Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
 
 
Radyo Güven Müdürlüğü'nün düzenlediği Liselerarası Şiir ve Kompozisyon Yarışması sonuçlandı

SON DAKİKA
Anastasiadis: "Her taviz verdiğimizde, Kıbrıslı Türkler aşırı hak talepleriyle geliyor" Atun: "Maliye Bakanı ve Başbakan'ın söylemleri çelişiyor" Türkiye Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ve Lute bir araya geldi Tatar: "Akıncı artık Kıbrıs Türküne zaman kaybettirmemeli" Basın-Sen: "Geldiğimiz aşamada toplumsal varoluş kavgası verilmesi artık kaçınılmazdır" Hukuk Dairesi (Başsavcılık) bütçesi oy birliğiyle kabul edildi Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan, ikinci 100 günlük hedefleri açıkladı
banner
banner
banner
banner
Atun: “Hükümet Kıbrıs konusunda anlaşamıyor, CTP-UBP dönemi böyle değildi”
Atun: Hükümet Kıbrıs konusunda anlaşamıyor, CTP-UBP dönemi böyle değildi UBP Milletvekili Sunat Atun, hükümetin Kıbrıs konusunda ortak söz sahibi olmadığını, ancak CTP-UBP hükümeti döneminde kendilerinin ne kadar farklı görüşlere sahip olsalar da asgari müşterekte buluştuklarını kaydetti.
Sucuoğlu: "Rumlar zaten 'hayır' diyecek, o yüzden hidrokarbon konusuna odaklanmalıyız"
Sucuoğlu: Rumlar zaten 'hayır' diyecek, o yüzden hidrokarbon konusuna odaklanmalıyız UBP Milletvekili Faiz Sucuoğlu, Kıbrıs konusundaki gelişmelere Rum tarafının “hayır” deme yönünde tavır aldığının görülmekte olduğunu kaydetti.
Candan: “Dışişleri Bakanlığı’na yapılan atamalar memnuniyet verici”
Candan: Dışişleri Bakanlığı'na yapılan atamalar memnuniyet verici CTP Milletvekili Armağan Candan, Dışişleri Bakanlığı’na 16 yeni diplomat alınarak bakanlığın güçlendirilmesinden memnuniyet duyduğunu kaydetti.
Başbakan Yardımcılığı ve Dışişleri Bakanlığı bütçesi oy çokluğuyla onaylandı
Başbakan Yardımcılığı ve Dışişleri Bakanlığı bütçesi oy çokluğuyla onaylandı Cumhuriyet Meclisi Genel Kurulu, 99 milyon 841 bin 600 TL’lik Başbakan Yardımcılığı ve Dışişleri Bakanlığı bütçesini oy çokluğuyla onayladı.
Dr. Sibel Siber Parlamentolar arası Kudüs Platformu toplantısında onur konuğu olacak
Dr. Sibel Siber Parlamentolar arası Kudüs Platformu toplantısında onur konuğu olacak Meclis Eski Başkanı Dr. Sibel Siber bu yıl İstanbul'da ikincisi düzenlenecek olan Parlamentolar arası Kudüs Platformu toplantısına katılıyor.
Berova: “Bütün bakanlıklar faaliyet raporu hazırlayarak vekillere dağıtmalı”
Berova: Bütün bakanlıklar faaliyet raporu hazırlayarak vekillere dağıtmalı Ulusal Birlik Partisi Milletvekili Özdemir Berova, bütçe görüşmelerinde görüşlerini aktardı.
Toros: “Dış temsilciliklerin varlığı önemli, Brüksel’deki temsilciliğin bütçeye ihtiyacı var”
Toros: Dış temsilciliklerin varlığı önemli, Brüksel'deki temsilciliğin bütçeye ihtiyacı var CTP Milletvekili Fikri Toros,  dış temsilciliklerin iyi çalıştığını söyledi.
Bankalara ‘döviz krizi’ komisyonu!
Bankalara 'döviz krizi' komisyonu! Vatandaş, hükümetin aldığı döviz krizi tedbirleri kapsamında bankalara başvurup borcunu yeniden yapılandırırken ek ücret alınmayacağının açıklanmasına rağmen bankalara farklı isimlerde komisyon ödüyor.
Gardiyanoğlu: “Bizde anneler önce biberon soruyor, nasıl emzireceğini sormuyor”
Gardiyanoğlu: Bizde anneler önce biberon soruyor, nasıl emzireceğini sormuyor Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Yar. Doç. Dr. Remzi Gardiyanoğlu, insanoğlunun ilk gıda maddesi olan anne sütünü ‘cevher’ olarak nitelendirdi.
Ekonomik Örgütler Platformu’ndan Hükümete, emirname konusunda uzlaşı çağrısı
Ekonomik Örgütler Platformu'ndan Hükümete, emirname konusunda uzlaşı çağrısı Ekonomik Örgütler Platformu (EÖP), “Gazimağusa-İskele-Yeniboğaziçi Bölgesi Emirnamesi” hakkında hükümeti bir an önce uzlaşı zemini oluşturmaya davet etti.
“İnsan Hakları Herkes için Projesi”nin kapanış etkinliği yarın 16.00’da
İnsan Hakları Herkes için Projesinin kapanış etkinliği yarın 16.00'da Mülteci Hakları Derneği (MHD) tarafından KISA ile işbirliğinde üç yıl boyunca yürütülen, ırkçılığa karşı mücadeleyi ve mültecilerin insan haklarını savunan, "İnsan Hakları Herkes İçin Projesi”nin kapanış etkinliği yar...
Hasipoğlu: “Dışişleri Bakanlığı’nın vizyon sorunu var, tanıtım adına faaliyet sıfır”
Hasipoğlu: Dışişleri Bakanlığı'nın vizyon sorunu var, tanıtım adına faaliyet sıfır UBP Milletvekili Oğuzhan Hasipoğlu, Dışişleri Bakanlığı bütçe görüşmeleri sırasında, Dışişleri Bakanlığı'nın tanıtım ve müzakereler adına hiçbir şey yapmadığını iddia etti.
banner
banner
banner
Arıklı: “Akıncı’nın ‘B’ planı yokmuş, artık alternatif görüşlerin önü açılmalı”
Arıklı: Akıncı'nın 'B' planı yokmuş, artık alternatif görüşlerin önü açılmalı YDP Genel Başkanı Erhan Arıklı da bütçe üzerine söz alarak Kıbrıs konusunda konuştu.
Tatar: “Hükümet, Kıbrıs sorunu noktasında uyumsuz”
Tatar: Hükümet, Kıbrıs sorunu noktasında uyumsuz UBP Genel Başkanı Ersin Tatar, Dışişleri Bakanlığı bütçe görüşmeleri sırasında Hükümete yüklendi.
Denktaş: “Fatura ödenmedi diye telefonların kesilme gibi bir durumu yok”
Denktaş: Fatura ödenmedi diye telefonların kesilme gibi bir durumu yok Maliye Bakanı Serdar Denktaş, Hukuk Dairesi bütçe görüşmelerinde söz alarak, kamu kurumlarının elektrik, telefon ve su parası faturalarının gününde ödendiğini belirtti.
Berova: “Başsavcılık görüşmesi yapıyoruz, salonda bir tane bakan yok!”
Berova: Başsavcılık görüşmesi yapıyoruz, salonda bir tane bakan yok! UBP Milletvekili Özdemir Berova da Hukuk Dairesi Bütçesi üzerine söz alarak, “Başsavcılık bütçesi konuşuluyor, salonda tek bakan yok” yorumunda bulundu.
Özersay: “2019 yılı içinde savcılığın güçlendirileceğini söyleyebilirim”
Özersay: 2019 yılı içinde savcılığın güçlendirileceğini söyleyebilirim Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Özersay da Hukuk Dairesi’nin bütçe görüşmeleri sırasında eleştirileri yanıtladığı konuşmasında, Türkiye’deki tren kazasında hayatını kaybedenlere rahmet, Türkiye’ye başsağlığı d...
Amcaoğlu: “Yasa gücünde kararnamelerin hangi şartlarda mümkün olduğuna dikkat edilmeli”
Amcaoğlu: Yasa gücünde kararnamelerin hangi şartlarda mümkün olduğuna dikkat edilmeli UBP Milletvekili Olgun Amcaoğlu da şu anki hükümetin aldığı Bakanlar Kurulu kararıyla TÜK mal alımları ve Sağlık Bakanlığı’nın ihale sorunlarına işaret ederek, yasa gücünde kararnameyle istihdam yapmanın hangi şartlar...
Gündüz: “Hukuk Dairesi’nde elektronik bilgi sistemine geçiş şart”
Gündüz: Hukuk Dairesi'nde elektronik bilgi sistemine geçiş şart UBP Milletvekili Menteş Gündüz, Hukuk Dairesi bütçe görüşmelerinde görüşlerini aktardı.
Şahali: “Yatırımlar günün koşullarına uygun yapılırsa tarımda verim artar”
Şahali: Yatırımlar günün koşullarına uygun yapılırsa tarımda verim artar Avrupa Birliği Yerel Tarım Danışmanlık Hizmetlerine Yönelik Teknik Destek Projesinin kapanış töreni, Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığında yapıldı.
İngiliz Yüksek Komiserliği’nin inovasyon ve girişimcilik projesine ilgi yoğun
İngiliz Yüksek Komiserliği'nin inovasyon ve girişimcilik projesine ilgi yoğun İngiliz Yüksek Komiserliği ile Kuzey İrlanda Denizaşırı İşbirliği’nin (NI-CO) Kuzey Kıbrıs’ta başlattığı, inovasyon ve girişimcilik konusundaki projeye ilginin yüksek olduğu kaydedildi.
RSS TÜRKİYE
   0    5    10    15    göster
BRTK Müdürü Aysu Basri Akter, TRT Genel Müdürü İbrahim Eren ile görüştü BRTK Müdürü Aysu Basri Akter, TRT Genel Müdürü İbrahim Eren ile görüştü
BRTK Müdürü Aysu Basri Akter, Ankara’da TRT Genel Müdürü İbrahim Eren’i ziyaret etti.

Türkiye'nin Barış Harekâtı sırasındaki Lefkoşa Büyükelçis...

Yapılan araştırma, Türkiye'nin "bunama" konusunda lider o...

TSK, Sincar ve Karacak Dağı'na hava harekatı düzenledi

Adana'da 4 yaşındaki çocuk, yanlışlıkla babasını vurdu

RSS İNGİLTERE
   0    5    10    15    göster
AB, Brexit konusunda yeniden müzakerelere yanaşmıyor AB, Brexit konusunda yeniden müzakerelere yanaşmıyor
Avrupa Birliği (AB), İngiltere'nin birlikten ayrılmasını düzenleyen Brexit anlaşmasının yeniden müzakereye açık olmadığını bildirdi.

May: "Anlaşmasız ayrılık hazırlıklarını hızlandırdık"

Theresa May arabada kilitli kaldı

Kıbrıslı Türk Gençler, Cardiff'te buluştu

Brexit oylaması ertelendi!

RSS DÜNYA
   0    5    10    15    göster
NATO ve AB, Kosova ordusunun kurulmasına tepkili NATO ve AB, Kosova ordusunun kurulmasına tepkili
Tek taraflı NATO harekatıyla Yugoslavya'dan ayrılmış Kosova, tüm dünya tarafından kabul görmeyen devletleşme sürecini pekiştirici bir adım olarak ordu kuruyor. Baş destekçilerinden NATO ve Avrupa Birliği bile Kosova'yı aceleci davranmak ...

BM İnsan Hakları Komiserliği: "Kaşıkçı soruşturmasını Suu...

Fransa'nın Strazburg kentindeki noel kutlamalarını kana b...

Türk profesör Gençay Kolombiya'da bir haftadır kayıp

Macaristan'da eylemler sürüyor: "Köle yasasına hayır!"

RSS ADLİ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Lefkoşa ve İskele'de asayiş ve trafik operasyonu düzenlendi Lefkoşa ve İskele'de asayiş ve trafik operasyonu düzenlendi
Lefkoşa ve İskele Polis Müdürlükleri sorumluluk sahasında dün gece 21.00 – 01.00 saatleri arası asayiş ve trafik operasyonu düzenlendi.

Aykut Toros isimli şahıs kalp krizi sonucu yaşamını yitir...

Tedavüle sahte evrak süren bir kişi tutuklandı

Özel Harekât ekipleri bu kez sokaklarda silahla dolaşmadı

Gaye Soyutok'un cesedine bugün otopsi yapılacak

RSS TOPLUM
   0    5    10    15    göster
Çocuk İstismarı Sempozyumu yarın yapılacak "Çocuk İstismarı" Sempozyumu yarın yapılacak
Çocuk İstismarını ve İhmalini Önleme Derneği ile Kıbrıs Türk Pediatri Kurumu ve Kıbrıs Türk Tabipleri Odası iş birliğinde “çocuk istismarı” sempozyumu düzenleniyor.

Engelsiz Işıklar Ritim grubu, "Uluslararası Engelsiz Sana...

Tacize uğrayan okul çağındaki kız çocukları ne yapmalı?

"Triple P" programıyla ailelere eğitimler verilecek

"8 Ekim Dünya Lions Hizmet Günü" dolayısıyla yarın etkinl...

RSS EĞİTİM
   0    5    10    15    göster
UKÜ, Oyuncu Korkmaz Polat'ı ağırladı UKÜ, Oyuncu Korkmaz Polat'ı ağırladı
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Öğrenci Gelişim ve Danışma Merkezi (ÖGDM) bünyesinde bulunan Sosyal Aktiviteler Koordinatörlüğü’ne bağlı UKÜ Tiyatro Kulübü öğrencileri tarafından ünlü aktör, sunucu ve seslendirme sanatçısı Korkmaz...

UKÜ'den Geri Dönüşüm ve Katı Atıklara Yönelik Farkındalık...

LAÜ'de "Telin Ruhu: Sanatta Aforizmalar" konulu atölye ça...

DAÜ'den Rauf Denktaş Üniversitesi Rektörü'ne Ziyaret

DAÜ "Bilimsel Sağlık" programında "Kaplıca Talassoterapi"...

RSS SAĞLIK
   0    5    10    15    göster
KTTB: Emniyet kemeri ve çocuk koltuğu kullanımı daha sık denetlenmeli KTTB: "Emniyet kemeri ve çocuk koltuğu kullanımı daha sık denetlenmeli"
Kıbrıs Türk Tabipleri Birliği, trafikte emniyet kemeri ve çocuk koltuğu kullanımı denetimlerinin arttırılması çağrısında bulundu.

Besim: "2019 yılında okullarımızda 12 yaşındaki kızlarımı...

Serbest Çalışan Hekimler Birliği: "Sağlık kuruluşları, ya...

Uzmanlar, kanser hakkında bilgilendirme sempozyumu düzenl...

Sağlık Bakanlığı, selin yol açabileceği hastalıklar konus...

RSS EKONOMİ
   0    5    10    15    göster
Albayrak: TL, Ağustos ayından bu yana en çok değer kazanan para birimi oldu Albayrak: "TL, Ağustos ayından bu yana en çok değer kazanan para birimi oldu"
TC Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, "Mart ayında gerçekleşecek seçimlere rağmen disiplinden, sıkı maliye ve para politikasından taviz vermeden 2019'u yöneteceğiz" dedi. Sıkı makro politikalar ve yapısal tedbirlerle enflasyonun kademeli ...

Creditwest Bank Pazarlama ve Kurumsal İletişim ekibi Bran...

OPEC petrol üretimi kısıntısında anlaştı

Katar'ın ardından OPEC'e bir darbe de İran'dan

Deutsche Bank'a operasyon: Frankfurt'daki genel merkezde ...

RSS KÜLTÜR-SANAT
   0    5    10    15    göster
Yönsel'in 'İlk Günah' sergisi Girne'de açılıyor Yönsel'in 'İlk Günah' sergisi Girne'de açılıyor
Mahpeyker Yönsel’in ‘İlk Günah’ adlı resim sergisi, Girne Trafo Sanat Galerisi’nde 17 Aralık Pazartesi günü sergilenecek.

Uluslararası "Unusual Message" (Sıradışı Mesaj) Sergisi S...

"Çocuk Gözüyle" Fotoğraf Yarışması başlıyor

28. Devlet Fotoğraf Yarışması Sergisi açıldı: 22 Aralık'a...

GAÜ, Cuma akşamı Mevlana'yı Anma Gecesi düzenliyor

RSS TURİZM
   0    5    10    15    göster
Kıbrıs Türk Otelciler Birliği'ne üye otellerin Ocak-Kasım ayı doluluk oranları açıklandı Kıbrıs Türk Otelciler Birliği'ne üye otellerin Ocak-Kasım ayı doluluk oranları açıklandı
Kıbrıs Türk Otelciler Birliği'ne (KITOB) üye otellerin Ocak-Kasım ayı doluluk oranları açıklandı. 5 yıldızlı otellerde geçen Ekim ayına göre %14 oranında bir düşüş gerçekleşti.

Turizm ve Çevre Bakanlığı'nın 124 milyon TL'lik bütçesine...

Çavuşoğlu: "Yerli halk turizm sektöründe çalışmıyor"

Saner: "Bu bütçeyle lokomotif sektör turizmi nasıl planla...

Ataoğlu: "MÜSİAD ile işbirliği ülke turizmi için önemli"

RSS EMLAK
   0    5    10    15    göster
OMAĞ Intense, Creditwest Bank'ın yatırım finansman garantörlüğü ile gerçekleşiyor OMAĞ Intense, Creditwest Bank'ın yatırım finansman garantörlüğü ile gerçekleşiyor
Creditwest Bank ve OMAĞ Development arasında yatırım finansman garantörlük anlaşması imzalandı.

Kıbrıs Developments'ten, "TÜRK LİRASI ÖDE, DÖVİZ KAZAN" k...

Magic Plus görkemli bir törenle açıldı

Güney Kıbrıs'ta ev ve daire fiyatlarında artış...

Milos Park Homes'un başarı hikayesi DAÜ'de anlatıldı

RSS SPOR
   0    5    10    15    göster
RDÜ ile KISBÜ dostluk müsabakası gerçekleştirildi RDÜ ile KISBÜ dostluk müsabakası gerçekleştirildi
Öğrenci Konseyi bünyesinde faaliyet gösteren Rauf Denktaş Üniversitesi (RDÜ) Futbol Kulübü, çeşitli ülke öğrencilerinden oluşturduğu futbol takımı ile Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi (KISBÜ) öğrenci futbol takımıyla bir dostluk karşı...

Kale Boya Offroad Rally-Sprint yarışı ile sezon tamamlanı...

Omaç Başat Halı Saha Basın Turnuvası'nda şampiyon Kıbrıs ...

Beşiktaş'ın Avrupa macerası sona erdi

Fenerbahçe'de Ersun Yanal dönemi resmileşti

RSS GÖZDEN KAÇMAYANLAR
   0    5    10    15    göster
UBP'de şok istifa UBP'de şok istifa
Yunus Cahan partisinden istifa etti...
 

Tatar: Kıbrıs Konusunda sıcak gelişmeler hükümeti çatırda...

Kıbrıslı Türk'ten Larnaka'da yatırım

Angolemli'den hükümete ilginç soru

Eski Büyükelçi'den KKTC için ilginç açıklama: Tepkim sert...

RSS ADVERTORİAL
   0    5    10    15    göster
Diş tedavileri turizmi "Diş tedavileri turizmi"
Sağlık turizmi, Kuzey Kıbrıs'ta en yaygın olarak, tüp bebek alanında tercih edilmektedir. Plastik cerrahi, diş, kalp, radyoterapi, wellness gibi alanlarda da sağlık turisti ağırlanmaktadır.

Colamerim Hakkında Kapsamlı Bilgi Farmareyon'dan!

Sitenize Fevreka ile Birlikte Yol Haritası Çizin

Holiganbet Yeni Giriş Adresi

Kıbrıs Araba Alım ve Satımı İçin En İdeal Site

RSS MAHKEME İLANLARI
   0    5    10    15    göster
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016 Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 4181/2016

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 211/16

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 350/15

Lefkoşa Kaza Mahkemesi - Tereke - Tereke No: 14/2016

RSS GÜNEY KIBRIS
   0    5    10    15    göster
Lute - Çavuşoğlu görüşmesi Rum basınında da yer buldu Lute - Çavuşoğlu görüşmesi Rum basınında da yer buldu
BM Genel Sekreteri’nin geçici Kıbrıs Özel Danışmanı Jane Holl Lute’un dün Türkiye Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’yla Ankara’da gerçekleştirdiği görüşme Rum basınında geniş yer buldu.

Rum polisi güvenlik önlemlerini arttırdı

Anastasiadis, İngiltere Başbakanı May ile Kıbrıs'taki İng...

Güney'de hellim için özel birim kuruluyor

DİSİ Başkanı Neofitu AKEL'e cevap verdi

RSS MAGAZİN
   0    5    10    15    göster
Quota birinci yaşını kutladı Quota birinci yaşını kutladı
The Quota Bar açılışının birinci yıl dönümünü geçtiğimiz Cumartesi gecesi bir parti ile kutladı.

Cem Kafkas'a Spoon Lounge'da büyük sürpriz

The Quota, birinci yılını kutluyor

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı tek celsede boşandı

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı evliliklerini 8 dakikada son...

RSS KİŞİSEL BAKIM
   0    5    10    15    göster
Uzmanlar öneriyor: Hamile kalmak için gecede iki kez sevişin! Uzmanlar öneriyor: "Hamile kalmak için gecede iki kez sevişin!"
Gecede sadece bir kez mi ilişkiye giriyorsunuz? Doğal yollardan çocuk sahibi olamamanızın sebebi bu olabilir. Yeni bilimsel bulgulara göre, gecede üç saat içinde ikinci kez ilişkiye girmek gebelik şansını artırıyor.

Egzamadan korunmak için 12 önlem

Yaşlılıkta seks kadına iyi geliyor fakat erkeğe yaramıyor...

Kadınlar ve erkeklerin cinsel ilişkiye yaklaşımlarının fa...

Arkanıza bakmadan kaçmanız gereken 5 erkek modeli

RSS YAŞAM
   0    5    10    15    göster
Güney Afrika'da insan eti yemekten sıkıldım diyen adam polise teslim oldu Güney Afrika'da "insan eti yemekten sıkıldım" diyen adam polise teslim oldu
Güney Afrika'da, içinde 24 yaşındaki bir kadına ait bir bacak ve el bulunan torbayla polise gidip 'insan eti yemekten bıktım' diyen bir büyücü ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı.

Malezyalı firari iş adamının açık artırmaya çıkarılacak y...

Trump soyisimli 11 yaşındaki çocuk: "Soyadımdan ötürü ban...

ABD'de kasaba yönetimine "orta parmaklı" tepki

Instagram'a sesli mesaj özelliği geldi

RSS DOĞA VE ÇEVRE
   0    5    10    15    göster
Son yarım asırda doğal yaşamın 'Yüzde 60'ı yok oldu' Son yarım asırda doğal yaşamın 'Yüzde 60'ı yok oldu'
Doğal Yaşamı Koruma Vakfı (WWF) 1970'lerden bu yana hava ve deniz kirliliği, küresel ısınma, plansız avlanma gibi nedenlerden dolayı Dünya'daki doğal yaşam nüfusunun yüzde 60 oranında azaldığını açıkladı.

Son yarım asırda doğal yaşamın 'yüzde 60'ı yok oldu'

Hayvanat bahçesindeki dişi aslan üç yavrusunun babasını ö...

Doğa İzcilik Derneği 1. Macera Kampı gerçekleştirdi

Dünya Yalnız Bizim Değil Hareketi, Alagadi sahilini temiz...

RSS BİLİM & TEKNOLOJİ
   0    5    10    15    göster
Rus bilim insanları nano akışkandan enerji üreten tesis geliştirdi Rus bilim insanları nano akışkandan enerji üreten tesis geliştirdi
Rusya Ulusal Nükleer Araştırmalar Üniversitesi (MEPhI) bilim insanları Norveç’teki Bergen Üniversitesi’nden araştırmacı ekibiyle birlikte MEPhI’de dünyada eşi benzeri olmayan ve nano akışkanların kaynaması sonucu enerji üreten güneş ener...

Türkiye Uzay Ajansı kuruldu!

Kozmonotlar uzay yürüyüşünde: 'Gizemli delikten' örnek to...

Bilim insanlarından reaktörlerin güvenliğini artırmak içi...

"Evi çekip çevirebilecek" yapay zekalı robot üretildi

RSS GURME
   0    5    10    15    göster
Şarabın tadında toprağın etkisi var mı? Şarabın tadında toprağın etkisi var mı?
Şarabın tadını, üzüm bağının bulunduğu toprağın etkilediğine dair anlayış giderek yaygınlaşıyor. Peki bunu destekleyen bilimsel veriler var mı?

Ustasından yılbaşında 3 farklı lezzet, 3 farklı tarif

Yolculuk sırasında tüketmemeniz gereken gıdalar

Balkonunuzda meyve sebze yetiştirmenin püf noktaları

IKEA yemek işine de el attı: Cook This Page

Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 5.3270 5.4160
GBP 6.6975 6.7935
EUR 6.0355 6.1075
banner
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları