Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 6 Mart 2019, Çarşamba 23:01
banner

Tatar: "Erhürman'la yapılan programda bazı noktalara bilerek girmek, yanıt vermek istemedim"

Tatar: Erhürman'la yapılan programda bazı noktalara bilerek girmek, yanıt vermek istemedim

Ulusal Birlik Partisi Genel Başkanı Ersin Tatar, dün Başbakan Tufan Erhürman’la çıktığı televizyon programına dair bir açıklama yaptı

Paylaş  
3
3
3
3

Tatar’ın açıklaması şöyle:

“Sevgili kardeşlerim,

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin iyi, şeffaf, temiz bir şekilde yönetilmesini, halkımızın layık olduğu gelişmişlik seviyesine çıkmasını, Kıbrıs konusunun egemenliğimize, özgürlüğümüze, güvenliğimize, Anavatan Türkiye ile bağlarımıza özen gösterilerek bir neticeye bağlanmasını isteyen bunun için çaba gösteren bir siyaset adamı olarak Başbakan Sayın Tufan Erhürman’la birlikte Diyalog TV’deki programa katıldım.

Her şeyden önce programı hazırlayan Reşat Akar ve DİYALOG TV’ye, program sırasında ve sonrasında bana destek veren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederim.

Programda, ülkemizde yaşanan ciddi ekonomik sorunlar, Dome Otel ve  KBTEK’teki yanlışlar üzerinde samimiyetle halk yararı için durdum.

Kıbrıs konusunda Anavatan Türkiye’nin de destek verdiği, artık alternatif çözümlerin de masaya gelmesi yönündeki politikamızı net bir şekilde ortaya koydum.

Programın seviyeli bir şekilde ilerlemesine özellikle dikkat ettim ve bazı noktalara bilerek girmek, yanıt vermek istemedim.

Halkımızın şunu bilmesini özellikle istirham ediyorum: Ersin Tatar popülizm, aldatmaca, güzel laflar, demagoji ile oy toplamak için siyasette değildir. Benim ideallerim vardır. Ve inşallah halkımızla birlikte çok daha güzel günlere ulaşacağız”


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
10
 
0
 
11
 
0
 
17
 
1
 
1
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
3
ONAY BEKLEYENLER
0
7 Mart 2019, Perşembe
Ahmet         - Gonyeli
Darmadagin etti seni basbakan da daha konusun.hic olmazsa cekil bir kenara da sus,gozukme ortalarda bir muddet.

7 Mart 2019, Perşembe
Goncoloz         - Sorma Gir hani
Hade be baskan, cekil kenara kendini daha fazla rezil etme.
Utanma soyle; seviyene, mentalitene, populizm ve milliyetcilik naralari atma karakterine uymadi de da kendini daha fazla rezil etme!

6 Mart 2019, Çarşamba
Hasan         - Girne
Aldınmı boyunun ölçüsünü Sn Tatar?
Almadıysan yeni duyumlar aldığında gene gel.Bu arada Ingiltere'ye gidersen,Guvercinlik Meydani'ndan bir resimcik yolla bize.

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Burcu: "Akıncı'nın açıklamaları fazlasıyla net, yalan yanlış söylemlerle gerç...
image Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Barış Burcu, son günlerce Cumhurbaşkanı Akıncı’nın MTG-Nea Salamina maçına katılmaması ve ardından yaptığı açıklama hakkında yapılan eleştirileri yanıtladı.
Özyiğit, Kıbrıs Türk Halk Dansları Federasyonu ile Türkiye Halk Oyunları Fede...
image Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Cemal Özyiğit 8. Halk Dansları Şöleni’ni organize eden Kıbrıs Türk Halk Dansları Federasyonu ile şölene katılmak üzere Türkiye'den gelen ekip temsilcileri ve Türkiye Halk Oyunları Federas...
Erhürman: "Gençlerin akademik çalışmaları dışında kültürümüzü yaşatarak sosya...
image Başbakan Tufan Erhürman, Kıbrıs Türk Halk Dansları Federasyonu’nun organize ettiği 8’nci Halk Dansları Şöleni’ne katılmak için ülkemizde bulunan Türkiye Halk Oyunları Federasyonu’nu heyetini kabul etti.