlı olmadığının altını çizen DP Ulusal Güçler Serdarlı Belediye Başkan adayı Özel Pınardan; “bizim belediyecilik anlayışımız, çağdaş belediyelerde olduğu gibi, alt yapıdan, kültürel yatırımlara, sosyal yaşamdan turizme ve sportif faaliyetlere öncülük eden, çevreci, sınırlarımız içerisinde olan veya olmayan, kurum, kurulu, dernekler ve spor kulüpleri ile sürekli iyi ilişkiler içinde olan dil, din, ırk, parti gözetmeksizin şehirlerin sahibi belediye, belediyenin gerçek sahiplerinin de halk olduğunu hiçbir zaman unutmayan, şeffaf bir yönetim anlayışı ile tüm köylerimizi kucaklayıp, belediye çatısı altında eşit şartlarda birleştirip Serdarlı Belediye Ailesi’ni oluşturmaktır” dedi.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner

Başbakan Tatar Serdarlı Babutsa Kültür ve Sanat Festivali'ne katıldı...
image Serdarlı Belediyesi ile Serdarlı Sağlık ve Kültür Derneği ve Serdarlı Muhtarlığı’nın ortaklaşa düzenlediği 5’inci Serdarlı Babutsa Kültür ve Sanat Festivali başladı.
Tarım Dairesi eğitim çalışmalarına Serdarlı'da devam edecek
image Tarım Ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı'na bağlı Tarım Dairesi, eğitim çalışmalarına Serdarlı’da devam edecek.
Meral Akıncı, Serdarlı'da sergi açılışı yaptı 
image Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'nın eşi Meral Akıncı, Serdarlı Köy Kadın Kursu sergisinin açılışını yaptı.