Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 14 Aralık 2018, Cuma 16:32
banner

13 yaşındaki çocuğun bölgedeki mühimmatla teması sonucu öldüğü öğrenildi

13 yaşındaki çocuğun bölgedeki mühimmatla teması sonucu öldüğü öğrenildiYuvacık bölgesinde 13 yaşındaki çocuğun cesedine ulaşıldı.
Paylaş  
33
35
33
7

Bugün, saat 09.30 sıralarında, Yuvacık’ta sakin Gürcistan uyruklu 13 yaşındaki Makhir İsmailov, Mevlevi’de arazi içerisinde ölü olarak bulundu.

Dün akşam saatlerinde ailesinin Güzelyurt polisine kayıp ihbarında bulunduğu öğrenildi.

Polisin yürüttüğü ileri soruşturmada, İsmailov’un, bölgede bulunan bir mühimmata temas etmesi neticesinde, mühimmatın patlaması sonucu öldüğü öğrenildi.

İsmailov’un otopsisinde de ölüm sebebinin "patlayıcı madde etkisiyle gelişen iç organ ve büyük damar yaralanması" sonucu olduğu tespit edildi.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
2
 
9
 
3
 
5
 
1
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
7
ONAY BEKLEYENLER
0
20 Aralık 2018, Perşembe
Sadik         - Lefkosa
Ulaştırma bakanı Ciklos'ta ölen 4 genç için "TALİHSİZ BİR OLAY" demişti.Şu işe bakın, Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı (GKK), kendi bıraktıkları bomba ile oynarken ölen 13 yaşındaki Makhir için de "TALİHSİZ BİR KAZA" dedi.Yukarda allah var beyler.

19 Aralık 2018, Çarşamba
Dervis         - Lefkosa
Eğer adına meclis dediğiniz yerde, bir tekiniz bile, bomba ile parçalanıp ölen 13 yaşında bir çocuktan hala söz edemedi ise, kimse kimseye, tek bir soru bile soramadı ise hala...
BAŞINIZA YIKILSIN, O DİANELLOS SİGARA FABRİKASI, BÜTÇENİZLE BİRLİKTE !

17 Aralık 2018, Pazartesi
Ogun         - Lefkosa
"Hükümet" Makhir'in ölümünün ardından açıklama yapmak için gene Başsavcı'dan fikir mi talep etti acaba?!

15 Aralık 2018, Cumartesi
Hakkı         - Magusa
13 yaşında bir çocuk ölür askerin atış alanında. Adı başka diye.Vurulmuş göçmen bir kuş muamelesi yapıyoruz.
Çocuk o ölen !Hukumet gecinenlerden,muhalefet gecinenlerden TIS yok daha.

15 Aralık 2018, Cumartesi
ibrahim         - Kaymaklı
Sorumsuz rütbeli zubbelerden bir açıklama yok.şaşırdik mi?

15 Aralık 2018, Cumartesi
Fatih Saldıray         - Paşaköy
Tek kelime ile"CINAYET".

14 Aralık 2018, Cuma
Kamil         - Girne
13 yaşında bir çocuk mühimmat patlaması sonucunda ölüyorsa eğer...Halka açıklanması gerekenler var demektir...
Bir insanı öldürebilecek kadar canlı bu mühimmat 1974 savaşından mı kalmadır???
O zaman demektir ki temizlik yeterince yapılmadı ve hala dağlar ovalar bomba ve mayın doludur...Bir insanı öldürebilecek kadar canlı bu mühimmat 1974 den sonra yapılan tatbikat ya da askeri atışlardan mı kalmadır???
O zaman da demektir ki siz insan hayatına hiç önem ve değer vermiyorsunuz ve kimbilir daha ne kadar patlamamış bomba var dağlarda ovalarda...Başka evlatların da ölmemesi için hemen bu mühimmatın türünü, ne zamandan kaldığını ve daha olup olmadığını araştırmanız lazım...Patlayıcı ve öldürücü her şeyin hemen tesbit edilip dağlarımızdan ve ovalarımızdan temizlenmesini taleb ediyorum... herkes bu konuda duyarlı olsun lütfen ve bu işten sorumlu her kim ya da kimlerse görevlerini yapsınlar... ısrarcı olalım, taleb edelim, baskı yapalım... ovalar ve dağlar daha ne kadar patlayıcı dolu kimbilebilir???
Işıklarda ol Makhir çocuk...

banner
banner
banner
banner
banner
banner

Tatar: "KKTC devleti şaka için kurulmadı"
image Başbakan Ersin Tatar, KKTC'yi güçlendirmek ve kalkındırmak, Kıbrıs Türk halkına refah sağlamak, bu topraklardaki hak ve çıkarları korumak için mücadeleyi sürdüreceklerini kaydetti. Tatar, "KKTC devleti şaka için kurul...
Gürcafer: "Kavga çıkarmayı meziyet sayanlar süreci havaya uçurdu"
image Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği Başkanı Cafer Gürcafer, Mağusa, İskele ve Yeniboğaziçi bölgeleri için yürütülen imar planı çalışmalarının, kavga çıkarmayı meziyet sayan bazı kesimlerin davranışları nedeniyle ...
Yüksek İdare Mahkemesi, Mağusa, İskele ve Yeniboğaziçi Emirnamesi ile ilgili ...
image Yüksek İdare Mahkemesi, Gazimağusa, İskele ve Yeniboğaiçi Bölgesi Geçiş Süreci Emirnamesi'nde, vize işlemlerinin tamamlanması süreleri ile alakalı yapılan bir değişiklik hakkında ara emri aldı.