Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 18 Haziran 2019, Salı 13:17
banner

Sucuoğlu: "Yasal çerçevedeki denetimlerde zafiyet olacağını zannedenler yanılır"

Sucuoğlu: Yasal çerçevedeki denetimlerde zafiyet olacağını zannedenler yanılırÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sucuoğlu, Meclis'te TDP Milletvekili Çeler’in eleştirilerini yanıtlayarak "Sizin gösterdiğiniz hassasiyeti  biz de gösteriyoruz. Yasal çerçevedeki denetimlerde zafiyet olacağını zannedenler yanılır" dedi.
Paylaş  
2
2
1
0

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faiz Sucuoğlu, Meclis kürsüsünde TDP Milletvekili Zeki Çeler’in eleştirilerini yanıtladı.

Yabancı işçi konusunun sektör olduğunu belirten Sucuoğlu, “Kara liste neyse o hassasiyet de devam ediyor. Bu hangi partinin iktidarda olduğuyla ilgili değil” dedi.

Acil istihdam talebinde bulunduklarını, bunu Başbakandan talep ettiklerini belirten Bakan, denetimleri de artırma kararlığında olduklarını söyledi.

Sucuoğlu, özel sektörde bir güvensizlik olduğunu kaydederek, bu alanda atılması gereken adımlar olduğunu; bunları da atma kararlığında olduklarını belirtti.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
7
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

PGM ve Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi arasında eğitim işbirliği anla...
image Polis Genel Müdürlüğü (PGM) ile Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi arasında "Eğitim İşbirliği Anlaşması" imzalandı.
Elcil: "Kıbrıs Cumhuriyeti temelinde bir çözüme ulaşma mücadelesi vermek yeri...
image KTÖS Genel Sekreteri Şener Elcil, Kıbrıs Türk toplumunun uluslararası siyasi statü kazandığı "Kıbrıs Cumhuriyeti" temelinde bir mücadele vererek, Kıbrıs'ta çözüme ulaşma yerine "maceralar" peşinde koşulduğunu savundu.
'Şafağın askerleri' 45 yıl sonra KKTC'de buluşuyor
image Barış Harekatı'nın kritik çarpışmalarından olan "Doğruyol-Ataktepe" muharebelerinin kahramanları 20 Temmuz kutlamaları çerçevesinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne geliyor.