Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 4 Aralık 2018, Salı 13:46
banner

Tatar: "Akıncı gibilerine artık meydanı bırakmayacağız!"

Tatar: Akıncı gibilerine artık meydanı bırakmayacağız!UBP Genel Başkanı Ersin Tatar, partisinin Lefke ilçe örgütünde konuşarak, “Akıncı gibilerine artık meydanı bırakmayacağız” ifadelerini kullandı.
Paylaş  
4
2
1
5

Kıbrıs Postası

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Genel Başkanı Ersin Tatar, partisinin Lefke ilçe örgütünde konuşarak, ülkede siyasetin kalitesiz olduğunun altını çizdi ve “Akıncı gibilerine artık meydanı bırakmayacağız” dedi.

Bu sabah BM Genel Sekreteri’nin Kıbrıs Özel Temsilcisi Elizabeth Spehar ile görüştüğünü dile getiren Tatar, Spehar’a artık Ulusal Birlik Partisi’ni görmeleri gerektiğini söylediğini aktardı.

Ersin Tatar şöyle devam etti:

“Elizabeth Spehar’a Akıncı’nın söylediği bizi bağlamaz, bizi bağlayan; bizim sesimizdir, Türkiye ile yaptığımız temaslardan dolayı bizim geliştirdiğimiz siyasettir. Artık Kıbrıs’ta iki ayrı devlet konuşulması gerek. Artık zorlamayın, sizin dünyanız başka; sizin dünyanızda Türkiye’yi buradan dışlamak var, dedim”


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
18
 
0
 
23
 
0
 
4
 
1
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
5
ONAY BEKLEYENLER
0
7 Aralık 2018, Cuma
luricadi         - isgele
Londraya da beglerig tatar biyi.

4 Aralık 2018, Salı
Hasan         - Girne
Akinci kadar tas dussun başına.Sen kimsin be de oyle konuşun. %60+ oyla secildi sayin Akinci be efendi.

4 Aralık 2018, Salı
OZER         - LEFKOSA
HA BOS TENEKE HA TATAR VE ONUN GIBILERI.TATAR BEY SON NE ZAMAN INGILTERE'YE GITMISTI?

4 Aralık 2018, Salı
Melisa         - Girne
Tatar doğru der. Dünyada hiçbir birleşme yok, sürekli ayrışma var. Buna rağmen, bozuk plak gibi "ille de birleşme" diyenler, Kıbrıs Türkünün bugünkü politikasını esir aldı.

Yarının dünyasında, "federasyon, federasyon,..."diyen şuursuz papağanların, KKTC'nin gündeminde hiçbir yeri yok.

4 Aralık 2018, Salı
Reis cyprus         - Cyprus
Sizin gibi poletikacilar a yer yok artık dünyada sizler bedava ve peşkeş alışmış poletikacilara yer yok. Sız barışın ne olduğunu bilmeden poletikacilar yaparsınız. Bunu da bilin bu güne kadar gelmiş en iyi Cumhur başkanı akincidir yine aday olsa yine o seçilir.

banner
banner
banner
banner
banner
banner

Akaryakıtta gece yarısı indirimi!
image Bu geceden itibaren kurşunsuz 95 ve kurşunsuz 98'de 15 kuruş, gazyağı ve Euro Diesel'e ise 20 kuruş indirim yapıldı.
Örgütler, belediye ve halk yarın 'büyük eylem'i görüşecek
image Ekonomik Platform ve halktan kesimler yarın yapacakları toplantıda KTİMB Başkanı Cafer Gürcafer'in bu akşam yaptığı eylem duyurusunu görüşecek.
Gürcafer: "Salı günü çok büyük eylem var. Hükümete mesajım; 5 gününüz var!"
image Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği Başkanı Cafer Gürcafer, Mağusa-Yeniboğaziçi-İskele Emirnamesi'yle ilgili bir basın toplantısı düzenledi. Sektör bileşenlerinin yoğun katılım gösterdiği ve salonun hınca hınç do...