Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 12 Eylül 2018, Çarşamba 16:38

Lefkoşa Polis Müdürü Yüksel Öğmen, Hayvancılar Birliği ile görüştü...

Lefkoşa Polis Müdürü Yüksel Öğmen, Hayvancılar Birliği ile görüştü...Hayvancılar Birliği 6 gün süren eylem süresince özverili şekilde görev yapan polis mensuplarına teşekkür için Lefkoşa Polis Müdürü Yüksel Öğmen’e bir ziyaret gerçekleştirdi.
Paylaş  
12
10
12
1

Bugün saat 14:00’de Polis Müdürlüğü’nde gerçekleşen ziyarette Genel Sekreter Adil Onalt, Yönetim Kurulu üyesi Cemal Darbaz, Birlik sekreteri Şükran Ozan ve Basın sözcüsü Deniz Gürgöze hazır bulundu.

Hayvancılar Birliği Genel Sekreteri Adil Onalt, bu sürecin atlatılmasında görev alan tüm polis mensuplarına teşekkür etti.

Ziyarette konuşan Polis Müdürü Yüksel Öğmen, yaşanan sürecin her iki taraf için de kolay olmadığına parmak basarak, herkesin hoşgörülü davranmak zorunda olduğu bu sürecin daha büyük sonuçlar yaratılmadan sonlandırılmasından duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Eylemin demokratik hak olduğundan bahseden Öğmen, gerçekleşen eylemlerin kimsenin zarar görmeden, hukuk kurallarına göre yapılması gerektiğinin altını çizdi. Her iki tarafın da sağduyulu davrandığını dile getiren Öğmen ülkedeki refah ve huzurun önemine değinerek, eylemcilerin haklı mücadelesine saygı duyduklarını, uzun süren eylem sonucunda zaman zaman sinirlerin gerilmesinin de normal olduğunu söyledi.

Öğmen, bu süreçte zaman zaman gerginlikler yaşansa da olayların büyümeden yatıştırılmasından dolayı huzurlu olduklarını ifade etti.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
2
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
1
ONAY BEKLEYENLER
0
12 Eylül 2018, Çarşamba
HASAN         - GIRNE
DURUSCUKLAR DA AGLAR YANI.GAVOLEM SANKIDA RESMIS GECITTEYIK.

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Bugünün en çok okunan 10 haberi sizler için hazırladık
image 20/02/2019 tarihli en çok okunan 10 haberi sizler için hazırladık.
Hellimin Türkiye pazarında yer alması amacıyla işbirliği protokolü imzalandı
image Maliye Bakanı Serdar Denktaş, milli değerimiz olan Hellim’in Türkiye pazarında yer alması amacıyla Türkiye’den gelen Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliğinden oluşan geniş bir heyeti kabul etti.
Meclis'ten 'konsensüs' açıklaması: "Açıklamanın detaylarına da bakılmalı"
image Cumhuriyet Meclisi’nden Meclis Başkanı Uluçay’ın Meclis’te dün gerçekleşen kapalı oturumun ardından yaptığı konuşmaya dair açıklama geldi.