Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
 
 
Müteahhitler Birliği, Londra'da Kıbrıs Türk Kültür ve Sanat Festivali'ne katıldı
banner
banner
banner
banner
banner
Bugünün en çok okunan 10 haberi sizler için hazırladık
Bugünün en çok okunan 10 haberi sizler için hazırladık 22/06/2019 tarihli en çok okunan 10 haberi sizler için hazırladık.
Saner Hristofyas'ın ölmü dolayısıyla mesaj yayımladı
Saner Hristofyas'ın ölmü dolayısıyla mesaj yayımladı Ulusal Birlik Partisi Genel Sekreteri Ersan Saner, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi eski Başkanlarından Dimitris Hristofyas’ın ölümü nedeniyle mesaj yayımladı ve Rum Halkı, ailesi ile AKEL’e başsağlığı diledi.
3. Cumhurbaşkanı Eroğlu, Hristofyas'ın ölümü nedeniyle başsağlığı mesajı yayımladı
3. Cumhurbaşkanı Eroğlu, Hristofyas'ın ölümü nedeniyle başsağlığı mesajı yayımladı 3. Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi eski Başkanlarından, Komünist AKEL partisi eski Genel Sekreter’lerinden Dimitris Hristofyas’ın ölümü nedeniyle başsağlığı mesajı yayımladı.
Telsim İskele Shop yenilendi
Telsim İskele Shop yenilendi Telsim, İskele’de dijital alanda öncü olmaya ve bölgeye yatırım yapmaya devam ediyor. Hem yatırımcısı hem de tasarımı değişen shopun açılışına İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, Telsim Genel Müdürü Cenk Alper, T...
Töre, Hristofyas'ın ölümü nedeniyle Rum halkına başsağlığı diledi
Töre, Hristofyas'ın ölümü nedeniyle Rum halkına başsağlığı diledi Meclis Başkan Yardımcısı Zorlu Töre, Rum Yönetimi eski Başkanı Dimitris Hristofyas'ın ölümü nedeniyle Rum halkına, sevenlerine ve ailesine başsağlığı diledi.
Özersay: "Ülkenin kavgaya, ayrışmaya, ötekileştirmeye ihtiyacı yok"
Özersay: Ülkenin kavgaya, ayrışmaya, ötekileştirmeye ihtiyacı yok Halkın Partisi (HP) Surlariçi Temsilciliği açıldı. Açılışta konuşan HP Genel Başkanı Özersay, "Memleket yararına çalışmaya devam edeceğiz. ülkenin kavgaya, ayrışmaya, ötekileştirmeye ihtiyacı yok” dedi.
İzcan: "Federal Birleşik Kıbrıs'a inanan tüm Kıbrıslılar için büyük bir kayıp"
İzcan: Federal Birleşik Kıbrıs'a inanan tüm Kıbrıslılar için büyük bir kayıp Birleşik Kıbrıs Partisi (BKP) Genel Başkanı İzzet İzcan, Rum Yönetimi eski başkanı ve AKEL Eski Genel Sekreteri Dimitris Hristofyas'ın ölümü nedeniyle mesaj yayımlayarak  ailesine, AKEL ve ilerici halka baş sağlığı di...
Tarım Bakanı Oğuz: "Narenciyede kontrollü ve planlı ekim olmalı"
Tarım Bakanı Oğuz: Narenciyede kontrollü ve planlı ekim olmalı Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Dursun Oğuz, narenciyede kontrollü ve planı bir ekim ile  ürün çeşitliği olması gerektiğini söyledi.
SAYTEV'den "Dayanışma ve Bağış" gecesi
SAYTEV'den Dayanışma ve Bağış gecesi SAYTEV, dün gece Dayanışma ve Bağış balosu düzenledi. Baloya KKTC'nin tanınan ve sevilen onlarca siması katılım gösterdi.
TÜK, arpa, buğday, tritikale alımına hafta başından itibaren başlıyor
TÜK, arpa, buğday, tritikale alımına hafta başından itibaren başlıyor Toprak Ürünleri Kurumu'nun (TÜK) hafta başından itibaren yemlik ve tohumluk arpa, 2019 ürünü yumuşak, sert ve tohumluk buğday, yemlik ve tohumluk tritikale alımına başlayacağı bildirildi.
Eğitim Bakanı Çavuşoğlu, YÖK Başkanı Yekta Saraç ile görüştü
Eğitim Bakanı Çavuşoğlu, YÖK Başkanı Yekta Saraç ile görüştü Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Nazım Çavuşoğlu, Yüksek Öğretim Kurumu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç’la üniversitelerimizin geleceği ve yöneticiler tarafından gündeme getirilen sorunlara ilgili ivedi çözümler üret...
Trafiğe bir can daha
Trafiğe bir can daha Tatlısu-Geçitkale anayolunda iki aracın çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 78 yaşındaki Hafız Ali Genç hayatını kaybetti. Kazada 3 kişi ise yaralanarak hastaneye kaldırıldı.
banner
banner
banner
İkamet izinsiz 3 kişi daha tutuklandı
İkamet izinsiz 3 kişi daha tutuklandı Polisin gerçekleştirdiği operasyonlar çerçevesinde ikamet izni bulunmayan 3 kişi tespit edilerek tutuklandı.
Tabipler Birliği: "Ülkenin her yerinde nitelikli, ulaşılabilir, eşit sağlık hizmeti verilmeli... İşbirliğine hazırız"
Tabipler Birliği: Ülkenin her yerinde nitelikli, ulaşılabilir, eşit sağlık hizmeti verilmeli... İşbirliğine hazırız Kıbrıs Türk Tabipleri Birliği yönetimi, yeni görevinde başarı dilediği Sağlık Bakanı Ali Pilli’ye hükümetten ve Sağlık Bakanlığı'ndan beklentilerini aktardı.
Akıncı'dan Hristofyas'ın vefatıyla ilgili taziye mesajı
Akıncı'dan Hristofyas'ın vefatıyla ilgili taziye mesajı Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Rum Yönetimi eski Başkanı Hristofyas’ın ölümü nedeniyle taziye mesajı yayımladı.
Türk Ajansı Kıbrıs sorumluluk sahibi olmalı
Türk Ajansı Kıbrıs sorumluluk sahibi olmalı Devletin haber ajansı TAK, Kıbrıs Postası TV'de yayınlanan programın Genç TV'de yayınladığını iddia etti, kaleme alıp basına servis ederek editoryal düzenlemesi sırasında bir ihmale imza attı.
Uyuşturucu ile Mücadele Haftası etkinlikleri 26 Haziran'da başlıyor
Uyuşturucu ile Mücadele Haftası etkinlikleri 26 Haziran'da başlıyor Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu'nun geleneksel hale getirdiği Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığı ile Mücadele Haftası etkinlikleri 26 Haziran-30 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
Saner: "Bu ülkede ortalama hükümet ömrü 18 ay, bir şey yapamadığınızda şikayet mi edeceksiniz?"
Saner: Bu ülkede ortalama hükümet ömrü 18 ay, bir şey yapamadığınızda şikayet mi edeceksiniz? Ulusal Birlik Partisi Genel Sekreteri Ersan Saner, ülke sorunları ve Kıbrıs meselesi ve UBP'de yapılan Genel Sekreterlik seçimi hakkında Kıbrıs Postası TV'de açıklamalarda bulundu.
Tıp-İş heyeti Evrensel Hasta Hakları Derneği'ni ziyaret etti
Tıp-İş heyeti Evrensel Hasta Hakları Derneği'ni ziyaret etti Kıbrıs Türk Hekimler Sendikası (TIP-İŞ) Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri Evrensel Hasta Hakları Derneği'ni ziyaret etti.
Erhürman: "Ciddi konuları gündeme taşımadan önce daha fazla ön hazırlık yapılmalı"
Erhürman: Ciddi konuları gündeme taşımadan önce daha fazla ön hazırlık yapılmalı CTP Genel Başkanı Erhürman sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak hükümeti eleştirdi. Erhürman, "Ciddi konuları gündeme getirmeden önce daha fazla ön hazırlık yapılmalı" dedi.
Bakan Pilli, diş tabiplerini kabul etti: "Temel sorunların üzerine gideceğiz"
Bakan Pilli, diş tabiplerini kabul etti: Temel sorunların üzerine gideceğiz Sağlık Bakanı Ali Pilli, Kıbrıs Türk Diş Tabipleri Odası heyetini kabul etti. Pilli, "Temel sorunların üzerine gideceğiz" dedi.
RSS TÜRKİYE
   0    5    10    15    göster
YSK Başkanı Güven: Seçim sonuçlarının tamamı sisteme işlendi YSK Başkanı Güven: "Seçim sonuçlarının tamamı sisteme işlendi"
YSK Başkanı Güven, yenilenen İBB Başkanlığı seçim sonuçlarının tamamının sisteme işlendiğini belirterek, İmamoğlu'nun 4 milyon 741 bin 868, Yıldırım'ın 3 milyon 935 bin 453 oy aldığını bildirdi.

"Gezi Davası" başlıyor: İşte 5 soruda davanın detayları

Mustafa Şentop: "Fransa ve ABD gibi ülkelerin Doğu Akdeni...

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde 4 şerit 50 gün kapalı kal...

İBB Başkanlığı seçimini İmamoğlu kazandı

RSS İNGİLTERE
   0    5    10    15    göster
İslamofobiyle suçlanan İngiltere Dışişleri eski Bakanı Boris Johnson: Üzgünüm İslamofobiyle suçlanan İngiltere Dışişleri eski Bakanı Boris Johnson: "Üzgünüm"
İngiltere'de iktidardaki Muhafazakar Partinin liderlik yarışını önde götüren eski Dışişleri Bakanı Johnson, Müslüman kadınları hedef alan açıklamalarından üzüntü duyduğunu söyledi.

İngiltere'de Prens Harry'e saldırı düzenlenmesi çağrısı y...

Londra'da 4 gündür aranan Kıbrıslı Türk Eniscan bulundu!

Boris Johnson: İngiltere'de eski dışişleri bakanı, iktida...

Eniscan 4 gündür kayıp: Annesi paylaştığı videoyla feryat...

RSS DÜNYA
   0    5    10    15    göster
İran: ABD hava sahası ihlalini tekrarlarsa yine vururuz İran: "ABD hava sahası ihlalini tekrarlarsa yine vururuz"
İran Deniz Kuvvetleri Komutanı Hanzadi, ABD'ye ait İHA'nın düşürülmesinin Washington'a yönelik "sert bir cevap" olduğunu belirterek, hava sahalarının ihlali durumunda yine aynı cevabı vereceklerini söyledi.

Tsipras'tan Türkiye'ye gözdağı: "Sondaj faaliyetini aklın...

Kaşıkçı cinayeti sorusuna Trump'tan kaçamak cevap     

Mısır hapishanelerindeki 60 bin tutuklunun hayatı tehlike...

Hollanda'dan gurbetçi yasası: Türkiye'deki malını satmaya...

RSS ADLİ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Gazimağusa'da kavga eden 3 kişi tutuklandı Gazimağusa'da kavga eden 3 kişi tutuklandı
Gazimağusa’da kavga eden 4 kişiden 3'ü tutuklandı, 1'i aranıyor.

"Suçla operasyonel mücadele" çalışmaları kapsamında KKTC ...

Bisiklet sürücüsünün yaralanmasına neden olan Yurdal'a 2 ...

Rum mafyası İosif'in yargı süreci tamamlandı: 5 yıl hapis...

KIB-TEK vurgununda meblağ 592 bin 675 TL'ye yükseldi, çal...

RSS TOPLUM
   0    5    10    15    göster
SOS Çocukköyü Derneği'nden 20 Haziran Dünya Mülteciler Günü açıklaması SOS Çocukköyü Derneği'nden 20 Haziran Dünya Mülteciler Günü açıklaması
SOS Çocukköyü Derneği, 20 Haziran Dünya Mülteciler Günü nedeniyle yazılı açıklama yaptı.

Sivil Savunma Halk Örgütü Mükellefi Hizmet Belgesi takdim...

Kuir Kıbrıs Derneği'nden homofobi, bifobi ve transfobi ka...

Girne Gençlik Merkezi Derneği, Taşkent Piknik Alanı'nda e...

SOS Çocukköyü Derneği ve Oero Ltd işbirliğinde sosyal sor...

RSS EĞİTİM
   0    5    10    15    göster
LGS sonuçları açıklandı LGS sonuçları açıklandı
1 Haziran'da yapılan LGS sonuçları açıklandı.

Kıbrıs İlim Üniversitesi'nde mezuniyet coşkusu yaşandı

YÖK Başkanı Saraç: "KKTC yükseköğretimini daha iyi noktal...

GAÜ, üniversite öncesi yaz kampı için başvurular devam ed...

BEAL ve 20 TFL yerleştirme sınavı sonuçları açıklandı

RSS SAĞLIK
   0    5    10    15    göster
'Bilinçsiz vitamin kullanımı prostat kanseri riskini artırıyor' 'Bilinçsiz vitamin kullanımı prostat kanseri riskini artırıyor'
Uzmanlar, kanseri önlediği düşüncesiyle uzun süre kullanılan bazı vitaminlerin, prostat kanseri riskini artırdığı uyarısında bulundu.

Uzmanlar uyarıyor: "Su içmek için susamayı beklemeyin"

Güneş çarpmasından korunmanın yolları     

İnsülin direncine dikkat

Migren şikayetlerine 8 öneri

RSS EKONOMİ
   0    5    10    15    göster
Demokrasi kazanırken G20 öncesinde TL değer kazanmaya devam edebilir "Demokrasi kazanırken G20 öncesinde TL değer kazanmaya devam edebilir"
KKTC İktisat Bankası, 24 Haziran'a ilişkin piyasa analiz raporunu yayımladı.

III. KKTC Kobi Zirvesi başladı

"Bekle ve göre geçen Türk Mali piyasalarında yeni pozisyo...

Oşan Group, 43. KKTC Uluslararası Fuarı'nda boy gösterdi

ABD Merkez Bankası faiz kararını açıkladı

RSS KÜLTÜR-SANAT
   0    5    10    15    göster
Meral Akıncı: Köy kadın kursları kadının öz güveni için önemli Meral Akıncı: "Köy kadın kursları kadının öz güveni için önemli"
Hisarköy Köy Kadın Kursu Sergisi, Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın eşi Meral Akıncı tarafından açıldı.

Filiz Naldöven, ölümünün üçüncü yıl dönümünde şiirlerle a...

Boğaziçi Köy Kadın Kursu sergisi açıldı

Sanatçı Enis Fosforoğlu yaşamını yitirdi

Meclis Başkanı Uluçay, Çınarlı 9. Kültür ve Sanat Festiva...

RSS TURİZM
   0    5    10    15    göster
Larnaka dünyanın en eski şehirleri arasında Larnaka dünyanın en eski şehirleri arasında
Kıbrıs'ın turizm cazibe merkezlerinden olan Larnaka, dünya üzerindeki en eski yerleşim yerleri arasında 17'nci sıraya yerleşti.

Oteller mayıs ayında ancak yarı yarıya dolabildi...

Avrupa'nın en büyük turizm şirketi duyurdu: Türkiye ve Kı...

KITOB: "Ramazan Bayramı'nda otellerin ortalama doluluk or...

Ruslar Mayıs'ta Kıbrıs ve Türkiye'yi tercih etti

RSS EMLAK
   0    5    10    15    göster
Natura projesine yoğun ilgi Natura projesine yoğun ilgi
Kıbrıs Developments'ın 'Natura' projesine ilgi artıyor.

Property NC Awards'tan Kıbrıs Town Houses'a 11 ödül

NorthernLand Construction yatırıma hem de ödüle doymuyor

Royal Sun Elite Residence görücüye çıktı

Ödüllü marka projede 0,98 faiz fırsatı

RSS SPOR
   0    5    10    15    göster
Fransa Açık şampiyonu Barty dünya sıralamasında zirveye oturdu Fransa Açık şampiyonu Barty dünya sıralamasında zirveye oturdu
Fransa Açık şampiyonu Barty, Birmingham Klasik Turnuvası'nın finalinde karşılaştığı Görges'i 2-0 yenerek dünya sıralamasında zirveye yükseldi.

'III. Ulusal Umuda Destek Atış Yarışması Kupası' KTBK 39....

Dani Alves, PSG'den ayrılacağını duyurdu

Atletlerimiz İzmir'de kürsüde

24 Saat Offroad Yarışı'nın kazananları belirlendi

RSS GÖZDEN KAÇMAYANLAR
   0    5    10    15    göster
Şener Levent'ten Akıncı'ya: Sen Ankara'yı bırakmadın Mustafa... Ankara bıraktı seni... Zorlama daha fazla Şener Levent'ten Akıncı'ya: Sen Ankara'yı bırakmadın Mustafa... Ankara bıraktı seni... Zorlama daha fazla
Şener Levent'in çarpıcı yazısı #gözdenkaçmadı

Eşinden Özersay'a anlamlı yazı: Madem ki seni tanıyorum, ...

Kahvecioğlu'ndan Yenidüzen'e "Akıncı" tepkisi: Hiç yakışm...

İzlem Gürçağ'dan Ankara'da ilginç ziyaret

Hükümet'ten yeni açılım... Kapalı Maraş'ta adım atılıyor....

RSS ADVERTORİAL
   0    5    10    15    göster
Kayseri Kombi Servisi Kayseri Kombi Servisi
Kombi son yıllarda ısınma ve sıcak ihtiyacı alanında en çok kullanılan ürün olarak dikkatleri çekmektedir. Bu kadar yoğun kullanılan kombilerin montaj aşamasından bakım ve tamir aşamasına kadar tüm kullanım alanlarında Kayseri kombi serv...

Kayseri Beyaz Eşya Servisi

"Diş tedavileri turizmi"

Colamerim Hakkında Kapsamlı Bilgi Farmareyon'dan!

Sitenize Fevreka ile Birlikte Yol Haritası Çizin

RSS MAHKEME İLANLARI
   0    5    10    15    göster
Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 70/2019 Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 70/2019
Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 70/2019

Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 54/2019

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 4181/2016

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 211/16

RSS GÜNEY KIBRIS
   0    5    10    15    göster
Güney'de maaşlar düşük, temel tüketim ürünleri pahalı "Güney'de maaşlar düşük, temel tüketim ürünleri pahalı"
Güney Kıbrıs'ta, Avrupa Birliği (AB) ortalamalarına göre maaşlar daha düşük, temel tüketim ürünleri ise daha pahalı olduğu ifade edildi.

İmamoğlu'nun seçim zaferi Rum basınında: "Erdoğan, İstanb...

Rumlar deniz dibindeki incelemelerini tamamladı

Hristofyas'a son vedanın detayları belli oldu

Kayıp Şahıslar Komitesi'nin Kıbrıslı Rum üyesi Pantelidis...

RSS MAGAZİN
   0    5    10    15    göster
Finale yaklaşan Survivor'da bir ilk daha gerçekleşecek   Finale yaklaşan Survivor'da bir ilk daha gerçekleşecek  
Survivor 98. yeni bölümde bir ilk gerçekleştirilecek. Yarışmacılar, Acun Ilıcalı'nın açıkladığı nakit para ödülü için yarışacaklar.

Bella Thorne, hackerın tehditlerine pabuç bırakmadı, "mal...

Yeni evlenen Zerrin Özer'in eşiyle ilgili ilginç iddia

Alişan'ın oğlu KKTC'de ilk kez denizle tanıştı

Özcan Deniz, oğluyla ilk tatilini Kıbrıs'ta yapacak

RSS KİŞİSEL BAKIM
   0    5    10    15    göster
Meditasyon, cinsel hayatınıza nasıl etki eder? Meditasyon, cinsel hayatınıza nasıl etki eder?
Meditasyonun sayısız faydaları olduğunu artık hepimiz biliyoruz. İş hayatından özel yaşama, ruh halinden hayata bakış açısına kadar pek çok alanda bize iyi gelen meditasyon hakkında çok merak edilen bir konudan bahsedeceğiz bugün; medita...

Erkekleri hayata bağlayan şeylerden biri: "Göğüs dikizlem...

Güzellik sektörü Matrix'le fark yarattı

Uzmanlar öneriyor: "Hamile kalmak için gecede iki kez sev...

Egzamadan korunmak için 12 önlem

RSS YAŞAM
   0    5    10    15    göster
Grönland'da meteoroloji ekibinin sıra dışı yolculuğu Grönland'da meteoroloji ekibinin sıra dışı yolculuğu
Grönland'da köpeklerin çektiği kızakla hava istasyonundaki cihazlarını almaya giden meteoroloji ekibi, buz tabakasının aniden bastıran sıcaklarla erimesi nedeniyle zor duruma kaldı.

Yaralanan sokak köpeği, eczaneye girip patisini uzattı

Uzmanlar uyardı: "Uzun mesai saatleri ölümcül etki yaratı...

Apple, 'yangın riski' nedeniyle dizüstü bilgisayarları ge...

Frida Kahlo'ya ait olduğu iddia edilen ses ona ait değilm...

RSS DOĞA VE ÇEVRE
   0    5    10    15    göster
İklim değişikliği anksiyeteye yol açıyor "İklim değişikliği anksiyeteye yol açıyor"
Küresel ısınma, beraberinde gözle görülebilir iklim değişikliklerini de getirdi. Uzmanlar, söz konusu iklim değişikliğinin anksiyeteye yol açabileceğini söylüyor...

DAÜ YDİHO öğrencileri Glapsides'i temizledi

Buzullar eriyor: "Son 40 yılda erime hızı ikiye katlandı"

Antalya'da tüfekle vurulmuş ve bıçaklanmış caretta carett...

"Pentagon'un operasyonları küresel ısınmada büyük rol oyn...

RSS BİLİM & TEKNOLOJİ
   0    5    10    15    göster
Mars'ta yaşam olabileceğini gösteren belirtilere rastlandı "Mars'ta yaşam olabileceğini gösteren belirtilere rastlandı"
ABD Uzay ve Havacılık Dairesi'ne (NASA) ait Curiosity uzay aracının Mars’ın yüzeyinde yüksek seviyede metan varlığını tespit ettiği, bu buluşun Kızıl Gezegen’de yaşama dair bir sinyal olabileceği duyuruldu.

Mars'ta güçlü bir patlamanın izine rastlandı

Afet yönetimi, tarım ve ormancılık yönetimi amacıyla 3 uy...

Huawei boykotuna Facebook da katıldı

WhatsApp'ta geniş çaplı kesinti: Mesajlar iletilmiyor…

RSS GURME
   0    5    10    15    göster
Şarabın tadında toprağın etkisi var mı? Şarabın tadında toprağın etkisi var mı?
Şarabın tadını, üzüm bağının bulunduğu toprağın etkilediğine dair anlayış giderek yaygınlaşıyor. Peki bunu destekleyen bilimsel veriler var mı?

Ustasından yılbaşında 3 farklı lezzet, 3 farklı tarif

Yolculuk sırasında tüketmemeniz gereken gıdalar

Balkonunuzda meyve sebze yetiştirmenin püf noktaları

IKEA yemek işine de el attı: Cook This Page

Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 5.79 5.80
GBP 7.33 7.37
EUR 6.55 6.56
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları