Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 21 Şubat 2019, Perşembe 11:35
banner

Tarım sektörü temsilcileri, Şahali ve Nami'ye sunum yaptı; sıkıntılara çözüm önerileri konuşuldu

Tarım sektörü temsilcileri, Şahali ve Nami'ye sunum yaptı; sıkıntılara çözüm önerileri konuşulduEkonomi ve Enerji Bakanlığı dün gerçekleştirilen bir toplantıda,  tarım sektörüne yönelik destek ve teşviklerin gözden geçirilmesine yönelik çalışmaların ele alındığını belirtti.
Paylaş  
0
1
0
0

Bakanlık’tan yapılan açıklamaya göre, Avrupa Birliği fonu ile yürütülen ve Dünya Bankası teknik desteğinde sürdürülen çalışmalarla ilgili toplantı, Dünya Bankasının danışmanlığında gerçekleştirildi.

Ekonomi ve Enerji Bakanı Özdil Nami ile Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Erkut Şahali’nin de katıldığı toplantıda sektör temsilcileri sunumlar yaptı; teşvik sistemiyle ilgili sıkıntılar ve çözüm önerileri konuşuldu. 


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Burcu: "Akıncı'nın açıklamaları fazlasıyla net, yalan yanlış söylemlerle gerç...
image Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Barış Burcu, son günlerce Cumhurbaşkanı Akıncı’nın MTG-Nea Salamina maçına katılmaması ve ardından yaptığı açıklama hakkında yapılan eleştirileri yanıtladı.
Özyiğit, Kıbrıs Türk Halk Dansları Federasyonu ile Türkiye Halk Oyunları Fede...
image Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Cemal Özyiğit 8. Halk Dansları Şöleni’ni organize eden Kıbrıs Türk Halk Dansları Federasyonu ile şölene katılmak üzere Türkiye'den gelen ekip temsilcileri ve Türkiye Halk Oyunları Federas...
Erhürman: "Gençlerin akademik çalışmaları dışında kültürümüzü yaşatarak sosya...
image Başbakan Tufan Erhürman, Kıbrıs Türk Halk Dansları Federasyonu’nun organize ettiği 8’nci Halk Dansları Şöleni’ne katılmak için ülkemizde bulunan Türkiye Halk Oyunları Federasyonu’nu heyetini kabul etti.