Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> SPOR 7 Şubat 2019, Perşembe 18:55
banner

KITMOK'ta şampiyonlar kupalarını aldı

KITMOK'ta şampiyonlar kupalarını aldıKıbrıs Türk Motosiklet Kurumu'nun organize ettiği Enduro, Motodrag ve Motokros şampiyonalarının tamamlanmasının ardından 2018 Şampiyonlar Balosu yapıldı.
Paylaş  
5
3
5
1

Enduro, Motodrag ve Motokros olmak üzere 3 dalda yoğun bir sezon geçiren Kıbrıs Türk Motosiklet Kurumu, sezonun tamamlanmasının ardından 2018 Şampiyonlar balosunu gerçekleştirdi. 3 dalda hem kategorilerde hem de sınıflarda ilk üçe giren yarışmacılara kupalarının verildiği şampiyonlar gecesi, Mağdurlar Meyhanesi’nde yapıldı. Kalabalık katılımcı grubuyla samimi bir ortamda yapılan gecede toplam 9 sınıfa ayrılan Enduro Şampiyonası, 6 sınıfa ayrılan Motodrag şampiyonası ve 3 sınıfa ayrılan 2017-2018 Motokros Şampiyonası’nda dereceye girenler kupalarını yönetim kurulu üyelerinden aldılar.

 

Enduro Motokros Kategorisi MX1A Sınıfı

1-Yunus Özyay

2-Yücel Topcu

3-Faik Enderoğlu

Enduro Motokros Kategorisi MX1B Sınıfı

1-Ali Savaşan

2-Çağlar Çakır

3-Ali Beyaz

Enduro Motokros Kategorisi MX2 Sınıfı

1-Hasan Sezgin

2-Barış Hürkol

3-Fırat Demir

Enduro ATV Kategorisi Sınıf 1

1-Buğra Tabak

2-Ahmet Türkoğlu

3-Fevzi Havutcu

Enduro ATV Kategorisi Sınıf 2

1-Halil Ersoy

2-Doğuş Acaröz

3-Sona Singh

Enduro ATV Kategorisi Sınıf 3

1-Şevki Akdeniz

2-Mehmet Damdelen

3-Vural Tabak

Enduro ATV Kategorisi Sınıf 4

1-Sona Singh

2-Buğur Gambillili

Enduro UTV Kategorisi

1-Iraz Tuğberk

Enduro ATV Kategorisi Gençler Sınıfı

Baran Sıtkıoğlu, Alp Edip, Caner Müjde, İlker Beşok, İlkay Beşok

 

Motodrag Supermoto Kategorisi

1-Berk Boran

2-Kemal Özoktay

3-Onur Soysan

Motodrag Racing Kategorisi 600cc-750cc Sınıfı

1-Ogün Özgökçen

2-Ali Alpaslan

3-Stanislav Chircenschi

Motodrag Racing Kategorisi 600cc Modifiyeli 1 Sınıfı

1-Ogün Özgökçen

2-İsmaıl Gamar

3-Ali Alpaslan

Motodrag Racing Kategorisi 1000cc+ Standart Sınıfı

1-Ahmet Bağrıaçık

2-Berat Halilsoy

3-Mehmet Tortuk

Motodrag Racing Kategorisi 1000cc+ Modifiyeli 1 Sınıfı

1-Cemal Çelik

2-Hasan Solakay

3-Mehmet Kasaboğlu

Motodrag Racing Kategorisi 1000cc+ Modifiyeli 2 Sınıfı

1-Kyriakos Gavriel

2-Enis Süleyman

3-Hasan Solakay

 

2017-2018 Motokros Şampiyonası MX1A Sınıfı

1-Yunus Özyay

2-Altan M.Altan

3-Mustafa Dersev

2017-2018 Motokros Şampiyonası MX1B Sınıfı

1-Faik Enderoğlu

2-Mehmet Tan

3-Mustafa Özçağlar

2017-2018 Motokros Şampiyonası MX2 Sınıfı

1-Hasan Sezgin

2-Taygun Gökte

3-Barış Hürkol

 


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
1
ONAY BEKLEYENLER
0
7 Şubat 2019, Perşembe
FATIH CAKIROGULLARI         - Magosa
Tebrikler

banner
banner
banner
banner
banner
banner

Okçulularımız Malazgirt'te üçüncü
image KKTC Okçuluk Federasyonu milli takımı Malazgirt Okçuluk Kupası’nda üçüncü oldu.
Kartingde Özçınar ve Emre şampiyon
image Kuzey Kıbrıs Karting Derneği tarafından organize edilen 2019 Akdeniz ROK Cup Karting Şampiyonası beşinci yarışı yapıldı. Yarış sonunda, sezonun tamamlanmasına 1 yarış kala Niyazi Özçınar ve Demir Emre şampiyonlukların...
Jimnastik Federasyonu Başkanı Sapsızoğlu: 'Düzenli spor yapan çocukların bağı...
image KKTC Jimnastik Federasyonu Başkanı Hasan Sapsızoğlu, her yanımızı saran ve gün geçtikçe artan teknoloji bağımlılığının, madde bağımlılığıyla aynı şekilde beyindeki reseptörlere zarar verdiğini söyledi.