Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> SPOR 12 Ağustos 2019, Pazartesi 16:51
banner

UEFA Avrupa Ligi'nde 3. turda rövanş heyecanı

UEFA Avrupa Ligi'nde 3. turda rövanş heyecanıTrabzonspor ile Yeni Malatyaspor'un da mücadele ettiği 3. eleme turunda rövanş maçları, yarın, 14 Ağustos Çarşamba ve 15 Ağustos Perşembe günü yapılacak.
Paylaş  
6
6
7
0

UEFA Avrupa Ligi'nde play-off turuna yükselecek takımlar yarın başlayacak maçlarla belli olacak. 

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı turnuvasında 3. eleme turu rövanş maçları, yarın, 14 Ağustos Çarşamba ve 15 Ağustos Perşembe günü oynanacak. Yarın ve çarşamba 3'er, perşembe ise 30 müsabaka yapılacak.

Türk temsilcileri Trabzonspor ve Yeni Malatyaspor, 15 Ağustos Perşembe günü sahaya çıkacak. Trabzonspor, 2-2 biten maçın rövanşında, KKTC saati ile 20.30'da Çek ekibi Sparta Prag'ı konuk edecek. Yeni Malatyaspor ise 3-1 yenildiği ilk maçın rövanşında 20.00'de Sırbistan'ın Partizan takımını misafir edecek. 

Maç programı şöyle:

13 Ağustos Salı:

19.00 Nomme JK Kalju (Estonya) - F91 Dudelange (Lüksemburg)

21.45 Linfield (Kuzey İrlanda) - Sutjeska Niksic (Karadağ)

22.00 Dundalk (İrlanda) - Slovan Bratislava (Slovakya)

14 Ağustos Çarşamba:

19.00 Atromitos (Yunanistan) - Legia Varşova (Polonya)

19.00 Saburtalo (Gürcistan) - Ararat (Ermenistan)

19.00 Vitoria Guimaraes (Portekiz) - Ventspils (Letonya)

15 Ağustos Perşembe: 

19.00 HJK Helsinki (Finlandiya) - Riga FC (Letonya)

19.30 Dinamo Tiflis (Gürcistan) - Feyenoord (Hollanda)

19.45 Spartak Moskova (Rusya) - Thun (İsviçre)

20.00 AIK (İsveç) - Sheriff (Moldova)

20.00 Apollon Limassol (Kıbrıs Rum Kesimi) - Austria Wien (Avusturya)

20.00 BATE Borisov (Belarus) - FK Sarajevo (Bosna-Hersek)

20.00 Bnei Yehuda (İsrail) - Neftçi Bakü (Azerbaycan)

20.00 Mlada Boleslav (Çek Cumhuriyeti) - FCSB (Romanya)

20.00 Shakhtyor Soligorsk (Belarus) - Torino (İtalya)

20.00 Suduva (Litvanya) - Maccabi Tel Aviv (İsrail)

20.00 Yeni Malatyaspor (Türkiye) - Partizan (Sırbistan)

20.00 Zorya Luhansk (Ukrayna) - CSKA Sofya (Bulgaristan)

20.00 Zrinjski Mostar (Bosna-Hersek) - Malmö (İsveç)

20.30 Hapoel Beer Sheva (İsrail) - Norrköping (İsveç)

20.30 The New Saints (Galler) - Ludogorets Razgrad (Bulgaristan) 

20.30 Trabzonspor (Türkiye) - Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti) 

21.00 AEK (Yunanistan) - Universitatea Craiova (Romanya) 

21.00 Valletta (Malta) - Astana (Kazakistan) 

21.00 Viktoria Plzen (Çekya) - Royal Antwerp (Belçika) 

21.30 Aris (Yunanistan) - Molde (Norveç) 

21.30 AZ Alkmaar (Hollanda) - Mariupol (Ukrayna) 

21.30 Eintracht Frankfurt (Almanya) - Vaduz (Liechtenstein) 

21.30 Gent (Belçika ) - AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi) 

21.30 PSV Eindhoven (Hollanda) - Haugesund (Norveç) 

21.30 Strasbourg (Hollanda ) - Lokomotiv Plovdiv (Bulgaristan) 

21.45 Aberdeen (İskoçya) - Rijeka (Hırvatistan) 

21.45 Rangers (İskoçya) - Midtjylland (Danimarka) 

21.45 Sporting Braga (Portekiz) - Brondby (Danimarka) 

21.45 Wolverhampton (İngiltere) - Pyunik (Ermenistan) 

22.00 Espanyol (İspanya) - Luzern (İsviçre)


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

Masa tenisinde Raif Özgüren anıldı
image Kuzey Kıbrıs Masa Tenisi Federasyonu, 2019-2020 sezonunu anlamlı bir anı turnuvası ile açtı.
Federer, ABD'deki turnuvaya erken veda etti
image Cincinnati Masters Tenis Turnuvası'nda mücadele eden İsviçreli Roger Federer, üçüncü turda Rus Andrey Rublev'e yenilerek elendi.
Trabzonspor evinde tur atladı: Sıradaki rakip AEK
image Trabzonspor, play-off turunda Yunanistan'ın AEK takımıyla karşılaşacak.