Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> KÜLTÜR-SANAT 16 Nisan 2018, Pazartesi 13:48
banner

Uluslararası Lefkoşa Halk Dansları Festivali organizasyon komitesi, Çolakoğlu'nu ziyaret etti

Uluslararası Lefkoşa Halk Dansları Festivali organizasyon komitesi, Çolakoğlu'nu ziyaret ettiUluslararası Lefkoşa Halk Dansları Festivali organizasyon komitesi eş başkanları Ali Katipoğlu ve Ali Nebih ile organizasyon komitesi, Gençlik Dairesi Müdürü Şifa Çolakoğlu’nu ziyaret etti.
Paylaş  
4
3
3
0

Gençlik Dairesi Müdürlüğünün de paydaş olduğu 12. Uluslararası Lefkoşa Halk Dansları Festivali organizasyonuyla ilgili Çolakoğlu’na bilgi verildi.

Festivali bu yıl Lefkoşa Folklor Derneği ve Halk Sanatları Derneğinin üstlendiği belirtilerek, FOGEM, GÖÇTAŞ, TUFAG, Akademi Sanat Derneği ve Gençlik Merkezi Birliğinin katılımcı dernek olduğu kaydedildi.

Festivale bu yıl Portekiz, İrlanda, Çek Cumhuriyeti, Türkiye ve ülkemizden katılımcı derneklerin katkı koyacağı vurgulandı.

Gençlik Dairesi Müdürü Şifa Çolakoğlu da gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ülkemizin tanıtımı açısından Uluslararası festivallerin düzenlenmesinin oldukça önemli ve mutluluk verici olduğunu kaydetti.

Sivil Toplum Örgütleri ve derneklerimizin gençlerin bireysel gelişimine olumlu katkısı olduğunu belirten Çolakoğlu, gençlerimizin fayda sağlayacağı etkinliklere ellerinden gelen desteği vereceklerini söyledi.

Çolakoğlu, sosyal, sportif, eğitsel ve kültürel paylaşımların toplumları yakınlaştırarak dostluk zincirine halka eklediğini de vurguladı.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Yönsel'in 'İlk Günah' sergisi Girne'de açılıyor
image Mahpeyker Yönsel’in ‘İlk Günah’ adlı resim sergisi, Girne Trafo Sanat Galerisi’nde 17 Aralık Pazartesi günü sergilenecek.
Uluslararası "Unusual Message" (Sıradışı Mesaj) Sergisi Salı günü DAÜ'de açıl...
image Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) İletişim Fakültesi, Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı Bölümü, 12 ülkenin üniversitelerinden 70 dolayında akademisyen sanatçı ve tasarımcının çalışmalarından oluşacak “Unusual ...
"Çocuk Gözüyle" Fotoğraf Yarışması başlıyor
image KKTC Telsim ve Kıbrıs Türk Fotoğraf Derneği (FODER) iş birliğiyle 5 yıldır düzenlenen “Çocuk Gözüyle” fotoğraf yarışması, bu yılki konusu: Çocuk Gözüyle Bir Sevdadır Velespit. Yarışma ile çocukların, merak duygularını...