Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 27 Eylül 2017, Çarşamba 07:43
banner

91 yaşındaki felçliye insanlık dışı muamele!

91 yaşındaki felçliye insanlık dışı muamele!91 yaşındaki felçli bir hastaya bakmak için tutulan ve KKTC’ye Ankara’dan gelen 20 yaşındaki Oğuzhan Ar isimli şahsın, 2 buçuk aydır yaşlı adama bakmak yerine işkence ettiği ortaya çıktı.
Paylaş  
22
24
22
0

Rüstem TÜCCAR
  • 91 yaşındaki felçli bir hastaya bakmak için tutulan ve KKTC’ye Ankara’dan gelen 20 yaşındaki Oğuzhan Ar isimli şahsın, 2 buçuk aydır yaşlı adama bakmak yerine işkence ettiği ortaya çıktı.
  • Kamera kayıtlarıyla ortaya çıkan vahşi olay sonrasında bakıcı, yaşlı adamın ailesinin polise şikayet etmesi üzerine tutuklanarak cezaevine götürüldü.

91 yaşındaki felçli bir hastaya bakmak için tutulan ve KKTC’ye Ankara’dan gelen 20 yaşındaki Oğuzhan Ar isimli şahsın, 2 buçuk aydır yaşlı adama bakmak yerine işkence ettiği ortaya çıktı.

Kamera kayıtlarıyla ortaya çıkan vahşi olay sonrasında bakıcı, yaşlı adamın ailesinin polise şikayet etmesi üzerine tutuklanarak cezaevine götürüldü.

Bir süre önce 91 yaşındaki sağ tarafı felç olmuş bir adama bakıcılık yapması için işe alınan 20 yaşındaki Oğuzhan Ar isimli şahsın, felçli olması nedeniyle konuşamayan ve yatalak durumdaki yaşlı adamı darp ettiği, ilaçlarını vermediği ve reçete dışı ilaçlar vererek işkence yaptığı ortaya çıktı.

 91 yaşındaki yaşlı adamın Girne’de bulunan evinde bakıcılığını yapan şahsın vicdansızca yaşlı adama saldırdığı görüntülerin ortaya çıkmasıyla bakıcı polise şikayet edildi.

 “YAŞLI ADAMIN BOĞAZINI SIKTI, İLAÇLARINI VERMEDİ”

 Yaşlı adamın ailesinin evde bulunan kamera kayıtlarına bakmasıyla ortaya çıkan olayda, zanlı şikâyet üzerine polis tarafından tutuklandı.

Kamera kayıtlarında, bakıcının yaşlı ve felçli adamın boğazını sıktığı, tokatladığı, öfkeyle anlaşılamayan bir şeyler söylediği, kolunu ve elini büküp omzunu ve çenesini yumrukladığı görülüyor. Konuşamayan ve yatalak olan yaşlı adama ilaçlarını dahi vermeyen Ar’ın KKTC’ye Ankara’dan geldiği belirtiliyor.

KIBRIS POSTASI'na konuşan aile yakınları ise şiddetin iki buçuk aydır sürdüğünü tahmin ettiklerini ve son dönemlerde hastalarında ciddi bir memnuniyetsizlik gözlemlenmesi üzerine kayıtları izleyince bu vahşet manzarası ile karşılaştıklarını söylediler.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
5
 
0
 
1
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Siber, Cumhurbaşkanlığı adaylığı hakkında konuştu: "Daha zaman var"
image Meclis Eski Başkanı ve Eski Başbakan Dr. Sibel Siber, 2020 Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde adaylığı söz konusunda konuşarak, “daha zaman var” dedi. Siber ayrıca, bayrak krizi ve Cumhurbaşkanlığı makamının önemine değind...
Zaroğlu: "Gündem çok hızlı değişiyor, çekilen peşkeşleri bile takip edemiyoru...
image YDP Milletvekili Bertan Zaroğlu Meclis’te gündeme ilişkin yorumlarda bulundu.
Gürçağ: "Marina projesi, ülkenin turizmle kalkınabilmesi için hayata geçirilm...
image UBP Milletvekili İzlem Gürçağ, Meclis’teki “Turizmin Ekonomiye Katkısı”yla ilgili konuşmasında Kıbrıs adasının yat turizmi açısından büyük potansiyel taşıdığını belirterek, bu alanda hak edilen payın elde edilemediğin...