Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
 
 
Erdoğan: Teröristler güvenli bölgeden çıkarsa harekat sona erer
banner
banner
banner
banner
Türk Konseyi liderleri Bakü'de toplanacak
Türk Konseyi liderleri Bakü'de toplanacak Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de, Türk Dili Konuşan Ülkeler İşbirliği Konseyi (Türk Konseyi) Devlet Başkanları 7. Zirvesi düzenlenecek.
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Cumhurbaşkanı Akıncı'ya tepki
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Cumhurbaşkanı Akıncı'ya tepki AK Parti Sözcüsü Çelik, Cumhurbaşkanı Akıncı'nın Barış Pınarı Harekatı ile ilgili açıklamasını basiretsizlik ve saygısızlık olarak nitelendirdi.
'Barış Pınarı Harekatı'nda etkisiz hale getirilen terörist sayısı 480 oldu'
'Barış Pınarı Harekatı'nda etkisiz hale getirilen terörist sayısı 480 oldu' Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Barış Pınarı Harekatı kapsamında etkisiz hale getirilen toplam PKK/PYD-YPG'li terörist sayısının 480 olduğunu açıkladı.
Çavuşoğlu: "Yaptırımdan korkacak olsak harekatı başlatmazdık"
Çavuşoğlu: Yaptırımdan korkacak olsak harekatı başlatmazdık TC Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD'nin yaptırım tehdidine ilişkin, "Yaptırımlardan korkacak olsak biz burada bu harekatı başlatmazdık. Bu bizim için hayati derecede ulusal güvenlik meselesi" dedi.
Oktay'dan Cumhurbaşkanı Akıncı'ya kınama:" Koyun koyuna yatan Mücahit ve Mehmetçiklerimizin kemiklerini sızlattı"
Oktay'dan Cumhurbaşkanı Akıncı'ya kınama: Koyun koyuna yatan Mücahit ve Mehmetçiklerimizin kemiklerini sızlattı TC Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı'nın açıklamaları Boğaz Şehitliği'nde koyun koyuna yatan Mücahit ve Mehmetçiklerimizin kemiklerini sızlatmıştır" ifadelerini kullandı.
Türkiye'den ABD'ye "misliyle mukabele" tepkisi
Türkiye'den ABD'ye misliyle mukabele tepkisi TC Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, Barış Pınarı Harekatıyla bağlantılı olarak ABD Hazine Bakanlığı'nın Türkiye'ye yönelik yaptırım hazırlığı içinde olduğuna dair yapılan açıklamalara ilişkin, "Tam mütekabiliye...
Çavuşoğlu'ndan New York Times'a: "Türkiye sınırında terör koridoruna asla izin vermez"
Çavuşoğlu'ndan New York Times'a: Türkiye sınırında terör koridoruna asla izin vermez Türkiye'nin sınırında bir terör koridoruna asla izin vermeyeceğine işaret eden TC Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, New York Times gazetesine yazdığı yazıda Türkiye'nin, defalarca ABD'ye teröristlere maddi destek sağlamaya ...
TC Milli Savunma Bakanlığı, etkisiz hale getirilen toplam PKK/PYD-YPG'li terörist sayısının 415 olduğunu bildirdi
TC Milli Savunma Bakanlığı, etkisiz hale getirilen toplam PKK/PYD-YPG'li terörist sayısının 415 olduğunu bildirdi TC Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekatı kapsamında etkisiz hale getirilen toplam PKK/PYD-YPG'li terörist sayısının 415 olduğunu açıkladı.
ABD gözlem noktasına atış yapıldığı iddiasına yalanlama
ABD gözlem noktasına atış yapıldığı iddiasına yalanlama TC Milli Savunma Bakanlığı, Fırat'ın doğusundaki ABD gözlem noktasına ateş açıldığı iddialarının gerçeği yansıtmadığını bildirdi.
Milley ile Güler Suriye'yi görüştü: "ABD Türkiye ile ikili stratejik ilişkilere değer veriyor"
Milley ile Güler Suriye'yi görüştü: ABD Türkiye ile ikili stratejik ilişkilere değer veriyor Genelkurmay Başkanı Orgeneral Güler ile ABD'li mevkidaşı Genelkurmay Başkanı Orgeneral Milley'in telefonda Suriye'yi ve ABD - Türkiye iş birliğini görüştükleri bildirildi.
ABD savunma bakanı: Dün Hulusi Akar ile görüştüğümde harekatı durdurmaları konusunda istekli değildi
ABD savunma bakanı: Dün Hulusi Akar ile görüştüğümde harekatı durdurma isteğinde değildi ABD Savunma Bakanı Esper, TC Milli Savunma Bakanı Akar'a Barış Pınarı Harekatı'nın durdurulması çağrısında bulunduğunu fakat Türkiye'nin bu operasyonu durdurma niyeti olmadığını belirtti.
Erdoğan: "Türkiye olarak yaklaşık 35 yıldır terör belası ile mücadele ediyoruz”
Erdoğan: Türkiye olarak yaklaşık 35 yıldır terör belası ile mücadele ediyoruz Dolmabahçe Sarayı'nda düzenlenen Terörle Mücadele ve Bölgesel Bağlantılılık Konulu 3. Parlamento Başkanları Konferansı Açılış Resepsiyonuna katılan Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "yaklaşık 35 yıldır terör...
banner
banner
banner
YPG/PKK'nın Suruç'taki sivillere saldırısı... Saldırıda hayatını kaybedenlerin sayısı 3'e yükseldi
YPG/PKK'nın Suruç'taki sivillere saldırısı... Saldırıda hayatını kaybedenlerin sayısı 3'e yükseldi Terör örgütü YPG/PKK'nın Suriye'de işgali altındaki bölgelerden Suruç'taki sivillere yönelik havan mermili saldırısında hayatını kaybedenlerin sayısı 3'e yükseldi.
ABD Başkanı Donald Trump'tan "Türkiye" açıklaması
ABD Başkanı Donald Trump'tan Türkiye açıklamas ABD Başkanı Donald Trump, "Türkiye ile çok iyi bir ilişkimiz var, onlar bizim NATO müttefikimiz. Türkiye ile birçok ticaret yaptık. Ama onların birçok insanı öldürmesini istemiyorum." dedi.
Roket saldırısında hayatını kaybeden 9 aylık Muhammed toprağa verildi
Roket saldırısında hayatını kaybeden 9 aylık Muhammed toprağa verildi Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesine YPG tarafından düzenlenen havanlı ve roketatarlı saldırılarda hayatını kaybeden Suriye uyruklu 9 aylık Muhammed Omar gözyaşları arasında toprağa verildi.
Sıla Gençoğlu: "Sahnede olacak gücü kendimde bulamıyorum"
Sıla Gençoğlu: Sahnede olacak gücü kendimde bulamıyorum "Sahnede olacak gücü kendimde bulamıyorum" diyen müzisyen Sıla Gençoğlu, Barış Pınarı Harekatı nedeniyle konserlerini iptal etti.
NATO Genel Sekreteri İstanbul'da: Terörizme karşı ayrım gözetmeden mücadele ediyoruz
NATO Genel Sekreteri İstanbul'da: Terörizme karşı ayrım gözetmeden mücadele ediyoruz Barış Pınarı Harekatı üçüncü gününe girerken, NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg'in, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'yla görüşmek üzere İstanbul'a geldiği öğrenildi.
Barış Pınarı Harekatı'nda 49 terörist daha etkisiz hale getirildi: Toplam sayı 277
Barış Pınarı Harekatı'nda 49 terörist daha etkisiz hale getirildi: Toplam sayı 277 TC Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre Barış Pınarı Harekatı'nda 49 terörist daha etkisiz hale getirildi. Toplam sayı 277 oldu.
Barış Pınarı Harekatı havan saldırılarında 4 kişi şehit oldu, 70 kişi yaralandı!
Barış Pınarı Harekatı havan saldırılarında 4 kişi şehit oldu, 70 kişi yaralandı! Türkiye'de Şanlıurfa Valiliği'nden yapılan açıklamada havan/roket saldırılarında biri bebek iki kişinin şehit olduğunu, 46 kişinin yaralandığını açıkladı.
Barış Pınarı Harekatı'nda 2. gün
Barış Pınarı Harekatı'nda 2. gün Barış Pınarı Harekatı kapsamında topçu atışlarıyla vurulan Suriye'nin Tel Abyad kentinde bu sabah sessizlik hakim. Rasulayn ve çevresindeki terör mevzileri de gece boyunca obüslerle vuruldu.
Barış Pınarı Harekatı paylaşımlarına inceleme
Barış Pınarı Harekatı paylaşımlarına inceleme TC Emniyet Genel Müdürlüğünden Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin sosyal medyada kara propaganda yaparak, halkı kin ve nefrete tahrik eden 78 kişiyle ilgili yasal işlem başlatıldığı bildirildi.
banner
RSS İÇ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Doğa teröristlerinin 1 saatlik bilançosu: 50 izmarit, 8 şişe, 4 teneke, 2 naylon ve 3 cips paketi! "Doğa teröristlerinin" 1 saatlik bilançosu: 50 izmarit, 8 şişe, 4 teneke, 2 naylon ve 3 cips paketi!
Taşkent Doğa Parkı'nda alkol tüketen 6 kişilik gurup, yedikleri ve içtiklerini bölgede bırakarak kaçtı. Park Direktörü Başat, bunun 6 yıldır defalarca kez yaşandığına dikkat çekti, 6 kişilik gurubu 'doğa teröristi' olarak niteledi ve 'do...

Dursun Oğuz, Türkiye Gübretaş Genel Müdürü ile görüştü

Türkmen: "İnsan sağlığı bürokrasiden daha değersiz değild...

Kent Güvenlik Sistemleri Kurulu: Güvenlik kamerası kurulu...

TBMM Dışişleri Komisyonu, Dışişleri Bakanı Özersay'ı ağır...

RSS İNGİLTERE
   0    5    10    15    göster
AB Brexit Müzakerecisi Barnier: Brexit anlaşması hala mümkün AB Brexit Müzakerecisi Barnier: "Brexit anlaşması hala mümkün"
AB Brexit Müzakerecisi Barnier, "İngiltere ile AB arasında anlaşmaya varmak her ne kadar zorlaşmış olsa da hala mümkün" ifadesini kullandı.

İngiliz Parlamentosunda yeni yasama yılı açıldı

Britanya'daki başarılı Kıbrıslı Türkler ikinci kez belirl...

Erdoğan ile telefonda görüşen İngiltere Başbakanı Johnson...

Üstel: "Özellikle İngiltere pazarında dijital medya ve so...

RSS DÜNYA
   0    5    10    15    göster
ABD Başkanı Donald Trump: Türkiye'nin operasyonu benim sorunum değil ABD Başkanı Donald Trump: Türkiye'nin operasyonu benim sorunum değil
ABD Başkanı Donald Trump, Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin, "bu Türkiye ile Suriye arasındadır, benim sorunum değil" şeklinde konuştu.

Bulgaristan Cumhurbaşkanı Radev: "Ani bir göç dalgasına k...

Kuzey Kore liderinin son pozu merak uyandırdı

BM'den İdlib'e insani yardım

Filipinler'de 6,4 büyüklüğünde deprem!

RSS ADLİ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Eroin ithalinden yargılanan Celal Elal'a 7 yıl hapis! Eroin ithalinden yargılanan Celal Elal'a 7 yıl hapis!
TIR ile eroin ithal eden Celal Elal, 7 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Akacan ve korumalarının darp davası 21 Ekim'e ertelendi

Sahte vekaletname davası 24 Ekim'e ertelendi

Sahte vekaletname davasında yargı süreci başlıyor

Akacan ve korumalarının yargılandığı darp davasında sona ...

RSS TOPLUM
   0    5    10    15    göster
Slow Food: İklim değişiyor, o halde gıda ve tarım da değişmeli Slow Food: "İklim değişiyor, o halde gıda ve tarım da değişmeli"
Slow Food, gezegenimizi ve geleceğimizi korumak, iklim değişikliğine dur diyebilmek için, yerel gıdaya ve mevsiminde üretime öncelik verilmesi gerektiğini belirterek, "iklim değişiyor, o halde gıda ve tarım da değişmeli" dedi.

Lions Kulüpleri'nden Obezite ve Diyabet Paneli

GÜKAD'dan '1114 çöp toplama günü' etkinliği

"Norman's Walk 3" etkinliğinden Kemal Saraçoğlu Vakfı'na ...

Kuir Kıbrıs'tan savaş karşıtı açıklama

RSS EĞİTİM
   0    5    10    15    göster
DAÜ QS Dünya Üniversite Sıralaması'nda 168'inci DAÜ QS Dünya Üniversite Sıralaması'nda 168'inci
Doğu Akdeniz Üniversitesi, QS Dünya Üniversite Sıralaması'nda 168'inci sırada yer aldı.

DAÜ-SEN: "YÖDAK daha da güçlendirilmeli ve özerk olmalıdı...

DAÜ ile Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı arasında işbir...

59. Nijerya Bağımsızlık Günü LAÜ'de coşkuyla kutlandı

AÖA'da yeni eğitim yılı başladı... Çavuşoğlu: "Sizlerden ...

RSS SAĞLIK
   0    5    10    15    göster
Kalp ve damar hastalıkları sanılandan daha eskiye dayanıyor Kalp ve damar hastalıkları sanılandan daha eskiye dayanıyor
Binlerce yıllık mumyalar üzerinde yürütülen araştırmalar, kalp ve damar hastalıklarının sanılandan çok daha eskiye dayandığını gösterdi.

Tüketiciler Derneği, dengeli ve sağlıklı beslenmenin önem...

"Elektronik sigara; sigarayı bırakmak için bir araç değil...

Tabipler Birliği'nden Dünya Gıda Günü mesajı

Onkoloji hemşirelerine "Temel Düzey Psikolojik Bakım Kurs...

RSS EKONOMİ
   0    5    10    15    göster
IMF küresel büyüme tahminlerini düşürdü IMF küresel büyüme tahminlerini düşürdü
IMF'nin Küresel Ekonomik Görünüm güncelleme raporunda, küresel ekonomik büyümenin bu yıl için yüzde 3,2'den yüzde 3’e, 2020 için de yüzde 3,5'ten yüzde 3,4'e çekildiği belirtildi.

"TCMB'nin faiz indirimi başka bahara kaldı"

İktisatbank piyasa analiz raporu: Türk Lirası; iki arada ...

"Brexit ve ABD - Çin ticaret görüşmeleri ile risk iştahı ...

Barış Pınarı Harekatı başladı, döviz kurları fırladı

RSS KÜLTÜR-SANAT
   0    5    10    15    göster
Arda Gündüz'den yeni bir CD daha Arda Gündüz'den yeni bir CD daha
Ülkenin sevilen müzisyenlerinden olan Arda Gündüz, yeni CD'sinin tanıtımını yaptı.

Hasan Çakmak, Antalya'da kitaplarını imzaladı

Genç Müzisyen Dudu Pektunç'un klibi 50 bin izleyiciye ula...

17. Uluslararası Kuzey Kıbrıs Müzik Festivali devam ediyo...

Booker Edebiyat Ödülü'nün sahibi belli oluyor: Elif Şafak...

RSS TURİZM
   0    5    10    15    göster
Otellerin eylül ayı doluluk oranı yüzde 64 Otellerin eylül ayı doluluk oranı yüzde 64
Kıbrıs Türk Otelciler Birliği, otellerin eylül ayı doluluk oranının yüzde 64 olduğunu duyurdu. Geçtiğimiz yılın eylül ayına göre bu yılki oranda yüzde 6'lık artış yaşandı.

Thomas Cook'un şubeleri rakibine satılıyor

Türkiye'de turizmciler "2023'te 75 milyon turist" hedefin...

27 Eylül Dünya Turizm Günü... "Yerel işgücü arttırılmalı"

Turizm Bakanı Üstel: "Thomas Cook'un iflası KKTC turizmin...

RSS EMLAK
   0    5    10    15    göster
Grand Sapphire emlak piyasasına hayat verdi Grand Sapphire emlak piyasasına hayat verdi
Ülkemizin son dönemlerde yükselen değeri olan Long Beach Bölgesi'nde inşasına başlanan Grand Sapphire projesi, yeni bir yaşam alanına ihtiyaç duyan ve yatırım yapmak isteyen yüzlerce insanın ilgi noktası oldu.

Dörter Construction geleneği bozmadı, Pulya Festivali'nde...

Türk Arap Ülkeleri İşbirliği Derneği Genel Başkanı ve Yön...

Emlakçılar Birliği Başkanı: "Emlakçılar Birliği Yasası'nı...

Alayköy'de satılık bahçeli müstakil ev

RSS SPOR
   0    5    10    15    göster
Golf Federasyonu Kupası Korineum'da gerçekleşti: Şampiyon Phillip Sandford Golf Federasyonu Kupası Korineum'da gerçekleşti: Şampiyon Phillip Sandford
Golf Federasyonu Kupası'nda şampiyonluğu elde eden isim Phillip Sandford oldu...

UEFA'dan 'asker selamı'na soruşturma

19. Dr. Fazıl Küçük Spor Oyunları'nda ilk madalyalar sahi...

Neymar bir ay sahalardan uzak kalacak

Türkiye deplasmanda Fransa ile berabere kalarak liderliği...

RSS GÖZDEN KAÇMAYANLAR
   0    5    10    15    göster
Ulaş Gökçe'den anlamlı yazı... Buyurun bana da sövün Ulaş Gökçe'den anlamlı yazı... "Buyurun bana da sövün"
Gökçe'nin yazısı sosyal medyada gündem oldu...

Güzelyurtlu teyze UBP ve HP'ye "birleşin" çağrısı yaptı, ...

Talat'tan referans şartları için çarpıcı yorum: Tamamen g...

Şahali'den Meclis'te ilginç konuşma talebi: Başbakan ve ş...

CTP'nin durgun kurultayına Ferdi Başkan'dan kendine has m...

RSS ADVERTORİAL
   0    5    10    15    göster
Dikmen'de bulunan Remzi Süpermarket takım arkadaşı arıyor Dikmen'de bulunan Remzi Süpermarket takım arkadaşı arıyor
Remzi Süpermarket, işyerinde kasiyer olarak çalışabilecek takım arkadaşı arıyor...

MÜNHAL - Tüp bebek merkezinde çalışmak üzere "Kadın Hasta...

MÜNHAL - Bufavento Jewels Satış Temsilcisi arıyor

MÜNHAL - Tüp bebek merkezinde çalışmak üzere "Kadın Hasta...

MÜNHAL - Tüp bebek merkezinde çalışmak üzere "Kadın Hasta...

RSS MAHKEME İLANLARI
   0    5    10    15    göster
Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 70/2019 Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 70/2019
Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 70/2019

Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 54/2019

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 4181/2016

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 211/16

RSS GÜNEY KIBRIS
   0    5    10    15    göster
Kiprianu: Akıncı gibi konuşabilmek için yürek ve cesaret gerekir Kiprianu: "Akıncı gibi konuşabilmek için yürek ve cesaret gerekir"
AKEL Genel Sekreteri Andros Kiprianu "Barış Kararı" inisiyatifiyle gerçekleştirdiği görüşmenin ardından yaptığı açıklamada "Sn. Akıncı gibi konuşabilmek için yürek ve cesaret gerekir" dedi.

Anastasiadis: Mücadelemize devam ediyoruz

Rum Dışişleri Bakanlığı Genel Müdürü Conis, Rusya'nın des...

Anastasiadis, AB Dışişleri Bakanlarının Doğu Akdeniz ile ...

Akıncı'ya gösterilen tepkiler Rum basınının gündeminden d...

RSS MAGAZİN
   0    5    10    15    göster
Acun Ilıcalı ölümden döndü Acun Ilıcalı ölümden döndü
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, kaza geçirdi. Ilıcalı'nın yara almadan kurtulduğu kazada lüks araç kullanılamaz hale geldi.

Kıbrıslı Türk Arda Ayten kazandığı para ile ne yapacağını...

Oyuncu Tarık Ünlüoğlu hayatını kaybetti

Aleyna Tilki'den Ahmet Kaya'nın mezarına not

Rodman: "Madonna onu hamile bırakmam için 20 milyon dolar...

RSS KİŞİSEL BAKIM
   0    5    10    15    göster
Geri çekilme yöntemi ne kadar güvenilir? Geri çekilme yöntemi ne kadar güvenilir?
Geri çekilme yöntemi, cinsel ilişki sırasında doğal korunma yöntemlerinden biri olarak biliniyor. ‘Dışarı boşalma’ olarak da adlandırılan geri çekilme yöntemi güvenilir mi? Geri çekilme yöntemi ile hamilelik önlenebilir mi?

İşte bel bölgesindeki yağlardan kurtulma yollarına kısa i...

Sinir hasarı cinsel hayatı nasıl etkiliyor?

Meditasyon, cinsel hayatınıza nasıl etki eder?

Erkekleri hayata bağlayan şeylerden biri: "Göğüs dikizlem...

RSS YAŞAM
   0    5    10    15    göster
Hollanda'da bir baba ile 5 çocuğu yıllarca mahzende yaşamış Hollanda'da bir baba ile 5 çocuğu yıllarca mahzende yaşamış
Hollanda'da yıllardır mahzende yaşayan bir baba ile 5 çocuğu polis tarafından kurtarıldı.

İsviçre'deki buzul hacmi 5 yılda yüzde 10 azaldı

Çin'de gençlerin internet bağımlılığına 'çözüm': Video iz...

Uyuşturucu bağımlısı oğlunun ne hale geldiğini fotoğraf p...

Brezilya'daki petrol sızıntısı kuzeydoğuda 150'den fazla ...

RSS DOĞA VE ÇEVRE
   0    5    10    15    göster
Salamis ormanlarına kuş yuvası yerleştirme hafta sonu devam edecek Salamis ormanlarına kuş yuvası yerleştirme hafta sonu devam edecek
Herdaimdostlar, Salamis ormanlarına kuş yuvası yerleştirme çalışmalarına bu hafta sonu da devam ediyor.

"Antarktika'da kopan buzulun iklim değişikliyle ilgisi yo...

Çevre Koruma Vakfı'ndan Çevre Çalıştayı

UBP Milletvekili Yasemin Öztürk: "Lütfen dünyayı çirkinle...

Brezilya Devlet Başkanı Bolsonaro: "Amazonlar'a 'dünyanın...

RSS BİLİM & TEKNOLOJİ
   0    5    10    15    göster
Avrupa'nın ilk iç mekan 5G ağı kuruldu Avrupa'nın ilk iç mekan 5G ağı kuruldu
Huawei ve İsviçreli Telekom firması Sunrise, 5G dağıtımı konusunda iş birliği yaparak Avrupa'daki ilk 5G iç mekan servisini hizmete sundu.

Huawei'den 5G'de 'hız rekoru'

Bilim insanları: "Ay'daki buz milyarlarca yıllık olabilir...

Uzayda 3 boyutlu yazıcıyla biftek üretildi

Liseli bilim insanlarından yeni buluş: "Akıllı spor ayakk...

RSS GURME
   0    5    10    15    göster
Şarabın tadında toprağın etkisi var mı? Şarabın tadında toprağın etkisi var mı?
Şarabın tadını, üzüm bağının bulunduğu toprağın etkilediğine dair anlayış giderek yaygınlaşıyor. Peki bunu destekleyen bilimsel veriler var mı?

Ustasından yılbaşında 3 farklı lezzet, 3 farklı tarif

Yolculuk sırasında tüketmemeniz gereken gıdalar

Balkonunuzda meyve sebze yetiştirmenin püf noktaları

IKEA yemek işine de el attı: Cook This Page

Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 5.89 5.90
GBP 7.49 7.53
EUR 6.50 6.51
banner
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları