Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 10 Eylül 2018, Pazartesi 15:46
banner

"Topal" gündemli kritik HP PM ertelendi

Topal gündemli kritik HP PM ertelendiHasan Topal gündemli Halkın Partisi’nin bu akşamki Parti Meclisi toplantısı Bakanlar Kurulunun toplanma ihtimali ile İçişleri Bakanı Ayşegül Baybars’ın Ankara ziyareti nedeniyle ertelendi.
Paylaş  
14
1
15
3

Ertelenen Parti Meclisi 18 Ekim Salı günü gerçekleştirilecek.

Halkın Partisi’nin sözünü ve düşüncesini esirgemeyen milletvekili Dr. Hasan Topal bu akşam Halkın Partisi’nin özel Parti Meclisi toplantısı ile masaya yatırılacaktı. Hasan Topal’ın parti ile ilgili şikâyetlerini dile getirmesi beklenen PM toplantısında, parti yönetiminin ve özellikle HP’li Bakanların Hasan Topal ile ilgili şikâyetlerini dile getireceği ifade edilmişti. Hasan Topal’ın şikâyetlerine tatmin edici yanıt alamaması durumunda ise bu sefer partisi ile ilgili şikâyetlerini basın aracılığı ile kamuoyu ile paylaşacağını yakın çevresine söylediği de ifade ediliyor.

Hasan Topal’ın Hüseyin Angolemli’nin Meclis Başkanı olabilmesinin önünü açabilecek Meclis Üç Tüzük değişikliğini partisine danışmadan meclise sunması ve İçişleri Bakanı Ayşegül Baybars ile ilgili şikâyetleri ile gündem yaratmıştı.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
3
 
0
 
0
 
0
 
3
 
1
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
3
ONAY BEKLEYENLER
0
10 Eylül 2018, Pazartesi
Reis cyprus         - Cyprus
Aslında hp yeni bir parti fakat yönetimi hatalı çünkü bu parti her idiolojiden her kesimden görüşleri içine almış ve yönetime de girmiş vekil de olmuş bu büyük bir sorun .kimisi yakınlarını ise koymak ister olmaz kimisi vekil oldu Bakan olmak ister olmayınca zaten mecliste aritmetik hassas bunu fırsat bilen ve hırsı olan kişiler özersayi terleme çek. Hatta hükümet da gidebilir u.b.pnin kurultayında da sonra.ama en dögru sistemi konuşmanın zamanı geldi de geçiyor. Bu sistem başkanlık sistemi başka yolu yok .olmazsa halk hizmet görmez meclis da böyle fırsatı vekiller yüzünden çalışmaz ve durum bu günkü durumdan daha kötü olur ve olmaya da devam edecek.

10 Eylül 2018, Pazartesi
Cemal hepşen         - Lşa
Hp hasan Topal gibi özü bir sözü bir vekiller ister - siyasette osuruktan tayyare dönemi çoktan geçti

10 Eylül 2018, Pazartesi
Osman         - Lefkoşa
Auuuuuuuuuuuuuuf :) dostlar alışverişte görsün :) toplanın bakalım, adam doğruyu söyler diye ifadesini alacaksınız ?

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Siber: "Kamu kaynaklarının gelişigüzel dağıtılmasının önüne yasa ve denetim i...
image Cumhuriyet Meclisi Eski Başkanı Siberl Siber, Kamu kaynaklarının gelişigüzel dağıtılmasının önüne yasa ve denetim ile geçilebileceğini kaydetti.
Bugünün en çok okunan 10 haberi sizler için hazırladık
image 17/11/2018 tarihli en çok okunan 10 haberi sizler için hazırladık.
KKTC ile Kırgızistan arasında iş birliği artıyor
image Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) Bişkek Temsilcisi Atınç Keskin, Kırgızistan hükümetiyle yüksek eğitim ve öğretim, sportif, sosyal ve kültürel faaliyetler çerçevesinde sürdürülen iş birliğinin her geçen gün ar...