Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> SPOR 1 Ekim 2019, Salı 15:02
banner

Yusuf Yönlüer Anı Turnuvası devam ediyor

Yusuf Yönlüer Anı Turnuvası devam ediyorYusuf Yönlüer Anı Turnuvası 8-9-10-12-14 yaş grupları, Büyük Kadınlar, Büyük Erkekler ve Senior kategorileri ile devam ediyor.
Paylaş  
3
1
3
0

banner

Yusuf Yönlüer Anı Turnuvası 8-9-10-12-14 yaş grupları, Büyük Kadınlar, Büyük Erkekler ve Senior kategorilerinin de yer aldığı yoğun katılımın olduğu turnuva Gönyeli Tenis Kulübü kortlarında devam ediyor.

Turnuvada gerçekleşen yaş gruplarının zevkli, çekişmeli, heyecanlı karşılaşmaları ile tenis severlerin ve sporseverlerin ilgisini topluyor. Turnuvada oynanan maçlar ve alınan sonuçlar su şekilde;

9 YAŞ ERKEKLER

GRUP-1

EREN YILMAZ - EMİR ASAF YÜKSEL           4/2 5/3

EREN YILMAZ - UĞUR DUMAN                   4/0 4/1

EMİR ASAF YÜKSEL - UĞUR DUMAN      4/2 4/0

EREN YILMAZ - DENİZ VAROĞLU             4/0 4/0

EMİR ASAF YÜKSEL - DENİZ VAROĞLU    4/0 4/2

GRUP-2

ÇINAR ELMALI - KIVANÇ ÖZTUĞ   4/0 4/0

BARAN ADALIER - KIVANÇ ÖZTUĞ   2/4 1/4

ÇINAR ELMALI - TOPRAK ATA CANDAN   4/1 0/4 7/3

BARAN ADALIER - TOPRAK ATA CANDAN   0/4 0/4

KIVANÇ ÖZTUĞ - TOPRAK ATA CANDAN   0/4 0/4

GRUP-3

RECEP YALOVALI - DENİZ HÜSEYİN ÖNEN              4/1 4/1

RECEP YALOVALI - CAFER TOSUNOGLU   4/0 1/4 10/6

DENİZ HÜSEYİN ÖNEN - CAFER TOSUNOGLU    3/5 4/5

GRUP-4

ARAS NALBANT - ASIM ARAS ASTAN       2/4 5/3 4/7

DERİN ŞEMSETTİN - ASIM ARAS ASTAN   0/4 0/4 

9 YAŞ KIZLAR

GRUP-1

DENİZ SRI DHATRİ BODAPATİ - TUANA SAYMAZ  4/0 4/0

DENİZ SRI DHATRİ BODAPATİ - EDA BİTTACI   4/0 4/0

TUANA SAYMAZ - EDA BİTTACI    2/4 2/4

DENİZ SRI DHATRİ BODAPATİ - ECEM YILDIZ   4/1 1/4 10/6

TUANA SAYMAZ - ECEM YILDIZ   0/4 0/4

EDA BİTTACI - ECEM YILDIZ    2/4 ¼

GRUP-2

ALMİRA AKŞAHİN - DENİZ GÜNKAN        4/0 4/0

ALMİRA AKŞAHİN - LARA ONURLU   1/4 1/4

DENİZ GÜNKAN  - LARA ONURLU   1/4 0/4

GRUP-3

GİRNE UMUT YEREBAKAN - ELA BİTTACI   4/0 3/0

ELA BİTTACI - VERA GAZİ   4/1 4/0

GİRNE UMUT YEREBAKAN - VERA GAZİ   4/0 4/0 

10 YAŞ ERKEKLER

GRUP-1

ÖMER ANIL - EREN YILMAZ   1/4 4/5

UĞUR DUMAN - EREN YILMAZ   0/4 1/4

ÖMER ANIL - EMİR ASAF YÜKSEL   4/2 4/2

UĞUR DUMAN - EMİR ASAF YÜKSEL       0/4 2/4

EREN YILMAZ - EMİR ASAF YÜKSEL           4/0 4/0

GRUP-2

ENVER ADA GENÇEL - BORA ERİN   4/2 4/2

ENVER ADA GENÇEL - ARAS NALBANT   4/0 4/0

BORA ERİN - ARAS NALBANT      4/0 4/0

ENVER ADA GENÇEL - TİM MARCHUKOV   4/1 4/0

GRUP-3

BEKİR DEVRAN ESENDAĞLI - RECEP YALOVALI   4/1 4/0

RECEP YALOVALI - HİLMİ HASSAN   5/4 4/1

BEKİR DEVRAN ESENDAĞLI - HİLMİ HASSAN   4/0 4/0 

10 YAŞ KIZLAR

GRUP-1

SİMRE KELEŞ - SAHİL ELCİL   4/0 4/0

GİRNE UMUT YEREBAKAN - SAHİL ELCİL   4/0 4/2                 

SİMRE KELEŞ - DEMRE MURAT   4/0 4/0

GİRNE UMUT YEREBAKAN - DEMRE MURAT   4/0 4/0

SAHİL ELCİL - DEMRE MURAT      4/0 4/2

GRUP-2

ZENAN KANSU - ALMİRA AKŞAHİN   4/2 4/2

HURİYE ŞIK - DENİZ SRI DHATRİ BODAPATİ   4/0 4/0

ZENAN KANSU - HURİYE ŞIK        0/4 1/4

ALMİRA AKŞAHİN - HURİYE ŞIK   0/4 0/4

ZENAN KANSU - DENİZ SRI DHATRİ BODAPATİ  5/3 2/4 10/2


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner

Veteran okçular yarışması başladı
image Türkiye Okçuluk Federasyonu Ankara il temsilciliği tarafından organize edilen Veteranlar yarışmasına KKTC Okçuluk Veteran takımı da katıldı.
14 yas altı tenis müsabakalarında kızlarda ve erkeklerde şampiyon Türkiye old...
image 19. Uluslararası Dr. Küçük Spor oyunları kapsamında gerçekleşen, 14 yas altı Tenis müsabakalarında Kızlarda ve erkeklerde Türkiye Şampiyon oldu.
Rusya ile Kosova futbol takımları Avrupa'da eşleşemeyecek
image UEFA'dan yapılan açıklamaya göre, Kosova ve Rusya futbol takımları yeni bir karar alınıncaya kadar 'güvenlik risklerinden' dolayı UEFA organizasyonlarında eşleşemeyecekler.