Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> SPOR 2 Ekim 2019, Çarşamba 13:26
banner

İzzet Mustafa Kaysu Taekwondo Karate Budo Müsabakaları gerçekleşti

İzzet Mustafa Kaysu Taekwondo Karate Budo Müsabakaları gerçekleştiMerhum İzzet Mustafa Kaysu Taekwondo Karate Budo Müsabakaları 30 Eylül Pazartesi günü Avrasya Taek Wondo Merkezi'nde gerçekleşti.
Paylaş  
4
2
4
0

banner

Merhum İzzet Mustafa Kaysu Taekwondo Karate Budo Müsabakaları 30 Eylül Pazartesi günü Girne’de bulunan Avrasya Taek Wondo Merkezi’nde yapıldı.

Anısına müsabaka düzenlediğimiz Federasyon kurucularından İzzet Mustafa Kaysu Yarışması'nın ödüllerini Federasyon başkanı Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen federasyon, Bölge ve kulüp temsilcileri verirken, Müsabakaları uluslararası kokartlı hakemleri ve Federasyon, Bölge ile Namzet hakemleri yönetti.

BAYANLAR KIRIŞ EL KIRIŞI SUDO/ÇİRİGİ MÜSABAKA SONUÇLARI

 

1.Kategori:          1. Asiye Öksüz                   2.Özgün Yıldırım                                 3.İrem Şibli

2.Kategori:          1. Gizem Kaya                    2.Yeşim Güzel                                    3.Nehir Seringöz

3.Kategori:          1. Elena Pakhomova            2.Betül Peyravi                                  3.Dilek Colayır

4.Kategori:          1.Saadet Koç                      2.Nevin Özmanevra                            3.Gülizar Koç

5.Kategori:          1.Ela Kılıç                           2.Özlem Tomak                                 3.Gülcan Abdullah

 

ERKEKLER KIRIŞ KIRIŞ EL KIRISI  SUDO/ÇİRİGİ MÜSABAKA SONUÇLARI

 

1.Kategori:          1.Nikita Gordeev                 2.Semih Türkmen                            3.Denktaş Karamahmutoğlu

2.Kategori:          1.Batur Özler                      2.Amin Osman                                  3.Arda Aslan Öztürk       

3.Kategori:          1.Samuel Mawuye               2.Kerim Karpuz                                 3.Zeynel Yıldırım

4.Kategori:          1.Sezer Er                          2.Kemal Köstü                                   3.Pusat Yıldız     

5.Kategori:          1.Dmitry Gordeev               2.Mahmut Colayır                               3.Taner Kara


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner

Veteran okçular yarışması başladı
image Türkiye Okçuluk Federasyonu Ankara il temsilciliği tarafından organize edilen Veteranlar yarışmasına KKTC Okçuluk Veteran takımı da katıldı.
14 yas altı tenis müsabakalarında kızlarda ve erkeklerde şampiyon Türkiye old...
image 19. Uluslararası Dr. Küçük Spor oyunları kapsamında gerçekleşen, 14 yas altı Tenis müsabakalarında Kızlarda ve erkeklerde Türkiye Şampiyon oldu.
Rusya ile Kosova futbol takımları Avrupa'da eşleşemeyecek
image UEFA'dan yapılan açıklamaya göre, Kosova ve Rusya futbol takımları yeni bir karar alınıncaya kadar 'güvenlik risklerinden' dolayı UEFA organizasyonlarında eşleşemeyecekler.