Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 17 Haziran 2019, Pazartesi 12:16
banner

Belediyeler Birliği heyeti Macaristan'da toplantı ve konferansa katıldı

Belediyeler Birliği heyeti Macaristan'da toplantı ve konferansa katıldıKıbrıs Türk Belediyeler Birliği (KTBB) heyeti Macaristan’da toplantı ve konferansa katıldı.
Paylaş  
2
3
2
0

Kıbrıs Türk Belediyeler Birliği Heyeti, Macaristan’da Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi’nin, İdari Komitesi tarafından gerçekleştirilen toplantı ve konferansa katıldı.

Heyet, 12-15 Haziran tarihleri arasında Macaristan’da ilk olarak, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Budapeşte Temsilciği’ni ziyaret ederek Temsilci Selda Çimen ile bir araya geldi.

Kıbrıs Türk Belediyeler Birliği Heyeti’nin katıldığı ve ilk gün gerçekleştirilen Avrupa Konseyi İdari İşler Komitesi Toplantısı’nda “Kırsal ve Kentsel Belediyelerde etkileşimi artırma hedefli yeni vergi sistemleri” ele alınırken, ikinci gün düzenlenen konferansta da Avrupa’nın çeşitli üniversiteler ve şehirlerinden uzman ve yerel yöneticiler “Akıllı Şehirler” hakkında sunumlar yaptı.

Kıbrıs Türk Belediyeler Birliği ve Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar başkanlığındaki heyette, Lapta Belediye Başkanı Mustafa Aktuğ ve Kıbrıs Türk Belediyeler Birliği Genel Koordinatörü Hüseyin Köle de yer aldı.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
2
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

Tatar'dan Türkiye'nin eski Lefkoşa Büyükelçisi Yavuzalp'in ölümü nedeniyle ta...
image Başbakan Ersin Tatar, Türkiye'nin eski Lefkoşa Büyükelçilerinden Ercüment Yavuzalp'ın ölümü nedeniyle başsağlığı mesajı yayınladı.
Bakanlar Kurulu toplantısı sona erdi, açıklama yok
image Bakanlar Kurulu toplantısı tamamlandı.
Turkcell Yıldızlı Geceler'de Mustafa Sandal konseri
image Kuzey Kıbrıs Turkcell'liler "Yıldızlı Geceler" kapsamında Mustafa Sandal'ın muhteşem performansına tanıklık edecek