Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 14 Nisan 2019, Pazar 22:18
banner

Özersay hayli üzgün: Bunu yapan insan olamaz

Özersay hayli üzgün: Bunu yapan insan olamazKöpeği zehirlenen Özersay sitemini sosyal medyadan paylaştı.
Paylaş  
2
2
1
0

Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, köpeğinin zehirlendiğini açıkladı...

Hem üzüntüsünü hem de sitemini paylaşan Özersay, "İnsan olan insan bunu yapmaz. Bazı ilkellikler değişmiyor" diye yazdı.

Özersay, "Avuçlarınızın arasında can yoldaşınız bir köpeğin can çekişmesi ile bir insanın can çekişmesi arasında hiçbir fark yoktur bilir misiniz? Köpekleri yahut başka canlıları zehirlemeye kalkanlardan komşu da olmaz, köylü de olmaz, insan desen hiç olmaz…İnsan olan insan bunu yapamaz. Biz yüreğimizi ağrıtan ağır bir üzüntüyle sabahlara kadar uğraşıp köpeğimizi kurtarmayı başardık belki ama son günlerde etrafımızdaki pek çok insandan bu türden tatsız haberler gelmeye devam ediyor. Çocukluğumdan bu yana köyümüzde de zaman zaman bunu yapanlar çıkar, insanları yasa boğarlardı. Demek ki bazı ilkellikler hiç değişmiyor, bir başka yüzyılda yaşıyor olsak da değişmiyor…" ifadelerini kullandı.
           

banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
14
 
4
 
1
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Görevden alma ve atamalar sürüyor, Şahap Aşıkoğlu ve Leman Aslım atandı
image Ekonomi ve Enerji Bakanlığı Müsteşarlığı’na bugünden itibaren geçerli olmak üzere, daha önce de müsteşar olarak görev yapmış olan Şahap Aşıkoğlu atandı.
Meryem Özkurt yeniden BRT'ye müdür oldu
image Bakanlar Kurulu toplantısı sona erdi. Toplantı sonrası Bakanlar Kurulu Sözcüsü Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay açıklamalarda bulundu. Bakanlar Kurulu’nun BRTK Müdürlüğü’ne atadığı isim ikinci ke...
BRTK'nın Müdürü yine Meryem Özkurt oldu, KIB-TEK Yönetim Kurulu belirlendi!
image Bakanlar Kurulu kitaplarla ilgili KDV oranını yüzde 5’ten yüzde 0’a çekti. BRTK'nın Müdürü yeniden Meryem Özkurt oldu. KIB-TEK Yönetim Kurulu belirlendi.