Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 14 Ekim 2018, Pazar 14:38
banner

Cumhuriyet Meclisi'ni temsilen üç milletvekili "Kıbrıs Kolaylaştırıcılar Grubu" toplantısına katıldı

Cumhuriyet Meclisi'ni temsilen üç milletvekili Kıbrıs Kolaylaştırıcılar Grubu toplantısına katıldıCumhuriyet Meclisi’ni temsilen Cenevre’de devam eden Parlamentolararası Birlik Genel Kurulu’na katılan üç milletvekili “Kıbrıs Kolaylaştırıcılar Grubu” toplantısına katıldı.
Paylaş  
2
4
2
0

Cumhuriyetçi Türk Partisi Lefkoşa Milletvekili Fikri Toros, Ulusal Birlik Partisi Gazimağusa Milletvekili Oğuzhan Hasipoğlu ve Halkın Partisi Girne Milletvekili Erek Çağatay, genel kurul çerçevesinde düzenlenen toplantıda yer aldı.

Meclis’ten verilen bilgiye göre, toplantıyı grup üyelerinden Portekiz Milletvekili Matos Rosa yönetirken, Güney Kıbrıs’tan DİSİ Genel Başkanı Averof Neofytou, AKEL milletvekili Skevi Koukouma, DİKO milletvekili Marinos Moushouttes ve Bağımsız milletvekili Anna Theologou da toplantıya katıldı.

Toplantıda karşılıklı fikir alışverişinde bulunularak Kıbrıs konusunda Crans-Montana’da son bulan müzakerelerden sonra yaşanan çıkmazın nasıl aşılabileceğinin ele alındığı ve müzakerelerin sonuç hedefli olması ve kısa bir süre içerisinde sonuçlanması konusunda niyet ortaya konulduğu kaydedildi.

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kalkanlı Yaşam Evi için Kooperatif Merkez Bankası'nda bağış hesabı açıldı
image Kısa bir süre sonra hizmete girecek olan Kalkanlı Yaşam Evi için Kooperatif Merkez Bankası'nda bağış hesabı açıldı.
Kamu - Sen'den kadına yönelik şiddet ve çocuk istismarıyla ilgili konferans d...
image Kamu-Sen Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Sekreteri, Kadın ve Çocuk Hakları Komite Başkanı Ayşe Özdemirağ, "Kadına Yönelik Şiddeti Önleme" ve "Çocuk İstismarının Etkileri" başlıklı konferanslar düzenleneceğini açıkladı.
Akıncı: "Güzel bir geleceği din, dil, renk, ırk farkı gözetmeksizin kurabilme...
image Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ve eşi Meral Akıncı, Kuzey Kıbrıs Lions Kulüpleri Federasyonu'nun, Muratağa, Sandallar Şehitlik Ormanı'nda düzenlenen fidan dikimi etkinliğine katıldı.