Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 6 Aralık 2018, Perşembe 16:43

YDP: "Doğanın intikamı acı oldu"

YDP: Doğanın intikamı acı olduYeniden Doğuş Partisi, bugün yaşanan felaketle ilgili basın bildirisi yayınladı.
Paylaş  
11
12
11
0

YDP’den yapılan açıklama şu şekilde:

“Birkaç gündür yağmaya devam eden yağmur, doğanın bizden intikamına dönüşmüştür. 1974 ten bu yana dere yataklarını kapatacak kadar vahşi bir imarlaşma çalışmalarımız yüzünden tabiat kuralları hiçe sayılmış, çevre ve doğa katledilmiştir.

Ne yazık ki yaşadığımız bu tabiat felaketi yüzünden 4 gencimiz hayatını kaybetmiş, yüzlerce ev ve işyeri sular altında kalmış milyonlarca liralık maddi hasar meydana gelmiştir.

Şüphesiz gün geçmişi sorgulamak, suçlu aramak ve  suçluları yargılama günü değildir. Çünkü felaket devam ediyor. Bu durumda tam bir seferberlik ilan ederek zararı en aza indirgemektir.

Bu felaket dolayısı ile hayatını kaybeden gençlerimizin yakınlarına başsağlığı, Hükümete ve afet ile mücadele eden kurum kuruluşlarımıza hayırlı ve başarılı çalışmalar diliyoruz.”


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
1
 
0
 
0
 
1
 
1
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Gençlik Dairesi Kantara Kış Kampı'nı gerçekleştirdi
image Gençlik Dairesi 2019 Kantara Kış Kampı 4-16 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirildi.
Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu'nun Klinik Psikoloji Münhali için yapılan s...
image Sağlık Bakanlığı Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu Başkanlığı Klinik Psikoloji münhali yazılı ve sözlü sınav sonuçları açıklandı.
Kişisel Verileri Koruma Kurulu Başkanı ve Üyeleri seçildi: Başkan Mear, üyele...
image Kişisel Verileri Koruma Kurulu Başkanı Hürol Mear, Cumhuriyet Meclisi’nin görev yapmak üzere belirlediği üyelerse Fatma Esenyel Hanaz ve Raziye Nevzat oldu.