Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 11 Şubat 2019, Pazartesi 10:45
banner

Gençlerden örnek davranış: Yolda karşılaştıkları tavşanı doğal ortamına bıraktılar

Gençlerden örnek davranış: Yolda karşılaştıkları tavşanı doğal ortamına bıraktılarİki genç, yolda önüne çıkan tavşanı tuttuğu gibi doğal ortamına bıraktı. Gençler, “böyle gördük böyle öğrendik, bize böyle tarif ettiler ve doğrusunu bu bildik” dedi ve adeta ders niteliğinde video çekti.
Paylaş  
3
3
3
0

Kıbrıs Postası-Sosyal Medya

İki genç, yolda önüne çıkan tavşanı tuttuğu gibi doğal ortamına bıraktı. Ancak gençler tavşanı bırakmadan önce, adeta ‘ders’ niteliğinde bir video çekerek, topluma örnek olacak bir davranış sergiledi.

Gençlerin tavşanı bırakmadan önceki sözleri şu şekilde:

“İstesek kafese de koyardık tavşanı, ama böyle gördük böyle öğrendik, bize böyle tarif ettiler ve doğrusunu bu bildik. Birkaç kendini bilmez çıkıp, “Ufak olduğu için bırakıyorsunuz, büyük olsaydı bayıltırdınız” diyebilir. Bu tavşan 5 kilo da olsa biz yine aynı şeyi yaparız, bundan kimse şüphe duymasın. Amacımız da şovmenlik değil. Belki yamyamcılara ders olur diye video çekmeye karar verdik. Tavşancığımızı tuttuğumuz gibi bırakıyoruz, kimse şüphe duymasın.”


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
23
 
3
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Yeni vatandaşlık yasa tasarısı, çalışma iznine dayalı vatandaşlık başvurusunu...
image İçişleri Bakanı Ayşegül Baybars, vatandaşlık yasa tasarısıyla ilgili detayları paylaştı.
Baybars: "Yurttaşlık bir hak değil bir lütuftur... Aidiyet bağı gelişmiş olma...
image İçişleri Bakanı Ayşegül Baybars, vatandaşlık ve istisnai yurttaşlık konusunda konuştu.
Baybars: "Nüfus konusunda netiz... Nüfusumuz 374.299..."
image İçişleri Bakanı Ayşegül Baybars, BRT'de yayınlanan Basın Odası programında vatandaşlık ve nüfus konusundaki soruları yanıtladı.